Kredi Kartları

Anında Başvuru İle Çabuk ve Hızlı Gelen Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartları günlük yaşantıda, market alışverişlerinde, online alışverişlerde, fatura ödemede, nakit avans gibi daha birçok işlem için kullanılan oldukça popüler finansman ürünleridir.

Kişilerin gelirleri doğrultusunda oluşturulan kredi kartları genellikle kart başvurusunda bulunan kişilerinin gelirlerinin yarısı kadar bir limitle oluşturulurlar.

Kredi kartları, yukarıda sayıldığı gibi birçok alanda son derece kolay şekilde kullanılabilmekte, fiziksel ortamlardaki işlem yükünden bazen kredi kartları aracılığıyla kolaylıkla kurtulunabilmektedir. Kredi kartlarının bilinçli şekilde kullanılması, kullanıcılarına devasa faydalar sağlamaktadır; zamanında ve tam şekilde ödenen dönem borçları ile kredi kartlarına herhangi bir faiz ödemesinde bulunmak gerekmez. Ödemelerin düzenli şekilde sürdürülmesine devam edildiği sürece kişiler ücretsiz kredi kullanmış olacaklardır. Düzgün kullanıldığı taktirde bu faydalı olduğu tartışılamaz olan kredi kartları bankalar tarafından farklı özellikler yüklenerek hizmete sunulmaktadır. Yazının devamında bankaların sunmakta oldukları ve hızlı şekilde teslim edilecek olan kredi kartları ile bu kredi kartlarının özellikleri aktarılacaktır.

Akbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu
Akbank resmi internet sitesi üzerinden yalnızca birkaç tıklama ile gerçekleştirilebilecek olan kredi kartı başvurusu, kişilerin banka tarafından değerlendirilmesi ve kredi kartı sunumu konusunda herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda dakikalar içerisinde onaylanacaktır. Başvuruların onaylanmasına engel olacak şekilde kişilerin kredi skorları düşük seviyede değil ise kredi kartı başvurusunun onaylanmaması için bir sebep bulunmamaktadır.

Akbank tarafından sunulmakta olan Axess kartları ile alışverişlerden kazanılacak olan Chip paralar, banka ile anlaşma içerisinde bulunan firmalarda yapılacak harcamalarda kullanılabilecektir. Axess’ in internet sitesinden yapılacak hızlı kart başvurusu ile kişilerin kredi kartı almaları için bir engellerinin olup olmadığı incelenecek ve bir engel bulunmaması durumunda kişilerin kartları kendilerine ivedi şekilde iletilecektir. Kartların basılmasından sonra kişilere SMS aracılığıyla kartlarının yola çıktığı bildirilecek ve verilecek olan kontrol kodları ile kargonun nerede olduğu internet üzerinden öğrenilebilecektir.

Ziraat Bankası Hızlı Kart Teslimi
Ziraat Bankası resmi internet sayfası, 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezi, Ziraat Bankası ATM cihazları aracığıyla Maximum kart başvurusunda bulunulabilecektir. Ziraat Bankası, her kesimden kişiye kendi ilgi alanları ile ilgili özelleşmiş kredi kartları sunmaktadır ve bu kredi kartlarına yapılacak olan başvurudan kısa süre sonra kredi kartları kişilerin eline geçecektir. Çiftçilere özel başak kart, öğrencilere özel Bankkart gibi kartlar, kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin gelir durumlarına göre ve uğraşmakta oldukları işlere göre oluşturulmaktadır. Maximum kartlar ile yapılacak olan alışverişlerde maxipuan biriktirilebilecektir. Elde edilen bu alışveriş puanları, daha sonra yapılacak olan, banka ile anlaşmalı olan işyerlerinde kullanılabilecektir. Kartların hazırlanıp kargoya verilmesinden sonra kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler SMS aracılığıyla banka tarafından bildirileceklerdir. SMS ile gelen takip numaraları kullanılarak internet üzerinden, kargoların nerede oldukları hakkında bilgi sahibi olunabilecektir.

ING Bank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu ile Anında Teslim
ING Bank Bonus kredi kartları için başvuruda bulunan kimseler, bireysel olarak banka şubelerine başvuruda bulundularsa, başvurularının değerlendirilmesi ve onaylanması halinde kısa süre içerisinde kredi kartlarını şube çalışanlarından alabileceklerdir. Kart teslimi konusunda oldukça hızlı olan ING Bank, Bonus Kart alacak olan kişilere kartlarının alımı sırasında faydalanabilecek oldukları 3 alternatif sunmaktadır.

Birinci olarak bedava taksitli nakit avans; 1000 TL ye kadar olan ve 9 ay vadeli faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans kullanılması mümkün olacaktır.

İkinci olarak kartların teslim alımından sonraki 1 ay boyunca yapılacak olan harcamalardan, maksimum olacak şekilde 50 TL, %20 oranında Bonus avantajından faydalanılabilecektir.

Üçüncü olarak da kartların teslim alımını takip eden 6 ay boyunca yapılacak olan 100 TL ve üzerindeki taksitlendirilebilir olan peşin alışverişlerde 3 taksit fırsatı.

ING Bank’ ın sunmakta olduğu Bonus Kart’ lardan faydalanmak isteyen ve başvurusu onaylanan kimseler yukarıda sayılan avantajlardan birini seçerek hemen bunlardan faydalanmaya başlayabileceklerdir.

Bonus kartların kullanımından doğan bonus puanlar, anında alışveriş puanı olarak kullanılabilir ve daha sonrası için biriktirilebilip alışverişlerin bedavaya gelmesi sağlanabilir.

ING Bank Bonus Kart başvurusunda bulunmak için bireysel olarak ING Bank şubelerine başvuruda bulunulabilecektir ve bu başvuru sırasında şube yetkili ise kişilerin kartlarını kısa süre içerisinde elden teslim edebilecektir.

SMS aracılığıyla başvuruda bulunmak isteyenler için de KART yazarak boşluk bırakılacak, devamında kredi kartı alacak olan kişilerin T.C. kimlik numaraları girilerek 2205 numarasına SMS şeklinde iletilecektir.

Kuveyt Türk Sağlam Kart
Türkiye’ de hizmet vermekte olan katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk, Sağlam Kart adı ile bir kredi kartı sunmaktadır. Bu kredi kartı diğer kredi kartlarından bazı özellikleri ile ayrılmaktadır. Kartın detayları ve başvuruda bulunma yolları aşağıda aktarılmaktadır.

Sağlam Kart adı ile sunulan kredi kartında yıllık kart ücreti ödenmesine gerek olmadan; eğitim ve sağlık harcamalarında vade farksız 5 taksit imkanından faydalanılabilecektir. 12 ay boyunca her ay düzenli şekilde 200 TL ve üzerinde kredi kartı kullanımında bulunan ve 12 ay boyunca yapılan bu harcamaları düzenli bir şekilde ödeyen kimselere 12 ay sonunda 50 TL değerinde olan altın puan verilir. Kazanılan altın puanlar alışveriş sırasında kullanılabilecektir.

Kart ücreti alınmayan Sağlam Kartlardan dilendiği zaman nakit avans kullanılabilecektir. Banka ile anlaşma içinde olan işyerlerinden yapılacak olan harcamalarda geçerli olan indirimlerden doğruca faydalanılacaktır. Sağlam kartlarda bir dönem içerisinde yapılan harcamaların tamamı o dönem içerisinde ödenmelidir. Asgari ödeme tutarı bulunmayıp dönem borçlarının tamamının ödenmesi gerekmektedir.

100 TL ve üzerindeki tüm harcamalar taksitlendirilebilmektedir. Bunun dışında eğitim ve sağlık harcamalarında doğrudan 5 taksitten faydalanma imkanı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu