Kripto Para Kazanmak

Deex Ico – Deex Exchange Borsası Nedir?

Merhaba değerli dostlar. Bugün sizlere yeni açılacak olan merkezi olmayan bir borsadan ve bu borsanın çıkaracağı para biriminden bahsedeceğim. İsteyen arkadaşlar 0.17$ vereren cüzi miktarda alım yapabilir. Çok fazla alım yapmanızı önermiyorum çünkü tam olarak piyasaya çıkmayan ICO’lara yatırım yapmak biraz risktir. Zaten bu tür ICO’lara henüz çıkmadan para yatıran biriyseniz bu riskleri biliyorsunuzdur. Eğer İngilizce biliyorsanız projelerini inceleyebilir ve akabinde az miktarlarda alım yapabilirsiniz.

Merkezi Olmayan Borsa Nedir?
Değerli arkadaşlar, kripto para dünyasında işlem yapıyorsanız Binance, Poloniex, Bittrex, Kucoin gibi borsaları zaten biliyorsunuzdur. Ülkemizde de Btcturk, Paribu, Koineks gibi borsalar var ve bu borsaların hepsi bir merkez üzerinden yönetilmektedir. Bildiğiniz üzere daha önce ünlü borsa BTC-E, Amerika hükümeti tarafından kapatıldı ve Bitcoin başta olmak üzere diğer kripto para sahipleri büyük bir mağduriyet yaşadılar. Bu olay tüm borsaların başına gelebilir. İşte bu durumu engellemek için yeni bir proje ortaya çıkıyor ve merkezi olmayan bir kripto para borsası oluşturuluyor. Bu borsa da tıpkı Binance ve Kucoin gibi kendi kripto parasını üretiyor ve satıyor.

DEEX Coin Özellikleri
Bitshares 2.0 platformunu temel alan Deex, çok hızlı transfer olabilen bir kripto para birimi. Bitcoin ya da diğer para birimleri gibi bir yere ya da birine gönderdiğinizde saatlerce beklemenize gerek kalmayacak. Teknolojisi sayesinde anında transfer olabilecek bir altyapıya sahip. Şu ana kadar bir kere hacklenme vakası yaşamayan Bitshares 2.0 Graphene Blockchain altyapısı ile karşımıza çıkacak.

Deex Coin Dağıtımı
%75 : ICO Katılımcılarına. Yani yatırım yapanlara verilecek.
%15 : Geliştirme ekibine.
%7 : Danışmanlara
%3 : Ödül programları ve PR çalışmalarına.

Deex Coin Borsasına Türk Lirası İle Katılabileceksiniz
Hedefin ana amaçlarından bir tanesi de kullanıcıları bu borsaya kendi ülke paralarını göndererek karşılığında Bitcoin, Ethereum ya da diğer altcoinleri alabilmesi olacak. İlk açıldığında 10 adet kripto para birimine yatırım yapılabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu