Güncel Airdrop Takibi (En Yeni Airdrop Tokenler)

Bu sayfada önümüzdeki günlerde çıkacak olan Kripto Paraların hediye olarak dağıtmış olduğu Tokenleri (coinleri) paylaşacağız. Bildiğiniz üzere bu yıl airdroplardan bayağı para kazanıldı. Örnek olarak BitcoinWhite airdrobundan 2.000 hediye token almıştık. Fiyatı 0.9 $ civarına kadar çıktı ve sadece üye olarak 1.800 $ kadar para kazananlar oldu. O yüzden artık airdrop haberlerine de ağırlık vermeyi düşüyoruz. Burada paylaştığımız airdrop sitelerine üye olmanız yeterlidir. Para yatırmanıza gerek yok. Bazı airdroplar sadece üyelik karşılığı verilirken bazıları Erc20 destekli Ethereum adresi ister. Bunun sebebi hediye coinleri bu ethereum adresine göndermeleridir. Alt kısımda nasıl alabileceğinizi anlattım, eğer henüz almadıysanız tabi. Bazı airdroplar da Telegram hesabı isteyebilir.

Değerli arkadaşlar, bu airdroplara katılırken bazı airdroplar sizden Erc20 destekli Ethereum adresi isteyebilir. Myetherwallet üzerinden kendinize bir Ethereum adresi açın ve airdroplara bu adresle katılın. Ethereum adresi isteyen tüm airdroplar Myetherwallet’i destekler. Buraya üye olduktan sonra cüzdan numaranızı ve secret keyi mutlaka saklayın. Bilgisayara bir dosya inecek, içerisinde bilgileriniz olacak. O dosyayı da saklayın.

Hergün yeni airdroplar eklenmektedir. O yüzden bu sayfayı takip edebilirsiniz. Sadece kaliteli airdropları paylaşıyoruz, birçok çöp airdrop var o yüzden piyasaya çıkabilecek coinlerin tokenlerini paylaşıyoruz. Bu yılın en ilgi çekici airdrobu hiç kuşkusuz ki Bitcoin White oldu. 2.000 airdrop alan herkes 0.9 USD ‘ye kadar çıkan bu airdrop sayesinde 1.000 USD üzerinde para kazanmış oldu. O yüzden airdroplara üye olmakta fayda var.

ÖNEMLİ UYARI: Airdropları almanız için bazen e-mail adresi yeterli olabiliyor. Bazı airdroplar için Telegram hesabı ve  Ethereum adresi istenecektir. Myetherwallet üzerinden aldığınız Erc20 Ethereum adresini kullanmanız gerekmektedir. Farklı Ethereum cüzdanlarına airdroplar gelmeyebilir. O yüzden yoksa Myetherwallet cüzdanı açmak için tıklayınız.

Uyarı 1 : Airdroplara üye olurken mail adresi, telegram ve cüzdan adresiniz dışında telefon numaranızı ya da secret keyinizi kesinlikle vermeyin. Bağış yapmayın. Biz zaten bu tür airdropları paylaşmayacağız.
Uyarı 2:
Airdropları almak için sıfırdan telegram hesabı ve e-mail adresi açmanızı öneririm. Myetherwallet Ethereum cüzdanı da açın. Kısacası yeni açtığınız hesaplarla alın airdropları. Her sitede güvenlik amaçlı farklı şifre kullanın. Https olmayan sitelere üye formu doldurmayın.

Telegram Nedir: Telegram, Whatsapp benzeri bir programdır. Akıllı telefonunuza indirerek üyelik açabilir ve sonrasında bilgisayarınız üzerinden de web versiyonunu kullanabilirsiniz. Birçok airdrop telegram üzerinden dağıtılmaktadır. Coin dağıtan firmaların gruplarına giriş yaparak ücretsiz coinleri bu şekilde almamız mümkün oluyor.

Erc20 Ethereum Cüzdanı Nedir; Kısaca birçok coin Erc20 destekli çıkar. Yani bu coinleri destekler. O yüzden airdroplar bu hesap üzerine gönderildiğinde otomatik olarak diğer coinin hesabına gelmiş olur. Myetherwallet üzerinden Erc20 destekli Ethereum cüzdanı oluşturmak için tıklayınız.

Airdroplardan Kazanabilir Miyiz?
https://goo.gl/2jdnDz linkine tıklayarak airdrop toplayan bir arkadaşın cüzdanını kontrol edebilirsiniz. Biraz şans ile çok güzel airdroplar kazanabiliriz. Ne kadar airdroba katılırsanız şansınız o kadar artar.

Günlük Airdrop fırsatlarını kaçırmamak için Haber Bültenimize Abone Olun : Yeni airdrop fırsatları olduğunda sizlere e-posta gönderilecektir. Dilediğiniz zaman haber bülteninden çıkabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Action Coin Airdrop – 1.000 free action coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Üye olmanız yeterlidir, 1.000 Action Coin hesabınıza gelecek. Ayrıca davet edip üye yaptıracağınız her üye içinde 1.000 Action Coin kazanacaksınız.
Airdrop Link: https://goo.gl/NyMmfy

23 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Ether Universe (ETU) Airdrop – 8888 ETU coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Tron benzeri bir token 10milyar adet olacak Airdrop ile 8888 adet dağıtıyor. Alıp unutabilirsiniz nereye gideceği belli olmaz 0.10 cent bile olsa 888 dolar yapar. Ucash’ten sonra hiç birşey imkansız gelmiyor. Mail adresi ile kayıt oluyoruz.  Telegram kanalına gidip bize vermiş olduğu kodu yapıştırıyoruz. 8888 ETU coin hesabımıza geliyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/4SDgKT

VuzzBee Airdrop – 50 VBEE token ♥♥
Açıklama ve Şartlar: VuzzBee merkeziyetsiz olan bir platform olacak. Tıpkı Steemit e benzeyen, makaleler, videolar, resimler, eğitici programlar gibi paylaşımlar yapılan bir platform olacak ve paylaşımlar beğenildikçe, paylaşıldıkça Vuzzbee coin verecek. Ben projeyi beğendim. Üye olana 50 adet kendi cüzdanlarında Vuzzbee veriyorlar. Gelen maili onaylamayı unutmayın. Üye olurken bitcointalk.org üye ismi istiyor, yoksa boş bırakabilirsiniz. 1 VBEE şu an 0.03 dolardan satılıyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/UV5Fdb

Cibus Airdrop  – 2 Cibus coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Airdrop almak için siteye üye olup gelen maili onaylıyoruz. Daha sonra siteye giriş yaparak 2 adet Cibus Coin kazanıyoruz 3 adet görev daha yaparak toplamda 8 coin kazanmış oluyoruz. Piyasaya giriş fiyatı olarak tahmini 8$ belirlemişler.
Airdrop Link: https://goo.gl/a6hnE8

Dock Airdrop – 3 USD Dock token ♥♥
Açıklama ve Şartlar:  Dock 20 Milyon dolarlık ön satışını bir kaç saat içinde tamamlamayı başardı. Sizde üye olarak 3 dolar kazanabilirsiniz. Her üye olan arkadaşınız içinde 3 dolar veriyorlar. ICO bitiminde içerideki bakiyenize eş değer Dock Token kazanacaksınız. Üye olup gelen maili onaylıyoruz. Bir adet social media bağlayarak profilimizi onaylıyoruz.
Airdrop Link: https://goo.gl/JsrmYg

Owndata Airdrop – 1.000 free action coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Merkeziyetsiz data network projeleri olan OwnData Coin site içinde kendi cüzdanı içerisinde 1000 adet coin veriyor. Coinlerinizi soldaki menülerden Wallet içerisinde görebilirsiniz.
Airdrop Link: https://goo.gl/8HHjbX

21 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Erpblock Airdrop  – 10 erp coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Son birkaç saat kaldı, kendi cüzdanı içinde Coin dağıtıyor. Almayanlar için son fırsat Pos algoritmasına sahip masternode açarlar ise fiyatında süpriz gelişmeler yaşanabilir.  Linkten üye olup gelen maili onayladıktan sonra cüzdan arayüzüne ulaşıyoruz. Coin miktarı 105 Milyon.
Airdrop Link: https://goo.gl/UgqAz1

Inbot Airdrop – 1.000 inbot token ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Reklamcılık alanıda bir firma olan inbot blockchain alt yapısı kullanacak yapay zekaya dayalı bir reklamcılık robotu kurmak istiyor. Üye olan herkese 1000 adet inbot token dağıtıyor. Telegram grubuna girip üye isminizi yazın, tokenler kontrol edildikten sonra gelecek. Kendi sitesinde wallet var.
Airdrop Link: https://goo.gl/xQkT21

20 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

CoinStock Borsa Airdrop Hediyesi – 100 free IOX ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Yeni açılacak olan borsalardan bir tanesi. Bu tür borsalardan free coin almak çok iyi oluyor, binance coin ve kucoin değerlerinin 10$ olduğunu varsayarsak 100 coin hiçte kötü değil. Amerika Florida merkezli yeni açılacak bir borsa. Kendi coini için 2. airDrop u düzenliyor. Geçen sefer alamayanlar alabilir, 100 adet verecek borsa açıldıktan sonra. Şimdiden ön kaydınızı yapın. 50 milyon adet olacak sadece. Siteye üye olup gelen maili onaylıyoruz. Ayrıca borsa beta testi açıldığında borsada bug ve güvenlik açığı gibi problemler bulanlara extra ödüller olacak.
Airdrop Link: https://goo.gl/ikmdaa

Litecoin Gold Airdrop – 20 Litecoin Gold ♥♥
Açıklama ve Şartlar:  Erc20 ETH adresi giriyoruz iki adet telegram kanalına girip telegram nickini yazıyoruz. Toplamda 20 adet kazanacaksınız. 1 Mart tarihinde gönderilmeye başlanacak.
Coinin şu anki değeri;
0,01 ETH = 100 LCG
0,05 ETH – 650 LCG
0,10 ETH – 1400 LCG
0,25 ETH – 4000 LCG
0,50 ETH – 9000 LCG
Airdrop Link: https://goo.gl/buQ15y

Nauticus Borsası Airdrop Hediyesi – 100 nauticus coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: 2018 ikinci çeyrekte açılacak kripto ve fiat para borsası 100 adet kendi coininden dağıtıyor. Kaçırmayın derim borsa coinlerine önem verin nereye varacağını bilemeyiz. Linkten üye olup gelen maili onaylıyoruz. Başka işlem yok. 100 adet coininizi görüyorsunuz kendi arayüzünde. Fiat para kelimesine yabancı arkadaşlar olabilir fiat para kullanmış olduğumuz usd, euro, pound gibi gerçek para anlamına gelir.
Airdrop Link: https://goo.gl/pYpJpT

CryptoBNB Airdrop – free cryptobnb coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar:  Tatil için ev, villa, oda kiralamak amaçlı bir pazar yeri açma hedefi olan cyptobnb airdrop a katılmak için öncelikle telegram gruplarına giriş yapıyoruz ve kayıt kısmından telegram kullanıcı adımızı yazıp Erc20 ETH cüzdanı girerek üye oluyoruz. Sonrasında ise mail doğrulaması yapıyoruz.
Airdrop Link: https://goo.gl/65zR4U

Suchapp Airdrop – 22 suchapp coin ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Yeni 5G üzerine kurulan bir mesajlaşma programı kendi ICO sunu düzenliyor. Airdrop’a vyper üzerinden Erc20 ETH cüzdanı girerek kayıt oluyoruz. Ve gelen maili onaylıyoruz. Saçma görevler yok. Ico bittiğinde cüzdanımıza gelecek. Ekstradan telegram kanalına girerseniz fazladan token gelecektir.
Airdrop Link: http://vy.tc/eo1bN57

Satoshi Game Airdrop – 5.000 game airdrop ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Satoshi Game Airdrop
Kendi oyun sitelerini tanıtmak için sitenin Tokenin dağıtıyorlar 5000 adet cüzdana 2 gün içinde geliyor. Erc20 ETH Cüzdan no girip önümüze çıkan telegram kanalına giriyoruz ve kayıt ekranındaki kodu telegram kanalında paylaşıyoruz. Ne zaman borsaya girer ne olur bilinmiyor.
– Linke girdiğinizde erc20 eth cüzdan numaranızı yazın.
– Açılan sayfadaki / ile başlayan kodu kopyalayın ve linkte yer alan telegram kanalına giriş yapıp bu kodu girin. İşte bu kadar.
Airdrop Link: https://goo.gl/ML4KJa

18 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Oru Airdrop – 300 Oru token ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Oru kendi platformu içerisinde kendi cüzdanı olan mail, fiyat para gönderip alma, oru token gönderip alma, social media ve kendi debit cartı, paypal ve stripe ile para yükleme çekme gibi işlemlere olanak sağlayan bir platform olmuş. Üye olana 300 adet Oru veriyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/yzNpK2

Ucash Airdrop  – 320 Ucash Token ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Ucash bildiğiniz gibi son olarak btc-alpha borsasına giriş yapmıştı. Airdrop almak isteyenler profil kısmında 2FA ‘yı onaylayarak 320 coin almışlardı. Bu işlemi insanlar kötüye kullanıp multi hesaplar açmıştı ve site de geçici süreliğine airdrop etkinliğini durdurmuştu. Multi alanların hesapları tespit edilerek bu kişiler sistemden uzaklaştırıldı. Şimdi ise airdrop dağıtmaya yeniden başladı ancak airdroplar 1 ay sonra gelecek. Şu an için 320 airdrop 42 dolar yapıyor. Zamanla değerlenebilir. Üye olduktan sonra telefon doğrulama yapmalısınız. Kaçırmayın derim.
Airdrop Link: https://goo.gl/V3vbQE

Aethia Yumurta – Ethereum Tabanlı Yumurta Oyunu ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Oyun açıklamasını linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Üyelik açarak oyunda bedava yumurta sahibi olabilirsiniz. Şartları konumuzdan inceleyin.
Airdrop Link: Aethia Yumurta Oyunu

Sikke Airdrop – 100 Sikke Airdrop Ödülü ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Ve sonunda Türk Icolarını görmeye başladık.  Sikke coini zaten türkçe bir platform anlatmaya gerek yok öyle olmuş böyle olmuş fazla söze gerek yok. Coinin miningide var ve toplam 100 milyon adet olacak, üye olana 100 adet sikke veriyorlar.
Airdrop Link: https://goo.gl/EppxDs

16 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Friendz Airdrop (Friendz Airdrop) ♥♥
ICO Bench listte 2. sırada en iyi ICOlardan biri olan FriendZ coin airdrop dağıtıyor.Katılmayan arkadaşlar muhakkak katılın. Sitesine Sign Up kısmından kayıt olup görevleri (telegram giriş, twitter sayfalarını beğenme gibi) yerine getirerek airdrop alıyoruz. Wallet kısmına Erc20 ETH adresi giriyoruz unutmayın lütfen. Zaman daralıyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/rBrPjj

Qatar Coin Airdrop (Free Airdrop) ♥♥
Qatarlıların merkeziyetsiz yatırım platformu olacaklarını daha sonra dünyaya yayılmayı amaçladıklarını iddaa ediyorlar. 3 gün sonra ICO başlıyor. ICO başladığında airdrop dağıtacaklarmış. Katarlı araplar zengindir farklı yerlere varabilir bu coin üye olup airdrop için bekliyoruz.
Airdrop Link: https://goo.gl/kRYNPK

Woter Coin Airdrop (20 Adet WOT) ♥♥
Merkeziyetsiz borsa olup fiat paralar ile işlem yapacak olan ve elinde WOT bulunduranlara hergün fiat para olarak %25 kar vereceğini söyleyen bir borsa coini. Bir merkeze bağlı olmayacakları için hack konusunda daha güvenli olacağı kesin. Her geçen ay hacklenen borsa ve mining sitelerinin haberleri geliyor bu sebeple artık merkeziyetsiz borsalar geleceğin parlayan borsaları olacak. WOT ön satışları 1 martta başlıyor. Airdrop olarak 20 adet WOT veriyor. Total supply az olacağı için almanızı ve unutmanızı tavsiye ederim.
Airdrop Link: https://goo.gl/G12CpU

Cryptrivia Airdrop (25 Adet Cryptrivia) ♥♥
Nisan ayında çıkacak bir çeşit soru – cevap oyunu olacak. Hergün 12 soru sorulacak. Kripto camiası ile ilgili soruları 10 saniye içerisinde cevaplar isek bize hediye token verecek. Şimdi tanıtım amacı ile bir airdrop düzenlemişler. 25 adet Cryptrivia Token kazanmak için açılan sekmeye Erc20 destekli Eth cüzdan numaramızı ve mail adresimizi girmek yeterli.
Airdrop Link: https://goo.gl/RB5xkg

Current Coin Airdrop (Free Current) ♥♥
Çok başarılı bir ICO geçirdi. Satışa çıkardığı tüm Coinleri satarak 36 milyon dolar yatırım topladı. Telegramında 90 bin kişi toplandı. Hala almadıysanız süre daraldı.
Airdrop Link: https://goo.gl/CSmpBh

15 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Walletours Airdrop (1.000 Adet WTS) ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Turizm alanında faliyet gösteren merkeziyetsiz kültür, tatil, doğa, eğitim gibi alanlarda geziler düzenleme ve oteller ile anlaşma planları var toplam coin sayısı 38 milyon, 20 milyon adet coin satılacak ICO ‘su 13 gün sonra başlıyor. 1 WTS 0.29 Cent olacak. O yüzden değerlenebilecek airdrop bize 1000 adet yani 290 dolar değerinde WTS Coin veriyorlar. Websitesine üye olmanız yeterli.
– Alt kısımdaki linkten web sitesine giriyoruz ve sağ üstten SIGN UP diyerek üyelik formunu dolduruyoruz. – Formu gönderince karşımıza bir alan çıkacak, buraya e-mail adresimize gelen kodu giriyoruz.
– Doğrulama kodu oluyor bu. Kod onaylandıktan sonra siteye giriyoruz.
– Kişisel Bilgilerim sayfasına (en üstte kullanıcı adımıza tıklayınca açılıyor) girip Myetherwallet.com ‘dan aldığımız Ethereum adresini giriyoruz.
– Sonra TOKEN diyoruz ve mail adresimize bir kod geliyor. “The generated code is: 9615d72fa4ff4240fbeaaf9e0d851a21” gibi.
– Bu kodu alıyoruz sitedeki “Token” yazan yere yapıştırıp “MODIFY” diyoruz ve 1.000 airdrop hesabımıza ekleniyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/buvvoo

FreeRange Airdrop (200 EGG Token) ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Freerange blockchain şifrelemesini kullanarak bir çeşit soru cevap platformu ve sosyal medya oluşturacaklarını belirtiyorlar. Sorulara verilen cevaplar ile EGG Token kazanılacakmış. Farklı bir proje airdrop 200 adet EGG Token veriyor. Toplam 1.1 Bil Token olacakmış. Siteye kayıt oluyoruz Erc20 destekli ETH cüzdanı giriyoruz.
Airdrop Link: https://goo.gl/wCrHTQ

14 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Ethereum Cash Pro (10.000 Airdrop Token) ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Ethereum tabanlı yeni bir token, tek yapmanız gereken siteye üye olmak, hesabınıza anında 10.000 Airdrop token gelecek. Şu an fiyatı 0.001 $ ve 8 Mart tarihinden sonra 0.05 $ olacağı iddia ediliyor. İddia edenler tabii ki sahipleri 🙂 Çıkar, çıkmaz önemli değil. 2 dakikanızı ayırarak üye olup bedava tokenleri alın kenarda dursun.
Airdrop Link: https://goo.gl/7sW4Eq

12 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

GYM Coin Airdrop (1.000 Airdrop Token) ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Bir uygulama geliştirerek, bu uygulama sayesinde spor yapacak olan kişilerin Gym Coin kazanacağı bir proje. Üye olup, telegram grubuna katılan kişilere 1.000 airdrop hediyesi var. Telegram ve Erc20 Ethereum cüzdanı şartı var.

– Siteye girdiğinizde sağ üst menüde “Airdrop!” linkine tıklayın.
– “sign up” diyerek üyelik gerçekleştirin.
– Üyeliğinizi gerçekleştirirken Telegram kullanıcı adınızı ve Erc20 Ethereum cüzdan numaranızı girin. Myetherwallet üzerinden aldığınız Ethereum adresiniz olabilir.
– Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra airdrop bakiyenizin olduğu sayfa açılacaktır. Alt kısımda Telegram grubu linki var, o linke tıklayın ve telegrama giriş yapıp gruba girin. Sonra karşınıza çıkan bot mesajını okuyun. Size /ifttt@IFTTT yazın şeklinde bir komut gönderecek. Bu komutu kopyalayıp yapıştırın ve 1.000 airdrop hediyenizi alın.
Airdrop Link: https://goo.gl/jdXqTn

8 Şubat 2017 Tarihinde Eklenenler

Ethereum Soft Airdrop ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Sisteme üye olurken mail adresi ve ethereum adresinizi vermeniz gerekiyor. Ethereum adresinizin Myetherwallet üzerinden açmanız gerekmektedir. Aksi takdirde airdroplar gelmeyebilir.
Airdrop Link: Ethereum Soft

CRNC Airdrop ♥♥
Açıklama ve Şartlar: İsim soyisim ve mail adresi yeterli. Çok başarılı bir ICO dönemi geçiren CRNC airdropunu kaçırmayın. Satışa çıkan tüm coinleri satarak 36 milyon dolar yatırım toplamış bir proje. Üye olduktan sonra 2 arkadaşınızı davet ederseniz 10, 5 arkadaş için 25, 10 arkadaşa 50, 20 arkadaşa 100, 80 arkadaşa 400 CRNC airdrop token hediyesi veriliyor.
Airdrop Link: https://goo.gl/9d4vw6

WIZZLE WZI – Ücretsiz 50 WZI Token ♥♥
Açıklama ve Şartlar: Verdiğimiz linke tıkladıktan sonra alt kısma doğru inin ve “join referral program” linkinden kayıt olun. Oradan aldığınız referans numarasını arkadaşlarınıza göndererek aynı şekilde siteye üye yapın ve her seferinde 50 WZI Token kazanın. Ico Mart 1 gibi çıkacak.
Airdrop Link: https://goo.gl/YfdfcS

House Panda HODL2 ♥♥
Airdrop Linki: t.housepanda.eu/hodl2bot?start=VOLKAN8U8
Açıklama ve Şartlar: Bu airdropa katılmak için Telegram programının akıllı telefonunuzda ya da bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
– Telegram Bot HODL2
– Start diyoruz.
– Claim diyip diğer gruba da giriyoruz.
– Açılan kanalda /claim@hodl2bot yazıyoruz.
– Sonra kodu istiyoruz.
– 12 rakamlı bir kod geliyor ve bunu saklıyoruz.
– Örnek kod: o3va-n7uh-1xjd

Şu Mesajın Gelmesi Lazım
Your claim code for your 1.23 HPT is o3va-n7uh-1xjd. Keep it secret and safe.
Your tokens will be available after our ICO, expected in February 2018.Ek İş İlanı; Nerede oturduğunuz hiç fark etmez. Evden makale yazarak para kazanmak için tıklayınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gerenimo3434 diyor ki:

    Teşekkürler emeğinize sağlık hocam.

    1. isman diyor ki:

      Ben teşekkür ederim, umarım faydalanırsınız.

BİR YORUM YAZ

Solve : *
24 − 21 =