Bitcoin Yatırımı Yapma – Madencilik (Bulut Madenciliği) Yaparak Kazanma

Merhaba değerli dostlar. Sizlere önceki haberimiz olan Bedava Bitcoin Kazanma konumuzda saat başı ücretsiz Bitcoin (satoshi) kazanmayı anlatmıştık. Konuyu bilmeyen ya da incelemeyen arkadaşlar öncelikle o konumuzu inceleyebilirler.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME: Değerli dostlar Bitcoin fiyatı düştüğü için bulut madencilik şu an kar getirmiyor. Bitcoin fiyatı 20.000 USD altındaysa üyelik açmayın, kar yerine zarar edersiniz maalesef.

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar öncelikle konuyu okumadan ve videoları izlemeden önce bu dediklerime kulak verin. Ben Hashflare yatırımımı ilk yaptığımda 1 THS güç 150 USD idi. Şu an 220 USD oldu. Ben ilk girdiğimde Bitcoin 17.000 $ civarındayken şu an 10.000 $ civarında. Yani hem bitcoin değeri düştü hem de Hashflare zam yaptı. Senede 4 katı kazanacakken şu an 2 katı kazanabiliyorum. Ayrıca Bitcoin kazım zorluğuda yaklaşık %60 arttı. Sonuçta bu şirket bizim adımıza madencilik yapıyor ve bitcoin kazım zorluğu arttıkça kazancımız düşüyor. Eğer bitcoin fiyatı 11.000 USD gibi kalırsa bu firmadan ancak yılda 2 katı alırsınız, zorluk artarsa onu bile alamayabilirsiniz. Ama Bitcoin yükselirse 3-4 katı kazanabilirsiniz. Ben ilk girdiğimde uygun fiyatlardan girdim ve şu an bulut madencilik işi bana çok mantıklı gelmiyor. Yine de siz bilirsiniz. 200-300 $ gönderip test edebilirsiniz sistemi 1 yıl boyunca.

Bitcoinleri Nasıl Katlarız ve Bulut Madencilik Güvenli Mi?
Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki sisteme ben de para yatırdım. 300-400 dolar gibi bir para yatırarak tecrübe edebilirsiniz. Sistem size yılda Bitcoinin değerine göre 2 ya da 3 katı kazandırabilir. Kesin birşey söylemek imkansız. Ancak sisteme zam gelmesi kötü oldu. Ben 150 dolardan 1 THs güç almıştım ve şu an 220 dolar oldu bu. Şu an güncel olarak 1 THs güç size 1$ kazandırıyor çünkü bitcoin fiyatı 10.000 dolara düştü. Bu da aylık 30 dolar eder ve 12 ayda 360 dolar kazanırsınız. Yani 220 dolar verip 360 dolar alıyorsunuz. Ama Bitcoin 20.000 dolarsa olursa 720 dolar kazanırsınız. Tamamen bitcoin fiyatı ve zorluk derecesi ile alakalı.  Buraya tıklayarak Facebook grubumuza üyelik başvurusu yapabilirsiniz. 25 yaş üstü üyeleri kabul ediyoruz.
Hhashflare-io-uye-olAlttaki videoyu izleyerek sistem hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Viceoyu izlemeden önce yukarıda yazdıklarımı mutlaka okuyun.


Bu Sisteme Parayı Nasıl Yatırırız?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki parayı Bitcoin olarak yatırmanızı tavsiye ediyorum. Kredi kartından yatırdığınızda çeşitli komisyonlar ödeyebilirsiniz ve hesabınızdan 1 ay boyunca güvenlik amaçlı para çekemezsiniz. O yüzden kredi kartıyla yatırmayın. Eğer bitcoin hesabınız yoksa size tavsiyem BTCTURK.com sitesine üye olmanız ve hemen bir hesap açmanız. Ya da Koineks.com, Paribu.com sitelerinden de hesap açabilirsiniz. Bu site oldukça güvenlidir ve BDDK’dan izin alarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu siteye banka hesabınızdan 1.000 TL yatırarak bu paralarla Bitcoin alabilirsiniz. BTCTurk hesabınıza ilk para yatırdığınızda 24 saatlik bir onay süreci olur ve paranız 24 saat sonra hesaba geçer. Bu sadece ilk para yatırımlarında böyledir. BTCTurk üzerinden satın almış olduğunuz bitcoinlerin istediğiniz kadar kısmını Hashflare ‘ye transfer edebilirsiniz. Hashflare‘ye üye olduktan sonra “Kazım Gücü (Hashrate) Satın Al” diyorsunuz. Site Türkçe değilse, sağ üst kısımdan Türkçe yapabilirsiniz. Satın alacağınız ürün ise; SHA 256 olsun değerli dostlar. Yanındaki yeşil alışveriş butonuna tıklayarak kaç GH/s ya da TH/s alacağınızı seçiyorsunuz. 1.000 GH/s = 1 TH/s oluyor bu arada. 1 TH/s ise yaklaşık 220 USD. 220 dolarlık bir kazım gücü ile yaklaşık günde 1 dolar kazanırsınız. (Bitcoin 10.000 dolar olduğu için 1 $ İleride artarsa mesela 20.000 dolar olursa 2$ kazanırsınız) Zaten satın aldıktan sonra günlük kazançlarınız tablolarda gözükecek. Satın alacak miktarı seçtikten sonra sağ alttan devam diyoruz ve karşımıza ödeme seçenekleri çıkıyor. “Select payment method” yani ödeme yöntemini seçiyoruz. Ben “Pay with BTC” seçmenizi öneririm yani “BTC ile satın al” oluyor. Bunu seçtiğinizde size bir cüzdan numarası veriyor ve bu cüzdan numarasına belirtmiş oldukları kadar BTC’yi kendi hesabınızdan transfer ediyorsunuz. Bir nevi IBAN’a para gönderme işlemi gibi. Ödeme seçeneklerinde “Pay from Balance” var, bu da kendi hesabınızda biriken bitcoinler (dolar) oluyor. Hesabınızda her gün biriken paralarla da ek güç satın alabiliyorsunuz. Aldığınız ek güçler, aldığınız günden sonraki 365 gün boyunca size para kazandırıyor. Satın alma seçeneklerinin alt kısımlarında da yine kredi kartı, banka havalesi gibi seçenekler var. Burada son olarak onay verdiğinizde alt kısımda “hükümler ve koşulları” kabul edip “confirm” diyorsunuz ve karşınıza çıkan BITCOIN WALLET NUMARASINA kendi hesabınızdan belirtmiş oldukları miktarda bitcoini gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz bitcoin hesaba geçtiğinde 2 saatlik bir süre içerisinde onaylanır ve kazım işlemlerine başlarsınız. 1 gün sonra da kazancınız kontrol panelinizde gözükür. Kazançlar günlük olarak yansır, gün gün ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz.

Para Ne Kadar Olduğunda Çekebilirim: Kontrol panelinde “para çek” dediğiniz zaman hesabınızda en az 0.0109 bitcoin varsa çekim işlemi yapabilirsiniz. (Önemli: Şu an çekim limiti bitcoin işlemlerinin yoğunluğu sebebiyle 0.05 btc) Bu miktara ne kadar zamanda ulaşırım derseniz, 100 USD yatırmanız durumunda 3 ay yani 90 gün sürer. Ancak kazançlarınızı hergün tekrardan kazım gücüne yatırırsanız daha kısa sürer. Ben 300 USD yatırdım ve 30 günde bir para çekebilirim. Kazancım arttıkça 0.0109 bitcoin daha kısa sürede birikecek ve belki de zamanla 3-4 günde bir çekim yapabileceksiniz.
Ne Kazanırım: 220 $ yatırdığınızda 1$ ile 2$ arasında kazanıyorsunuz. Bu kazandığınız günlük 1 – 2 doları da tekrar yatırım yapabiliyorsunuz, böylelikle diğer gün 10 cent fazla bir meblağ kazanırsınız. Bunu yatıracağınız paraya göre hesaplayabilirsiniz. 10 GH/s 2.2 dolara satılıyor. Alacağınız her GH/s kazım gücü kazanacağınız miktarı arttırır.
Param Batar Mı: Yukarıda da belirttiğimiz üzere çok fazla yatırım yapmanızı önermem. Ben 300 $ yatırdım ve şirket kapanırsa kaybettiğim paraya üzülmem. Ama kapanmazsa 600 – 1.000 $ kazanırım. Bu riske değer diye düşünüyorum. 300 $ üzerinde para yatırırsam ve şirket kapanırsa beni üzer 🙂

Sisteme hemen üyelik açmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Yakında video şeklinde bu sayfa da anlatım yapacağım. (Video anlatımı yukarıdadır) Buraya tıklayarak Facebook grubumuza üyelik başvurusu yapabilirsiniz. 25 yaş üstü üyeleri kabul ediyoruz. Sahte üyelikli Facebook kişilerini ve grupta kavga çıkarabilecek ya da tartışma yaratacak kişileri grubumuzda tutmuyoruz. Hep beraber bol bol kazanalım ve birbirimize tüyo verelim diye bu grubu açtım. Grupta çeşitli reklamlar yapmak ya da gerçek dışı vaatlerde bulunmak yasaktır ve bu kişiler bir daha alınmamak şartıyla uzaklaştırılır.

ÖNEMLİ NOT:

Bu konu hakkında destek almak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Elimden geldiğince sistemi anlatmaya çalışıyorum. Ben 10.000 TL para yatırdım, sistem 3 yıldır sorunsuz ödeme yapmakta. Verdiğimiz paralarla cloud mining yapılmakta, yani bizden aldıkları paralarla bitcoin çıkarıyorlar. Soğuk bir ülke olan Estonya’da madencilik yaptıkları için hem ısınma sorunu olmuyor hem de bu ülkelerde elektrik çok ucuz. Ayrıca sunucularda Türkiye’ye göre çok uygun fiyatlarda. Bitcoin madenciliği yapılan s9 gibi cihazlar ülkemizde 20 bin TL iken bu ülkelerde 4-5 bin TL’ye alınıyor. Türkiye’de madencilik yapan arkadaşlarımız 1 yılda paralarını çıkarırken Estonya’da bu firma 1 yılda 3-4 katını kazanıyor. Bize 1 yıl ödeme yapıyor ve o yılın karını veriyor. Geri kalan 10 yıl boyunca kendilerine çalışıyorlar. Kısaca işin mantığı bu.

1 TH SHA256 güç 220 USD ‘ye satın alınıyor. Günlük kazancınız 1 ile 2 USD BITCOIN arasında. Tamamen bitcoin fiyatıyla alakalı. Bu bitcoinleri btcturk.com adresine çekip Türk Lirasına çeviriyorsunuz. Sistem kendini 2.5 ayda amorti ediyor. (Bitcoin fiyatı çok düşerse 6 aya kadar çıkabiliyor)

Hashflare Üyeliği İçin; Tıklayınız

Facebook Grubumuz; https://www.facebook.com/groups/bitcoinkriptopara/

Yorum yapın