Kripto Para Dünyası

Coinex Kripto Para Bitcoin Borsası

Merhaba değerli dostlar, bugün sizlere Coinex borsası hakkında bilgiler vereceğiz. Coinex aslına bakarsanız Binance, Poloniex ya da Bittrex kadar büyük bir borsa değil. Günlük işlem hacimleri 2 milyon dolar civarında. Ancak bu borsa gelecek vadediyor ve vermiş olduğu çeşitli ödüllerle bizlere avantaj sağlayabiliyor. Peki bu ödüller nelerdir?

Coinex Nasıl Üye Olunur?
Coinex, üyelik için herhangi bir belge istemiyor. Mail adresi ve şifre kullanarak üyeliğinizi açabilirsiniz. Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Üye olduktan sonra Google Authenticator aktif etmenizi öneririm.

Detaylı Video Youtube Linki: https://www.youtube.com/watch?v=KmSwB0cP9U8

Hesabınızda XRP, VEN Bulundurun CET Kazanın
Öncelikle CET nedir onu kısaca anlatayım. CET, Coinex Tokeni olan bir kripto para. Kendi borsasında çıkarmış olduğu CET Token ile yapılan al sat işlemlerimde tıpkı Binance’de BNB olduğu gibi masraflar bu coinden düşecek ve avantaj sağlayacak. %100 daha az masraf kesilecek, bunun için hesabımızda CET bulundurmak bizi avantajlı kılacak. Peki CET coinleri nasıl alıyoruz veya nasıl biriktiriyoruz? CET coinleri dilerseniz 90 satoshi karşılığında alabilirsiniz. Dün 60 satoshi değerindeydi ve bugün inanılmaz bir yükseliş yaşadı. Bunun sebebi de Coinex borsasının yapmış olduğu çeşitli kampanyalar. Hesabında CET bulunduran herkese KAN coin hediye edeceğini açıkladı ve birden fiyat fırladı. Bu tür fırsatlar için bile Coinex kullanılabilir ve paranızı burada kolayca arttırabilirsiniz. Gelelim XRP ve VEN kampanyalarına. Cüzdanınızda 1.000 VEN bulunuyor diyelim ya da XRP bulunuyor. Size hergün belli bir saatte 1.000 VEN karşılığı 2x yani 2.000 CET hediye geliyor. 1 CET ise 90 satoshi olduğunu hesaplarsak 180.000 satoshi kazanıyorsunuz. 1 bitcoin 10.000 dolardan hesaplarsak 18 USD kazanıyorsunuz. Bu kampanya 3 Haziran’da sona erecek fakat üzülmenize gerek yok. 3 Haziranda VEN kampanyası bitiyor ve farklı bir coin başlıyor. Borsanın asıl amacı coinlerin hacim yapmasını sağlamak ve bu yüzden her hafta kampanya oluşturuyorlar.

CET Coinin Geleceği
CET, tıpkı BNB gibi artma şansına sahip bir coin. Coinex borsasının şu an 6 milyon USD hacmi olduğunu söylemiştik, bu hacim artarsa CET Tokenlerde değer kazanacaktır. Şu an 90 satoshi olan CET tokenler yani 0.007 Cent ileride 0.07 ya da 0.7 Cent bile olabilir. Şimdiden bitcoin karşılığı olmasa bile bedava airdrop kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Coinex üzerinden hesap açmak ve hesabınıza VEN, XRP gibi coinleri göndermek ve cüzdanda tutmak. UTC saati ile 00.00 ‘da cüzdanınızın resmi çekiliyor ve bulundurduğunuz coin kadar CET kazanıyorsunuz. Toplamda bir coinden en fazla günlük 10.000 CET kazanabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza biriken CET coinlerde size sürpriz airdroplar kazandırabiliyor. Yukarıda bahsetmiş olduğum KAN coin gibi. Borsaya yeni giren coinlerden size bulundurduğunuz CET coinler kadar hediye verilebiliyor.

Duyuruları Dikkatli Takip Edin
Borsa, yapmış olduğu kampanyaları duyurular sayfasında yayınlıyor ve bizlere e-mail yoluyla bildiriyor. Bu duyuruları takip ederseniz iyi paralar kazanabilirsiniz. 1 CET şu an 0.007 Cent, ileride 10 kat değerlense paranızı 10’a katlayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları bu başlık altından sorabilirsiniz.
Coinex Borsasına Kayıt; TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu