Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Günümüzde en fazla satış yapan dükkanlar arasında çiğ köfte dükkanları da yer almaktadır. Bu nedenle sektöre ilgi duyan ya da herhangi bir çiğ köfte firmasının bayiliğini almak isteyen kişi sayısı da oldukça fazladır. Çiğ köfte evi için bayilik almak oldukça kolay bir iştir. Bazı çiğ köfte firmalarının düşük sermaye ile bu işi halledebilmesi de girişimcilerin önünü açmaktadır. Çiğ köfte evleri istenen her yerde kurulabilmektedir. Girişimcilerin bir kısmı bu iş için AVM tarzı yerleri tercih ederken bir kısmı da cadde üstlerini tercih etmektedir.

Alışveriş Merkezlerinde ve Caddelerde Çiğ Köfte Dükkanları
AVM içerisinde çiğ köfte evi kurmak isteyen kişilerin en az 1 metrekarelik bir alana sahip olması gerekmektedir. Cadde üzerinde çiğ köfte evi kurmak isteyen kişilerin ise en az 10 metrekarelik bir alana sahip olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan dükkanlarda ve standlarda çiğ köfte satışı yapmak mümkündür.

Çiğ Köfte Dükkanlarda Nerelerde Kurulabilir?
Bunun dışında çiğ köfte dükkanının nereye kurulmasının daha avantajlı olacağı da merak edilen sorular içerisindedir. Her sektörde olduğu gibi çiğ köfte sektöründe de satış yapılan nokta ve dükkanın bulunduğu yer oldukça önem taşımaktadır. Hem müşterilerin kolay ulaşabilmesi hem de daha fazla satış yapılabilmesi için çiğ köfte evinin ideal bir yerde kurulması gerekmektedir. Alışveriş merkezleri içerisinde kurulan çiğ köfte evleri özellikle hafta sonları fazla satış yapmaktadır. Alışveriş merkezleri sürekli olarak kalabalık olduğu için hafta içi de satışta herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Özellikle metropol şehirlerin alışveriş merkezlerinde çiğ köfte evleri yaygınlık kazanmıştır.

Çiğ köfte evi kurmak için bir diğer seçenek ise cadde üzerindeki dükkanlardır. Ülkemizde mahalle kültürünün geliştiği bilinmektedir. Bu nedenle sokak araları, cadde üstleri çiğ köfte evi kurmak için uygun olan alanlardır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken durum aynı mahallede ya da semtte birbirine yakın çiğ köfte evleri bulunmamasıdır. Böyle bir durumda çiğ köfte evlerinin genel anlamda satışlarının düşeceği görülecektir. Çünkü aynı muhitte aynı tarz dükkanlar açılması çok fazla kar elde edilmesini sağlamamaktadır. Ayrıca çiğ köfte evini cadde üzerinde kuracak olan kişilerin dükkanın zemin ile yakın olması, ısınma, elektrik ve su gibi ihtiyaçların eksiksiz olması, kira kontratının uzun bir zamana yayılmış olarak yapılması, dükkan camının geniş olması gibi durumları da göz önünde bulundurması gerekmektedir. Bu noktalara dikkat edildiği taktirde herhangi bir çiğ köfte firmasından bayilik alınarak çiğ köfte evi kurulabilir.

Çiğ Köfte Bayilikleri Nasıl ve Neye Göre Alınır?
Çiğ köfte evi kurmak için bayilik alınması gerekmektedir. Bayilik işlemi birçok girişimciye zor gibi gelse de çok fazla uğraş gerektirmemektedir. Özellikle bayilik için herhangi bir marka bedeli alınmaması girişimcileri rahatlatan konulardandır. Marka bedeli alınmamasının sebebi firmanın daha fazla alanda yaygınlık göstermek istemesidir. Çiğ köfte evi açmak için bayilik alacak olan kişilerin uyması gereken belli başlı kurallar bulunmaktadır. Bu kurallardan en önemlisi ise çiğ köfte evinin dekore edilmesi konusudur. Firmalar bu konuya oldukça özen göstermektedir. Ayrıca firmaların iç dekorasyonunda ve dış dekorasyonunda kullanılması gereken tüm malzemeler ve demirbaşlar firmanın istediği yerden alınmalıdır. Genellikle bu tür yerler çiğ köfte firması ile anlaşmalı olmaktadır. Çiğ köfte firmalarının bayilik alacak kişilerden böyle bir talepte bulunmasının nedeni ise oldukça mantıklıdır. Bayiliği alınan firma ülkemizin birçok yerine bulunan bir firma olacaktır. Hangi çiğ köfte firması olursa olsun farklı şehirlerde farklı semtlerde birçok şubesi olan bir yer olduğu için dükkanların da aynı olması istenmektedir. Örneğin Adıyaman çiğ köftecisi denildiği zaman tüm müşterilerin aklında aynı tabela ve aynı dükkan dekorasyonu belirmesi gerekmektedir. Tüm çiğ köfte firmaları da aksi bir durumu yaşamamak için bu konuya özen göstermektedir. Fakat bazı girişimciler dükkanlarını kendi zevklerine göre dekore etmek istemektedir. Bu durumda çiğ köfte firmalarına ek ücret ödemeleri gerekmektedir. Çiğ köfte evi için gereken belli başlı demirbaşlar bulunmaktadır. Bunlar masa, sandalye, yazar kasa, içecek dolabı ve tabela olarak sıralanabilir. Masa ve sandalyenin fiyatı adet sayısına göre belirlenmektedir. Yazar kasa, içecek dolabı ve tabelanın fiyatı ise sabit olmaktadır.

Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği; 0555 324 8423
Komagene Çiğ Köfte Bayiliği; 0549 743 3683

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu