Bitcoin KazanmakKripto Para Dünyası

Bedava Bitcoin Kazanma

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bedava bitcoin kazanmanız için çok güzel bir sistemden bahsedeceğim. Tek yapmanız gereken bu makalenin sonunda yer alan linke tıklayarak verdiğimiz sisteme üye olmak ve saat başı yapacağınız 5 saniyelik bir işlemle bitcoinleri kazanmaya başlamak. Öncelikle size bu sistemi detaylı olarak anlatalım. DEĞERLİ DOSTLAR ÖNCELİKLE YAZININ TAMAMINI ATLAMADAN OKUMANIZI ÖNERİRİM. Not: Ayrıca bitcoin yatırımı yaptığımız bir şirket var ve yatırılan paramızı 3-4 ayda geri veriyor. Bu şirketten de alt kısımda bahsettim. Bu siteye üye olup bedava kazandığınız bitcoinleri 1yılda 4’e 5’e katlayabilirsiniz. Ya da 100 USD yatırıp 365 gün boyunca günlük 1 USD (toplam 365 USD) kazanabilirsiniz. Detaylar için haberimizi dikkatlice okuyun. Yine alt kısımdan Özel Facebook Grubumuzun linkini de verdim, tüm bitcoincileri grubumuza davet ediyoruz.

Tavsiye Linkler (Bu sayfayı inceledikten sonra bu linkleri de mutlaka inceleyin)
Bu konuyu inceledikten sonra Bedava Dogecoin Kazanma konumuzu da inceleyebilirsiniz.
Özel Facebook Grubumuza Girmek İsteyenler; Burdan Başvuru Yapabilirsiniz.
Altcoin Nasıl Alınır? En güvenli altcoin borsası: Detaylar

Şu an Bitcoin 6.500 $ civarında ve her yıl 3’e katlanarak artıyor. Bu sistemden kazanacağınız bitcoinler yıllar sonra size çok büyük kazançlar sağlayabilir. Üstelik kazandığınız bitcoinleri her hafta kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz. Sonuçta “damlaya damlaya göl olur” ve bir gün bu yaptığınız işlemler size iyi bir geri dönüşüm sunabilir. Bitcoin’in 1.000.000 $ olabilecek kapasiteye sahip olduğunu artık herkes kabul ediyor. Az az bu sistemle 1 bitcoine yakın miktarda coinler biriktirebilirsiniz. Sistemde yer alan Loto gibi ekstra kazançlarla şansınız varsa ilk haftada bile bedava 2 bitcoin kazanabilirsiniz.

ANINDA 200 $ KAZANABİLİRSİNİZ!
Bu sitede her saat başı yapacağınız “ROLL” size 200$ kazandırabilir. Forumda bir arkadaş şansa kazandı, kesinlikle bu sistemde hile yok. Tüm herşey açık kaynak kodlu, zaten hile olsa bu site bu kadar büyüyemez ve isim yapamazdı. İnsanlar buraya bitcoin yatırıp yıllık %4 faiz alıyorlar, banka gibi düşünebilirsiniz. ROLL dediğimiz de zaten bir buton ve tek yapmanız buna tıklamak. Eğer varsa doğrulama kodunu girmek. Yaklaşık 5 saniyenizi alır bu işlem. Yorumlara bakıyorum bazı arkadaşlar buna inanmıyor. Bu site dünyanın en büyük 1.000 sitesi içerisinde ve şu an en güvenilir siteler arasında. Zaten sizden para da talep etmiyor, kaybedecek neyimiz var ki? Günde 24 kere ROLL tuşuna tıklama hakkımız var, vaktiniz yoksa 2-3 kere tıklayabilirsiniz. Ben size bu sisteme umut bağlayın demiyorum, şansınız varsa 200$ gibi bir parayı bir kerede kazanabilirsiniz diyorum. Eğer “damlaya damlaya göl olur” atasözüne inanıyorsanız bu sistemi kullanabilirsiniz. Belki birgün 200$ ‘lık ROLL ‘ü kazanırsınız, belki de 2 Bitcoin (12.000$) ödüllü çekilişi kazanırsınız. Bu çekilişte her pazar günü yapılıyor. Alt kısımda her şeyi ayrıntılı anlatmaya çalıştım.

Bedava Bitcoini Nasıl Kazanıyoruz?
– Öncelikle freebitco.in üzerinden sisteme 10 saniyemizi ayırarak üye oluyoruz.  Çalışan bir e-posta adresi, şifre ve resim doğrulama kodunu giriyorsunuz. İşte bu kadar. E-postanıza 1-2 gün sonra ya da hemen doğrulama kodu gelebilir. Siz hemen üye olur olmaz kazanmaya başlarsınız ama doğrulama maili 2 gün sonra da gelse onu doğrulamanız gerekir. Bunu unutmayın ve o yüzden çalışan bir e-posta adresi verin. Doğrulama kodu gelmezse panelden kendiniz de gönder diyebilirsiniz. 2FA Code (optional) şeklinde bir kod daha var, bunu aktif etmeyin. Bu bölümü doldurmadan girebilirsiniz hesabınıza.
– Sitede karşınıza bir takım İngilizce yazılar gelecek. Bunları alt kısımda açıklayacağım, ilk bakışta biraz karışık görünse de 2-3 saatte zaten siteye alışacaksınız.
– Bizim öncelikle yapmamız gereken sitede en alt kısma inerek “doğrulama kodunu” yazmak ve “ROLL” butonunu tıklamak. Böylelikle ilk bitcoininizi kazanmış oldunuz. Daha doğrusu ilk Satoshinizi kazandınız. Satoshi, Bitcoinin kuruşu anlamına gelir. Dolar > Cent gibi düşünebilirsiniz. Bu satoshiler bir gün 1 bitcoine ya da daha fazlasına ulaşabilir. Bunu unutmayın : )
ROLL tuşuna bastığınızda yaklaşık 0,00000050 BTC kazanırsınız. Aynı zamanda 5 günde bir yapılan büyük loto için 2 bedava bilet ve 4 geri dönüşüm puanı kazanırsınız. Bu işlemi günde 24 defa yapabilir ve bedava BTC ‘lerin yanında LOTO çekilişine katılmak için her seferin 2 bilet kazanabilirsiniz. Büyük loto çekilişinde şanslı numaraya 2 BTC ödül verilir. Toplamda 10 kişiye loto çıkar ve ödül 2 BTC ‘den alta doğru iner. İlk 5 şanslı numara siz olursanız en kötü çeyrek bitcoin kazanırsınız. Yani 1.500 $.

Bedava Bitcoin

0 ile 10.000 Arası Rakamlar Ne Anlama Geliyor?
Evet arkadaşlar üst kısımda resimde görmüş olduğunuz rakamlar ve karşılığına denk gelen BTC miktarları yer alıyor. Siz her saat başı 1 kez ROLL yapma hakkınıza sahipsiniz. Bu arada ROLL’de Türkçe karşılığı çevir anlamına geliyor. Çarkıfelek gibi düşünün : ) Siz çevir dediğinizde 0 ile 10.000 arası bir rakam şansınıza gelir. Diyelim ki 0 ile 9885 arası bir rakam geldi. O zaman en düşük BTC oranını kazanırsınız. 9885 ve üzeri rakamlarda daha yüksek BTC’ler kazanabilirsiniz. Her rakamın gelme şansı 10bin’de 1 ihtimaldir. Şansınıza 10.000 gelirse 0,04 gibi bir BTC kazanma şansınız olur. Bunun da $ karşılığı yaklaşık 200$ şeklindedir. Tabi bu Bitcoin’in değerine göre değişir. Şu an Bitcoin 4.000$ değerinde olarak hesapladım. Bu çevirme işlemini günde 10 kere yapsanız bir gün 10.000 rakamı denk gelecektir : ) Unutmadan şunu da anlatayım. Alt kısımdaki “play sound when timer runs out” yazan yeri seçerseniz dakika sıfırlandığında uyarı sesi çıkararak sizi uyaracaktır. Bu sesi “TEST SOUND” yazısına tıklayarak deneyebilirsiniz.

Büyük LOTO Çekilişi Nedir? – LOTTERY Menüsü
Siz her ROLL yaptığınızda hesabınıza 50 satoshi dışında 2 tane de LOTO bileti tanımlanır. Üst menü de (telefonlarda logonun sağındaki menü) LOTTERY bölümüne girerek biletlerinizi görebilir ve 2 satoshi karşılığı 1 bilet satın alabilirsiniz. Ben her ROLL yaptığımda mesela ekstradan 5 bilet daha alıyorum ve 10 satoshi veriyorum. BTC ‘lerin tamamını buraya yatırmayın, ama yine de ben şansıma güveniyorum diyorsanız daha fazla bilet satın alabilirsiniz.

Bu sayfa da şanslı numaraya ne kadar BTC çıkacağı yazıyor. Toplam 10 şanslı numara var. Tabii ki en güzeli ilk 3 şanslı numarayı yakalayabilmek. Dördüncü şanslı numaraya da 0.25 BTC veriyor mesela. Bu da demek oluyor ki çeyrek bitcoin, değeri ise 1.500 $ ‘dır. LOTO çekilişleri haftada 1 kez yapılır, lotonun kime çıktığı aynı sayfa da alt kısımda “LOTTERY ROUND” yazan yerde açıklanır. Hangi ID numaralı kişiye çıkmış ve bu kişi toplamda kaç biletle lotoya katılmış, kaç BTC kazanmış görebilirsiniz. Geçmişe doğru olan loto çekilişlerini de takip edebilirsiniz. BUY LOTTERY TICKETS bölümünden de loto bileti alabilirsiniz. Alt kısımdaki resimde örnek kazanç tablosu yer almaktadır.

Loto Çekilişiyle Bedava Bitcoin Kazan

ALT REFERANSIMIZA BÜYÜK LOTODAN 1 BİTCOİN ÇIKTI!
Sitemizden bu sisteme üye olan Tahir beye tam 1.06281883 bitcoin ödül çıktı. Kendisi sadece ROLL yaparak kazandığı biletlerden haftalık pazar günü çekilen kuraya katıldı ve büyük ikramiye kendisine çıktı. Güle güle harcasın. Bizimde durumdan bugün haberimiz oldu, facebook sayfamızdan yazdı kendileri. İşte Facebook yazışmaları.

Bitcoin

MULTIPLY BTC Menüsü
Arkadaşlar bu bölümü oynamanızı pek tavsiye etmem. Burada genelde elinizdeki BTC ‘leri kaybedersiniz. 0 ile 10.000 arası rakam rastgele çevriliyor ve siz de gelecek rakamın 5.000 üzerinde ya da altında olduğunu tahmin ediyorsunuz. Yani bunu İDDAA’da ki maç gibi düşünün ve alt mı gelecek üst mü gelecek mantığıyla tahmin edin. Mesela 5.000 üstü dediniz, 5250 ve üzeri bir rakam gelirse kazanırsınız. Alt derseniz de 4.750 ve altı rakam gelmesi lazım. Zaten kafadan 250 rakam kaybediyorsunuz, bu da oyunun kuralı. Kazanma şansınız yaklaşık olarak %45 gibi bir şey. Ben burada bayağı zaman geçirdim ama hiç kazanamadım. Hatta Martingale taktiğini de denedim ama başarılı olamadım. Arada birkaç kez ufak rakamlarla oynayabilirsiniz, canınız sıkıldığında ama insanı bahise alıştıran bir sistem olduğundan ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bu Site Güvenilir Mi?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu site dünyanın en büyük 1.000 sitesi arasında yer almaktadır. İnsanlar bu siteye Bitcoin yatırımları yapıyor. Mesela 100 bitcoin yatırıp yıllık %4 faiz alabilirsiniz ve bitcoininiz 104 bitcoin olur. Bir nevi sanal banka gibi. Sitede her saat başı bize sunulan ROLL yani TIKLAMA BAŞINA PARA şansında ise kesinlikle hile yok. Bana gelmedi ancak takılmış olduğum bir forumda arkadaşın tekine 10.000 rakamı denk geldi ve 200$ aldı. Haftalık yapılan piyangolardan da kazananlar var bu forumda. Sistem açık kaynak kodlu olduğu için hile yapılması söz konusu değil. Zaten hile söz konusu olsaydı bu site bu duruma gelemezdi. Sadece Türkiye’de değil dünya da bu siteyi kullanan bir çok kişi var. Siteye üye olurken mutlaka bizim sitemiz üzerinden tıklayarak üye olun ve referansımız olun. Referansımız olduğunuzda hiçbir kaybınız olmaz aksine referanslara dağıtılan ödüllerin sahibi olursunuz.

BU SİTEDEN NE KADAR BİTCOİN KAZANABİLİRİZ?
Bitcoini ilk çıktığı yıl içerisinde 1 dolar karşılığında yaklaşık 20 tane alabilirdiniz. Biz fiyatı 1 dolar üzerinden hesaplarsak şu an 7.000 dolar oldu ve çıktığı günden bu güne 7.000 kart arttı. Şu an 7.000 dolar yani 7 yılda 7.000 kat arttı. Amazon.com’un yakında bitcoin ile alışveriş sistemini kuracağı söyleniyor. 7 yılda 7.000 kat artan bitcoin acaba önümüzdeki 7 yılda kaç kat artar. Sadece 100 kat artsa 700.000 dolar olur. Şimdi gelelim bu sistemde ne kadar kazanabileceğimize. Her çevirmede 0.00000030 bitcoin ile 0.03 arası bitcoin kazanacaksınız. Ben bu yazıyı yazdığımda 0.00000060 bitcoin kazanıyorduk. Bitcoin değerlendikçe bu miktar düşüyor. O yüzden şimdiden ne kadar çok BTC kazanırsanız o kadar kardır sizin için. Yani her ROLL yaptığınızda en düşük 0,002 Dolara kazanacaksınız. Günde 10 kez yaparsanız 0,020 Dolar kazanırsınız. Tabi şansınız yaver giderse 1 kerede 200 dolar ya da haftalık piyangodan 14.000 $ kazanabilirsiniz. Ben en düşük ihtimalden bahsediyorum. En düşük günlük 0,020 dolar kazanacaksınız ancak yakın gelecekte bitcoin 100 katına çıkarsa bu para 2 dolar olur. 1.000 katına çıkarsa 20 dolar olur. Bunları hesaplayarak bitcoinleri kazanın ve hesabınızda bekleyin. Sonuçta para vermiyoruz, bir emek sarf etmiyoruz. Tek yapacağınız günlük boş vakitlerinizde 8-10 kere ROLL yapmak. Tekrarlamak istiyorum geçen bir arkadaşımıza bir kere de 200 dolar çıktı. 10.000 rakamı geldi ve hesabına yüksek meblağda bitcoin yüklendi.

Sitede Yer Alan Menüler (mobil telefonlarda menü logonun sağından açılır)
FREE BTC: Bu menü ana sayfa menüsü olarak düşünülebilir. Bu sayfadan saat başı BTC kazanabiliyoruz. Genelde en çok kullandığımız sayfa da bu olacak zaten.

MULTIPLY BTC: Yukarıda açıkladığımız şans oyunu. Üst ve alt diyerek %45 kazanma şansımızın olduğu bir bölüm. Burayı es geçmenizi öneririm. Kazandığınız BTC ‘ler bu bölümde gidebilir : )

EARN BTC: Buraya Bitcoin yatırarak bir nevi vadeli hesap açtırmış olursunuz. Bitcoinlerinize günlük faiz gelir. Banka hesabı gibi düşünebilirsiniz.

LOTTERY: Büyük lotonun çekildiği bölüm. Kaç gün, kaç saat var ve kaç biletiniz var görebilirsiniz. Kazanma şansınızı da yine aynı sayfa da görebilirken, sonuçları ve geçmiş loto sonuçlarını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

REWARDS: Bir nevi geri dönüşüm / iade puanları. Burada biriken puanlarla çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Belli bir miktara geldiğinde ise BTC ‘ye dönüştürebilirsiniz.

REFER: Bu sayfada yer alan referans kodunuzla başka arkadaşlarınızı da bu sisteme dahil edebilirsiniz. Bu sayede siz de arkadaşlarınızın kazandığı BTC’lerin belli yüzdelik kısımları kadar BTC kazanırsınız. Bu tabi arkadaşınızın kazanacağı BTC’yi düşürmez. Yani arkadaşınızın kazancı azalmaz, siz ekstradan kazanç sağlamış olursunuz. Bu sisteminde en güzel yönü bu zaten.

PROFIL: Bu sayfadan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

STATS: Bu bölümde Bitcoin değerini, sitede kazanılan bitcoin miktarını, oynanan oyunların sayısını, kayıtlı kullanıcıların sayısını ve benzer istatistikleri görebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK HEMEN ÜYE OLABİLİRSİNİZ
DETAYLI ANLATIM VİDEOSU

https://www.youtube.com/watch?v=WfMWvF-qPI0
Bu Site Güvenli Mi? Paralarımızı Öder Mi?
Dünyanın en büyük 1.000 sitesi içerisinde yer alan freebitco.in şu ana kadar tüm kullanıcıların parasını ödemiştir ve hiçbir sıkıntı yaşatmamıştır. Zaten site bu işlerden çok fazla para kazandığı için bizlere yapılan ödemeler deve de kulak kalıyor.

Para (Bitcoin) Çekme İşlemleri
BTC çekme işlemi için üst kısımda ki WITHDRAW seçeneğine giriyoruz. En az çekim miktarı 0.00030000 BTC şeklindedir. AUTO bölümünden çekerseniz paranız size PAZAR günü ulaşır. Herhangi bir komisyon kesilmez. Eğer SLOW bölümünden çekerseniz 6 ile 24 saat arası BİTCOİN hesabınıza geçer ve 0.00000400 BTC komisyon kesilir. Eğer BTC’lerinizi 15 dakika içerisinde çekmek istiyorsanız INSTANT bölümünü kullanın ve bu hizmet karşılığında 0.00009063 BTC verin. AMOUNT kısmına çekeceğiniz miktarı 0.00020000 gibi yazın ve alt kısımda BITCOIN ADDRESS kısmına da cüzdan numaranızı girin. Böylece BTC’ler, cüzdanınıza gelecek ve ücretsiz olarak bitcoin kazanmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Bitcoinleri Bilgisayarınız da ki Programa (Cüzdana) Aktarın (25 ekim 2017 tarihinde güncellendi)
Çoğu arkadaşımız konu altından bitcoinleri nasıl alabilecekleri hakkında sorular soruyor. Bitcoinleri dilerseniz kendi bilgisayarınıza kuracağınız cüzdana yükleyebilirsiniz. Biraz program bilginiz varsa bunu yapabilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak “Electrum” isimli programın “windows” sürümünü bilgisayarımıza yüklüyoruz. Bu programı bilgisayara kurarken dikkat etmemiz gerekenler bize verilen rastgele cümlelerden oluşan “kelimeler” dir. Bu kelimeleri mutlaka bir kağıda yazın. Çünkü program çökerse ya da bilgisayarınıza format attığınızda programı tekrar kurduğunuzda bu kelimeleri gireceksiniz ve bitcoinleriniz geri gelecek. Aksi takdirde biriktirdiğiniz bitcoinler kaybolabilir. Ayrıca programı kurarken sizden bir şifre ister. Bu şifreyi siz belirleyeceksiniz. Mesela siz yokken biri bilgisayarda bu programı açamasın ya da bilgisayar hacklenirse bu programı hackerler açamasın diye şifre koymanız gerekiyor. Bu kişisel şifrenizi de unutmayın. Her program açıldığında bu şifre sorulur.

Bitcoin Adresim Ne: Electrum programını kurduğunuzda size otomatikman cüzdan numarası verecek. “Receive” sekmesinde cüzdan kodunuzu bulabilirsiniz. Bu kodu bitcoini almak istediğiniz sitelere verin. Bu bir nevi IBAN numarası gibi birşeydir. Bu kodun bir de “private key” yani Türkçe anlamıyla özel anahtarı vardır. Bu anahtarı kimseyle paylaşmayın. Eğer ki paylaşırsanız bitcoinleriniz çalınır. Bu kodu da addresses bölümünden cüzdan numaranıza sağ tıklayarak “private key” dediğinizde alabilirsiniz. Bu keyi mutlaka saklayın ve kesinlikle kimseye vermeyin. Bu keyi cüzdan numaranızla karıştırmayın. Bu kodu isterken program size güvenlik amaçlı şifre sorabilir. Bu şifre program için belirlemiş olduğunuz şifredir. Bu programa alternatif programlar da vardır ancak kolay kullanımlı ve güvenli olması açısından bunu tavsiye ederim. Ayrıca android telefonlarınızdan da online cüzdanlar oluşturabilirsiniz ama bu programlar ne kadar güvenli orasını bilemem. En güvenlisi bitcoinleri kendi bilgisayarınızda saklamanızdır.

Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan sorabilirsiniz. Bazen aynı sorular geliyor ve cevap verme gereği durmuyorum. Lütfen sorulara iyi göz atın, emin olun bu soruların cevabı konu altında vardır. Eğer sorulmamış, yeni bir soru gelirse cevaplarım. Ayrıca bu hafta 55$ değerinde BTC çektim cüzdanıma. Ödemelerde sıkıntı yok. Zaten sıkıntı olsa bu konuyu direk silerim. Güvenilir bir site. Bol kazançlar dilerim.

Siteye üye olurken mutlaka bizim sitemiz üzerinden (alt kısımdaki linke) tıklayarak üye olun ve referansımız olun. Referansımız olduğunuzda hiçbir kaybınız olmaz aksine referanslara dağıtılan ödüllerin sahibi olursunuz.

SİSTEME ÜYE OLMAK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN

Bedava Bitcoin Kazan

Özel Facebook Grubumuz Hakkında Bilgilendirme
Değerli dostlar, bitcoin yatırımı yapmak isteyenler ve kripto para dünyasına merak duyan dostlarımız için ÖZEL FACEBOOK GRUBU kurduk. Gruba katılmak isteyenler BURAYA tıklayıp başvuru yapsınlar. Sahte Facebook hesapları, 25 yaş altı kişileri gruba kabul etmiyoruz. Grupta kripto paralar ve nasıl kazanabileceğimiz hakkında bilgiler, bu konular hakkında çeşitli paylaşımlar yapılmaktadır. Gruba katılmak ÜCRETSİZDİR. Zaten biz kimseden hiçbir şekilde ne olursa olsun kesinlikle ücret talep etmeyiz.

Sizden Gelen Sorular Sorular
Soru: E-mail adresime doğrulama kodu gelmedi ya da doğrulama linki çalışmıyor. Ne yapmam lazım?
Cevap: Üst menüden “PROFILE” menüsüne girin. Sonra “2 FACTOR AUTH” sonra “SEND EMAIL” diyin, doğrulama kodu tekrardan mailinize gelir. 2 faktörlü doğrulama kodunu aktifleştirmeyin, sadece maile linki onaylayın. Mail yoksa spam mail kutusuna da göz atın.

Soru: Bakiyemize nereden bakıyoruz?
Cevap: Bilgisayardan giren arkadaşlar sitenin sağ üst kısmında bakiyelerini görebilirler. Mobil yani akıllı telefonlardan girenlerde sağ üst köşede bulunan menüye tıklasınlar (logonun sağ kısmındaki) Açılan menüde kategorilerin alt kısmında bakiyelerini görebilirler.

İlgili Makaleler

227 Yorum

 1. şimdi birde masaüstü bilgisayardan kayıt olmak istedim aynı mail ile bana şu uyarıyı veriyor. ” bu mail ile kayıtlı bir bitcoin hesabı vardır” diyor. yardımlarınızı bekliyorum.

 2. ben üç gün önce cep telefonumdan burada belirttiğiniz link üzerinden kayıt işlemi yaptım ancak hala onay maili gelmedi ne yapabilirim

 3. Usta emeginize saglik. Ben giriyordum yaklasik olarak 4-5 hun kullandim roll yaptim yani, ama simdi benden birsey istiyor. Rolla basiyom onaylanmiyor onun altina kirmizi bir kutu geliyor yazili. Ardindan hesabima mail geliyor. Maildeki linklere bastigimdada birsey olmuyor. Artik roll yapamiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.??

 4. Kazandığımız bitcoin’leri cüzdana aktarmak için sayfada nereye cüzdan kodumuzu yazıyoruz yada kopyalıyoruz. Cüzdana göndermem için gereken yeri bulamadım. Yardımcı olurmusunuz. Telefondan giriyorum. İos

  1. Profil bölümünden ekleyebilirsiniz. Ya da çekim yapacağınız zaman withdraw diyerek cüzdan adresinizi yazabilirsiniz. Menüler logonun sağından açılır.

 5. Yanlışlıkla bu aktivasyonu yapmış olsak ne olur böyle bir şey yaptığımı sanmıyorum ama yapıp yapmadığımı anlayabileceğim bir seçenek var mi?
  “2FA Code (optional) şeklinde bir kod daha var, bunu aktif etmeyin.”
  Yanı bunu neden aktif etmiyoruz bu nedir? :))

  1. Onu aktif edecekseniz cep telefonunuza google authenticator isimli uygulamayı yüklemeniz gerekir. Çıkan barkodu tarayıp her girişte bu uygulamayı çalıştırarak şifre almanız gerekiyor.

 6. Bu site en güvenilir 1000 site arasında diye belirtmişsiniz. Peki nerden bileceğiz burada kopyala yapıştır yaptığınızı
  ?

  1. Şu an free sitelerden ödeme yapan ilk site diyebilirim. Youtube’de araştırın hiç kimse ödememi alamadım demiyor. Ayrıca ufak miktarlarda bile ödemeler yapan site. Zaten ödeme yapmasa ben boşuna tanıtımını yapmam 🙂

  1. Paranız zaten otomatik olarak çekmediğiniz sürece faizde. Yıllık %4 faiz geliyor bitcoinlere 🙂

 7. Roll yapiyorum ama btc hep 18 kalıyor

  You win 0.00000018 BTC, 0 free lottery tickets and 6 reward points!

 8. Ben siteye sayenizde birkaç gündür üyeyim ve sürekli roll ile bitcoin kazanıyorum lakin sormak istediğim birşey var bu bitcoinleri minimum ne kadarken nakit olarak çekebiliriz ve banka hesabınamı falanmı aktarılıyor?”

 9. Hocam mesela bitcoin alıp 2 3 sene nerde bekletcez btc türk olmazmı alıp orda beklese değer kazanırmı tam anlayamadım ben kb. Yada cüzdanımıza bitcoin olarak bekletsek değeri düşer mi nasıl olur nasıl bi yol izleyelim ve bi sorum daha var bu tanıttığınız siteye üye olunca oraya bitcoin göndermemizmi gerek roll yapmak için oynamak için vs.

 10. merhaba sayfadan cıkıs yaptım ama e posta ve sifremi yazıyarum hesabima giremiyorum bana detaylı bir sekilde anlatırsanız sevinirim tesekkurler

  1. Değilsiniz Ahmet bey. Referans numarası yazmanız size eksi bir durum oluşturmaz. Aksine referanslarımıza ücretsiz bitcoin gönderiyoruz belli zamanlar.

 11. Üye olcam ama bi sıkıntı çıkarsa ne olacak ayrıca bizden bişey talep etmiyosunuz demi

 12. Bahsedilen bahis oyununu minimum miktarla oynadim ve 3 defa kazandim. Referans olarak uyede getirdim. Lakin her ikisi icinde odulumu alamadim malesef..

 13. Hocam bu biletler otomatik olarak mi piyangoda isleme aliniyor? 12 adet var elimde. Yani herhangi bisey yapmam lazim mi piyamgoya katilabilmek icin?

  1. Onlar her ROLL yaptığınızda artar. Otomatik olarak çekilişe katılırsınız. Birşey yapmanıza gerek yok.

 14. Bunu bir yılda varya çok fena yaparsın ben şuanda 392 deyim 24 25 arası verdi şimdiye kadar bakalım şansımızın dönmesini bekliyoruz herkese kolay gelsin 🙂

  1. Bitcoinde devamlı artıyor fiyatı. Burada kazanılan bedava bitcoinler ileri de çok değerli olacak.

 15. Bitcoinimi nasil wallet hesabima aktaracagim? Nasil yani dolar mi gelecek, turk lirasiyla mi? Bana anlatir misiniz enine boyuna. Su an roll yapt ve 0.00000025 bitcoinim var.

  1. Örnek olarak btcturk.com adresinden bir hesap açıp cüzdan kodu alabilirsiniz. Bir nevi iban numarası gibi. Sonra kazandığınız bitcoinleri btcturk’e gönderebilir ve Türk lirasına çevirebilirsiniz. Ama bence çevirmeyin 3-4 sene biriktirin, çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

   1. Merhaba benim başka bir bitcoin wallet hesabım var fakat bu sitedeki bitcoinlerimi nasıl diğer bitcoin wallete aktaracağım??

 16. AUTO bölümünden BTC lerimizi cuzdana atmak istedimiz zaman alt kisımda neden cuzdan numaramızı giremiyoruz sabit cuzdan numarası var orda ?

  1. AUTO dediğinizde hesabınızda ilk verdiğiniz cüzdan numarası olur. O numarayı değişebilirsiniz hesap bilgilerinizden. Siz oraya daha önce bir cüzdan girmişsiniz.

 17. Merhaba şimdi ben kaydoldum ama burdan bitcoin kazanıp kazanmadığımı gösteren bir yer varmı

  1. ROLL yaptıysanız kazançlarınızı görebilirsiniz. Mobil telefondan mı girdiniz yoksa bilgisayardan mı?

  1. Eğer bilgisayarınıza kuracaksanız Electrum öneririm. Online cüzdanlar da var ama bilgisayarınıza kurduğunuz daha güvenli. Ayrıca bilgisayarınıza kuracağınız cüzdanların şifrelerini sakın kaybetmeyin 🙂

 18. Telden kayıt oldum çıktım doğru yazdığım halde tekrar giremiyorum. Şifre talebi yaptım mail gelmedi .her çıkışta mail degisirsek kazandığımız içerde kalıyor. :/

  1. Üye olduğunuzda hangi mail adresiyle girdiyseniz, başka bilgisayar ya da cep telefonundan girerken de o mail ile giriş yapın. Ancak farklı bir cihazla girdiğinizde size e-mail gelir ve emailde bir link bulunur. Bu linke tıklayıp giriş yapacaksınız. Bir nevi doğrulama linkidir. Mail gelmezse spam bölümüne bakın, mail adresinizde.

 19. Bende bu gün üye oldum üç sefer roll yaptim ne kadar bitcoin olduğunu nasil görürüm gunde 24 seferde roll yaparim zaten hepp ingilizce anlayamiyorum bunun türkce versiyonu yokmu ne yapacağimizi bilmiyorum safece saatte bir roll e basiyorum

  1. Cep telefonundan giriş yaptıysanız sağ üst menüye tıklayın, toplam btc orada yazar. Bilgisayardan girdiğinizde zaten sağ üstte görürsünüz.

 20. Ben bi başka mail adresiyle yeni birnehsap açtım ama gelen maildeki doğrulama linkine tıkladıgımda boş bir safsa açılıyor ve tırnak içindeki bu yazı çıkıyor. Yeniden mail gönder linkine yaptım yine aynı lütfen yardımcı olabilir mısınız? “Üzgünüz, bu bağlantı yanlış veya süresi doldu. Lütfen bağda boşluk olmadığından veya yeni bir bağlantı isteğinde bulunduğundan ve tekrar denediğinden emin olun.”

  1. Mehmet bey o linkin süresi dolmuş. Yeniden bir link isteyin. Sitemizin alt kısmında soru cevapta var.

 21. telefondan parayı ne yolla cekicez veya telefondan nasıl oluyor detaylı bi bilgi verirmisiniz lutfen

  1. Cep telefonu için “blockchain – bitcoin & ether wallet” öneririm. Yapımcı firma “blockchain Luxembuourg S.A.”

  1. Üye olacak kişi sizin referans kodunu yazmalı. O zaman alt üyeniz olur ve size kazanç getirir. O kişi de sizden kazanır, kazancı da azalmaz hiç.

 22. merhaba, bu cektigimiz bitcoinleri nerede para olarak bozdurabiliyoruz?Yani cuzdana bitcoin olarak cektik degil mi? Iste bu bitcoinleri bu sitede bozup,banka hesabiniza falan cekebiliyor muyuz? Bu bitcoinleri nasil nakite ceviriyoruz yani?

  1. btcturk.com ya da koinim.com üzerinden hesap açıp bitcoinleri bu sitelerde anında Türk Lirasına çevirebilirsiniz. Ama bence çevirmeyin, 3-4 sene bekleyin 100-200 katına çıkabilir.

 23. Ben yeni oldum ve hemen aktivasyon maili geldi fakat açılmıyor üzgünüz süresi doldu gibi bir metin var sadece. Kpyala yapitir da yaotim ama farketmedi. Yeni aktivasyon maili nerden ve nasıl isteyebilriim.

  1. Üst menüden “PROFILE” menüsüne girin. Sonra “2 FACTOR AUTH” sonra “SEND EMAIL” diyin, doğrulama kodu gelir. 2 faktörlü doğrulama kodunu aktifleştirmeyin, sadece maile linki onaylayın.

   1. Yok maalesef dün üye oldum şimdi parola yazıyorum girmek için yanlış diyor parolamı unuttum yapıyorum yeni.link göndermiyor ne çöp ne başka türlü. Yoruldum benim mail adresimi görüyorsunuz onunla girip bama yeni bir parola oluşturup giriş yapsanız olur mu?

   2. Play storeden Aplikasyon indirdim oradan kullanmak daha rahat olur diye böylesi giriş şifre problemleri yaşamam fakat galiba referana numarasi veya kosu soruyor nu konuda bilgilendirebilir mısınız? Bir gün boşa geçti ve nem giremiyorum. Burada da diğer uterin mesajlarını göremiyorum halbuki 138 mesaj var diyor 3-5 tanesi görünüyor.

    1. İlk başta bilgisayardan üye olduysanız, sonradan cep telefonundan girdiğiniz için güvenlik amaçlı girişinizi onaylamıyor. Size 1 kereliğine mail gönderiyor ve telefondan mailinize girip linke tıklayın. Ondan sonra cep telefonunuzu tanır ve giriş yaparsınız. Yine olmuyorsa bence sıfırdan hesap açın. Referans numarası olarak 6943101 yazabilirsiniz. Bu sefer üye olurken farklı mail verin.

 24. Ben oyunu oynarken oturumu kapattım ve sonradan oyu a gormek ıstedıgımde hata versı şifrem sıfırlansın dıye mail adresıme sıfırlama lınkı gonderılmesını ıstedım ama bır turlu sızden maıl gelmıyor neden olabılır

  1. Mail adresini doğru verdiyseniz spam bölümüne de düşüyor olabilir. Onu kontrol edin.

 25. Cüzdan nedir, cüzdan numarası nedir ? Yoksa cuzdani nasil elde ediyoruz aciklamamissiniz bunlari sadece cuzdan demissiniz ama ?

  1. Bunları öğrenmek için youtube.com üzerinden bitcoin cüzdanı nedir yazmalısınız. Birçok kaynak çıkar.

  1. SIGN UP diyerek üye olabilirsiniz. Sayfamızın alt kısmında yazan adrese tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu