İnternetten Para Kazanma

Dosya Yükleyerek Para Kazanmak (Upload İşleri)

Bugün sizlere internet üzerinden para kazanma imkanı sağlayan “file upload” işinin detaylarını anlatacağız. İnternet ortamı, birbirinden farklı içeriklere ulaşılabilecek ve bu içeriklere sahip olunabilecek bir sanal ağdan oluşmaktadır.

Kişiler tarafından aranan ve talep edilen veriler, içerikler, başkan insanlar, bu konulara hakim olan kişiler tarafından hazırlanan, oluşturulan ve internete yüklenen şeylerdir. Dosyaları hazırlayan, içerikleri başka bir yerden edinmiş olan kişiler, dosyalarını internete koyarak, indirilme sayısı üzerinden para kazanabilmektedirler.

Dosya indirmek için güvenilir ve hızlı indirme hızına sahip siteler tercih edilecektir. Bu sitelere yüklenecek olan veriler, kullanıcıların bilgisayarlarına zararsız bir şekilde inecek ve kişiler amaçlarına ulaşacaktır. Yazının devamında aktarılacak olan internet sitelerine dosya yüklemesi yapılarak para kazanılabilecektir. Dosyaları bu belli başlı sitelere yükleyerek bu sitelerdeki paylaşım linklerini almalı ve erişiminiz olan bütün online ortamlarda paylaşmalısınız. İndirme sayınızı arttırmak ve daha fazla para kazanmak adına bu linkleri sosyal medya hesaplarınızda, abone olduğunuz forumlarda ve benzeri online ortamlarda paylaşın.

Dosya Yüklenebilecek Olan Siteler
Uploadpay.com; dünya genelinde popüler olarak kullanılan ve yüklenme başına para kazanılan internet sitelerinin başında gelmektedir. Dosya yüklemesi başına 5 dolar ödemektedir ve alacak olduğunuz komisyonu seçmede sizin de söz hakkınız bulunmaktadır. Ödemeler, dosya indirecek olan kişiler ve sistem tarafından Paypal ya da Payza aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Sharecash.org; yükleme başına 1 dolar kazanılacak olan siteden 20 dolara kadar para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Dosya indirimi başına kazanılan paralar PayPal, Payza, Payoneer ve Payquicker aracılığıyla gerçekleştirildiği gibi banka havaleleri ve çeklerle de ödenmektedir.

Filecopter; gerçekleştirilecek olan 10 bin ödeme başına 20 dolar kazanabileceksiniz. Yüksek popülerlik seviyesine sahip olan içerikleri bu sistem aracılığı ile paylaşılması durumunda büyük paralar kazanılabilecektir. Ödeme limiti düşük olduğu için paranızın birikmesini ve ödeme almayı beklemeniz gerekmemektedir. Paranız 10 doları bulduğu zaman ödemeler PayPay aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Turbobit; birçok internet kullanıcısının yakından tanıdığı Turbobit, internetten içerik indirecek olan kişilerin içeriklerini daha hızlı şekilde indirmeleri için özel abonelik hizmeti sunmaktadır. İçeriğiniz aracılığı ile sisteme abone olan kişiler üzerinden para kazanmanız mümkün olacaktır.

Dollarupload; sisteme yüklenecek olan dosyalar aracılığıyla para kazanmanın mümkün olduğu internet siteleri arasında bulunmaktadır.

Filemates; dosya yüklemenin ve para kazanmanın zor olmadığı bir internet sitesidir.

Bilgisayar başında fazla zaman geçiren, ofis çalışanı olsun ya da ev hanımı, bu kişiler, bilgisayar konusunda biraz bilgi sahibi kişilerse bilgilerini kazanca çevirebileceklerdir. İnternet üzerinde dosya paylaşımında bulunarak para kazanabilecek olan bu kişiler uzun vadede güzel kazançlar sağlayacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu