Hastane İş İlanları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastanenin kendi sitesinde vizyon kısmında, “Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her bir ferdine Uluslararası standartlarda ve yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırmaktır.” olarak dile getirilmiştir. Aynı şekilde yine kendi resmi sitesinde misyon kısmında, “Tüm bireylerin memnuniyetini sağlamak amacıyla İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlıkta çağdaş, bütüncül ve  üstün bir  kalite anlayışı içerisinde  mükemmeliyet düzeyini yüksek  tutarak, Hasta ve hasta yakınlarına  hizmet veren bölgemizin örnek ve öncü  bir kurumu  olmak.” şeklinde belirtilmiştir.

Bir diğer önemli noktaysa kalite politikalarıysa, “Hastalarımıza Hasta Hakları doğrultusunda; modern teşhis araçları ile doğru tanı ve tedavi metotları kullanarak zamanında, kaliteli, güvenilir sağlık hizmeti sunarak hasta ve çalışan güvenliğinin sağlanması; hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur duyup ve memnun olacağı, sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan sürekli gelişen etkin bir yönetim ve uygulama kalite politikamızdır.” sözleriyle dile getirmişlerdir.

Hastane Kuralları

  • Hastaneye dışarıdan yiyecek, içecek getirilmemesi noktasında özen gösterilmelidir. Burada önemli olan nokta hastanın hastane yemeklerini yemesi olacaktır.
  • Hastaneye ziyaret saatleri için öğlen 12.00-14.00 ile akşam 18.00-20.00 arasında gelinmesi gerekmektedir.
  • Odaya ait olan telefon numarasını öğrenmek için telefon makinesinin üzerine bakmanız yeterli olacaktır. Bunu yakınlarınıza iletmeniz halinde direk aranmış olursunuz.
  • Tuvalet ve banyo kullanımında özenli olun.
  • Hemşire çağırmak için hasta yatağının başında yer alan sistemi kullanın.
  • Gün içinde hekim sizi iki kez vizit edecektir.
  • Hastaneye gelirken çocuk ziyaretçi gelmemesine özen gösterin.
  • Hastanın sağlığı açısından ziyaret noktasında sıkıntı oluşmasına karşın hekime danışmak makul bir karar için gerekli olacaktır.
  • Yoğun bakım ünitelerine ziyaretçi alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Bilgilendirme amacıyla doktor size gerekenleri iletecektir.
  • Hastane içinde sigara içilmemesi kesin olarak yasaktır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Dr. Şeref İnalöz Cad. İl Sağlık Müdürlüğü Yenişehir DİYARBAKIR
Telefon Numarası; (0 412) 228 69 94
İletişim & Web Sayfası; http://diyarbakir.ism.saglik.gov.tr/TR,17100/iletisim.html

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalara ulaşmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu