Hastane İş İlanları

Düzce Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düzce Devlet Hastanesi kuruluşu ve tarihi hakkında bilgiler. Hastane’nin vizyon ve misyonu dışında iş olanaklarından da bahsedilmektedir. Haberin alt kısmında bu hastanede nasıl çalışabileceğiniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Düzce Devlet Hastanesi Hakkında
Hastanenin ilk olarak 1950’de kurulduğu zaman Düzce Sağlık Merkezi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonrasında bu binaya ek olacak şekilde ek odalar yapılmıştır. Ameliyathane ve 80 yatağı olan poliklinik binasının da ilave edilmesinden sonra Düzce Devlet Hastanesi adıyla hizmet sağlamaya başlamıştır.

1966’da 100 yatağı olan yeni bir binanın yapılmasından sonra 1981’de de başka bir bina daha eklenmiştir. Bu binanın olduğu yere Travmatoloji Hastanesi adı altında yeni bir hizmet binası hayata geçmiştir.1987’de mevcut olan ameliyathane odaları oda sayısı 2’den 6’ya çıkarılmıştır. 1990’da hastaneye Düzce Yardımseverler Derneği nezdince 6 yatak kapasitesi olan Diyaliz Merkezi eklenmiştir.1994’te 5 kuvözlü çocuk yoğun bakım ünitesi eklenmiştir. Daha sonrasında 1995’te de 12 yatağı olan koroner yoğun bakım ünitesi hizmet sağlamaya başlamıştır. 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Düzce Depreminden sonra A-Blok (merkezdeki hastane) kısmının12 Kasım 1999’da yeniden yapımı tamamlanıp hizmet vermeye başlamıştır. İlave olarak B-Blok, idare binaları ve poliklinik hizmeti sağlanmakta olan binalar da ağır hasarlı oldukları için kullanılamaz durumdaydılar. Daha evvel SSK hastanesi şeklinde hizmet sağlamakta olan hastane 2005’te Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir.

Vizyon ve Misyon
Hastane kendi sitesi üzerinden vizyonunu, “ İleri teknoloji ve en son bilimsel yöntemleri takip ederek tüm sağlık çalışanlarına cevap veren, bölgesinde sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, ilk tercih edilen ve referans gösterilen, ihtiyaç ve beklentileri optimum düzeyde karşılayan, güvenilir ve saygın hastane olmak.” diye ortaya koymuştur. Aynı şekilde hastane vizyonunu ise, “ Toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesinde rehberlik yapan, çalışanların, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ilke edinen, sürekli kendini geliştiren, iyi niyetli, güler yüzlü, özverili, ekip anlayışı ile çalışan, insana hizmeti bir değer olarak benimseyen personeliyle, açık ve dürüst yönetim anlayışımızla, insan haklarına saygılı, güvenli, etik ilke ve değerlere bağlı bir hastane olmak.” şeklinde ifade etmiştir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Aziziye Mahallesi, Şht. Ramazan Gel Cd. No:7, 81010 Düzce Merkez/Düzce
Telefon Numarası; +90.380 529 13 00
İletişim & Web Sayfası; https://duzceadh.saglik.gov.tr/TR,149560/iletisim.html

Düzce Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Düzce Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu