İş ve Para Dünyası
11880 Çağrı Merkezinde Çalışmak ve Güncel İş İlanları
Yazar: - 21 Ocak 2019
181
0
11880 Çağrı Merkezinde Çalışmak ve Güncel İş İlanları

Haberimizde 11880 bilinmeyen numaralar çağrı servisi hakkında bilgi verilmektedir. Alt kısımda verdiğimiz link üzerinden açık iş pozisyonu olup olmadığına göz atabilirsiniz.

11880 Hakkında
Türkiye’nin ilk bilinmeyen numaralar servisi olan 11880,  3 Ocak 2010 tarihin de kurulmuştur. Hem sabit hatlardan, hem de GSM numaralarında rahatlıkla arayabileceğiniz bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. 11880  tüm Türkiye’yi bir numarada buluşturan bir rehber konumundadır. Eskiden bilinmeyen numaralar için rehber kitaplar çıkardı. İçinde kayıtlı olan herkesin numarası mevcut olduğu için hem isim, hem de numaralar olduğu için rahatlıkla bularak bu hizmetten faydalanabiliyorduk, ama geçen zaman için teknoloji çok fazla gelişti bundan da rehberlik hizmetleri de online olmaya başladı, son derece kolay bir yöntem olan bu sistem sayesin de aramak istediğiniz numaralar bir telefon geriniz de. Bu sektörün lideri konumunda olan 11880,  lider olarak başladığımız bu işte 6 yıldan uzun bir süredir, öncü ve lider vasıflarının sorumlulukları altın da hareket ederek, en iyi, en gelişmiş hizmeti en doğru şekilde müşterilerine sunarak, gelişme yolunda hızla yoluna devam etmektedir. 11880 numarasını aradığınız zaman diğer müşteri hizmetlerinde beklediğiniz gibi dakikalar boyunca beklemezsiniz. Uzun çağrı kuyruklarında bekleyerek, gereksiz mesaj dinlemesi yapmazlar. Müşteri temsilcisine en hızlı şekilde bağlanmanız için elinden geleni yaparak, sorularınıza da en kısa ve hızlı bir şekilde cevap bulması için de çalışmalarını sürdürmektedir. Geçen zaman içerisin de sürekli kendimizi güncelleyerek en güncel bilgileri siz müşterilerimizle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Doğru ve güncel bilgiye ulaşmanız için çabalarımızı sürdürerek, içeriğimizi her zaman zengin ve güncel olmasına özen gösteriyoruz.


11880, Türkiye’nin en zengin içerikli bilinmeyen numaralar servisidir. Konumu gereğince müşteri memnuniyeti sağlayarak, yüzlerce deneyimli ve bilgili personelimizle ve sürekli bir yaratırım içerisinde olduğumuz hizmet kalitemiz ile fark yaratıyoruz. Bilinmeyen bir telefon numarası, ismini bildiğiniz birinin cep numarasını öğrenmek, sınava gireceğiniz okulun adresi ve telefon numaradır, pizzacı, tesisatçı, çiçekçi, taksi durağı, çilingir ve buna benzer birçok telefon numarasını rahatlıkla bulabileceğiniz bu servisle bir telefonla yanıt bulabilirsiniz.

11880 ni hizmette sınır tanımıyor. Bu numara ile faturalarınızı da sorgulamanız artık mümkün. Mesela, tüm internet hizmetlerinin telefon numaraları, vodafone, Türk Telekom ve Türkcell faturalarınız da rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Ayrıca elektrik, doğal gaz, su, ADSL, cep telefonu faturalarını ödemek amacı ile en yakın fatura ödeme merkezinin nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz. Seyahate çıkmadan önce de yol bilgisi almanız mümkündür. Otobüs, tren ya da uçak seferlerini öğrenmek, otobüs güzergâhlarını, taksi duraklarının telefon ve adreslerinde istediniz zaman ulaşmanız mümkündür. 11880 i arayarak güncel davalarınız hakkında da bilgi alabilirsiniz. Hakkınızda açılan bir dava var mı? Mahkeme tarihim ne zaman? Dosya numaram ne? Bu gibi soruların yanıtı da bu numarada gizli. Bu uyap servisi adalet bakanlığı ile işbirliği çerçevesin de gerçekleşmektedir. Uyap sadece hukuk ve ceza davaları, idari davalar, icra takiplerine ilişkin belirli detaylar içermektedir.

11880 İş İlanları
Bu linke tıklayarak açık iş pozisyonu olup olmadığını görebilirsiniz. Firmanın iş ilanları Secretcv üzerinde yayınlanmaktadır, eğer bu sayfada iş ilanı bulamazsanız firmanın iletişim sayfası üzerinden konu hakkında bilgi alabilir, insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Firmanın resmi iletişim sayfası için tıklayınız; 11880 iletişim sayfası

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ