En Hızlı ve Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2018

Bankaların sunmakta oldukları hizmetlerden günlük olarak kullanım oranı ve popülerliği en yüksek olan ürünler, kredi kartları, banka müşterilerinin günlük harcamalarında nakit taşıma sorunlarını ortadan kaldırmakta, taksitli alışverişlerinde de büyük tutarlardaki harcamaları taksitlendirerek alım gücünü arttırmaktadır.

Bu denli avantajlı bir ödeme aracı olan kredi kartı bankaların müşterilerine sıklıkla sunduğu ve müşterilerinin ekonomik durumlarına göre farklı özellikler taşıyan ödeme araçlarıdır.

Bankalar, diğer bankalardan müşteri elde etmek ya da kişilerin kendileriyle iş görmelerini arzuladıklarından dolayı kredi kartlarına diğer kredi kartlarında olmayan özellikler yüklemektedirler. İş yerleriyle anlaşmalar yaparak kredi kartlarının bu işyerlerinde kullanılması halinde alışveriş puanı kazanılması, alışverişlerde indirim kazanılması ya da ekstra taksit imkanı gibi avantajlar. Tüm bu avantajların yanı sıra kredi kartlarının kullanıcılarına iletim hızları da bankaların kendi taraflarına müşteri çekmede kullandıkları argümanlardandır. Yazının devamında en hızlı derecede kredi kartı gönderen bankalar ve bu kredi kartlarının nasıl alınabilecek olduğu anlatılacaktır.

Garanti Bankası Bonus Kart
Kredi kartı kullanan kişilerin sıklıkla tercih ettikleri kartlardan olan Bonus kart, Garanti Bankası’ nın sunmakta olduğu kredi kartlarındandır. Bonus kart kullanılarak alışverişlerden bonus puan kazanılması mümkün olacaktır. Banka ile anlaşmalı olan işyerlerinden yapılacak olan alışverişlerde kazanılan bonus puanlar, daha sonraki alışverişlerde ödeme aracı olarak kullanılabilecektir. Alışverişlerde taksitli ödeme seçenekleri seçilmesine, alışveriş puanı olarak bonus puan biriktirilmesine, ek ödeme seçeneklerinin seçilmesine ve dönemsel olarak duyurulan birçok ek kampanyadan faydalanılmasına olanak sağlayan kredi kartı Garanti Bonus kart, kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Bedavası en bol kredi kartına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken tek şey Garanti Bankası’ nın internet sitesine girmek ve kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. Bunun dışında, Bankanın Telefon bankacılığı numarası olan 444 0 333 numarasını arayarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilecektir. Garanti Bonus kredi kartına sahip olmak isteyenler banka şubelerine giderek de kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedirler. Kredi başvurusunda bulunulmasından kısa süre sonra kredi kartları kurye aracılığıyla kişilerin başvuruda belirtmiş oldukları adreslere yönlendirilecektir. Kredi kartlarının kuryeye verilmesi ile kişilerin telefonlarına kredi kartlarının nerede olduğunu takip edebilecek oldukları şifreler iletilmektedir. Kargo firmasının internet sitesi üzerinden bu şifre ile kredi kartlarının nerede olduğu hakkında bilgi edinilebilecektir.

Yapı Kredi Bankası World Kart
En hızlı sürede kart başvurusunda bulunulacak ve en hızlı sürede kredi kartının teslim edilecek olduğu World kartlar; kullanışlılık, kullanıcı dostu olması, puan biriktirme ve alışverişlerde büyük avantajlar sağlayan kredi kartlarından biridir. Worldcard’ a internet üzerinden World Kart resmi internet sitesi üzerinden, SMS aracılığıyla ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunulabilir.

Worldcard ayrıcalıklarından faydalanmak için resmi internet sitesine girdikten sonra hemen başvur seçeneğine tıklanmalıdır. Daha sonra açılacak olan penceredeki T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve doğrulama kodunun girilmesi ile hemen başvur seçeneği seçilmelidir. Devamında kişilerin kredi kartı başvuruları alınacak ve kendilerine başvuruda vermiş oldukları telefon numaraları aracılığıyla geri dönüş yapılacaktır.

SMS aracılığıyla başvuruda bulunmak için de WORLD yazarak boşluk bırakılacak, devamında kredi kartı başvurusunda bulunan kimselerin T.C. kimlik numaraları yazılacak, 4421’ e kısa mesaj olarak iletilecektir. Yapılan kredi kartı başvurularının takip edilmesinin istenmesi durumunda da WORLD yazarak arada boşluk bırakılacak, T.C. kimlik numarası yazılarak 4407’ ye kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Son olarak da bankanın telefon bankacılığı numarası olan 444 0 444 numarası aranarak kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir. Yapılacak Worldcard başvuruları kısa süre içerisinde banka tarafından değerlendirilecek, başvuru sahiplerinin kredi kartı almaları için kredi skorları ve kredi geçmişleri ile ilgili bir sorun olmaması halinde kredi kartları kısa süre içerisinde kendilerine gönderilecektir.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı
En hızlı kredi kartı onayı veren ve kredi kartlarını müşterilerine en hızlı şekilde ulaştıran bankalardan biri olan İş Bankası, sunmakta olduğu Maximum kredi kartı ile müşterilerine sınırsız avantajlar sunmaktadır. Maximum kartı kullanıcıları İş Bankası ile anlaşma içerisinde olan işyerlerinden yapacak oldukları alışverişlerden Maxi puan kazanacaklardır ve kazanacak oldukları Maxi puanları diğer alışverişlerinde karşılık olarak kullanabileceklerdir. Aynı zamanda bankalarının zaman zaman duyurduğu özel kampanyalardan faydalanarak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayacaklardır. Maximum kredi kartı başvurusunda bulunmak için İş Bankası şubelerinde başvuruda bulunulabilecek olduğu gibi 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığı aracılığıyla da kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir. Aynı zamanda İş Bankası’ nın resmi internet sitesinden de kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir.

ING Bank Bonus Kredi Kartı
ING Bank’ ın sunmakta olduğu ING Bonus kredi kartları, kullanıcıya en kısa sürede ulaştırılan kredi kartları arasında bulunmaktadır. En basit olarak, ING Bank’ ın resmi internet sitesi üzerinden ING Bonus kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir. Kredi kartı başvurusu için bankanın kişilerden istediği bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeleri ve devam tuşuna basmaları gerekmektedir. Kredi kartı almak için herhangi bir engelle karşılaşılmazsa kredi kartı sahipleri kısa süre içerisinde kredi kartlarını ellerine alabileceklerdir. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak istemeyenler için de ING Bank şubelerinden kredi kartı başvurusunda bulunulabildiğini söylememiz gerekir.

QNB Finansbank CardFinans
Alışverişlerde kullanılması halinde parapuan kazanılabilecek, taksitli alışverişlerde kullanılabilecek ve otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 90 TL’ lik parapuan kazanılmasını sağlayan Cardfinans’ tan faydalanmak için QNB Finansbank’ ın resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir. Yapılacak olan başvuruda istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi gerekmektedir. İnternet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilecek olduğu gibi 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı ve banka şubeleri aracılığıyla de Cardfinans kredi kartı başvurusunda bulunulabilecektir. Kart başvurusu kabul edilen kişilere 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde kredi kartları iletilecektir.

Ziraat Bankası Maximum Kart
Ziraat Maximum kredi kartına sahip olmak için yapılması gereken çok basit. Ziraat Bankası’ nın resmi internet sitesi üzerinden Maximum Cart başvurusunda bulunulması mümkün olmaktadır. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunurken istenen kredi kartının hangi limitlerde istendiğine kadar detaylar müşterilerden istenmektedir. İstenen tüm verileri dolduran banka müşterileri kısa süre içerisinde bankadan olumlu ya da olumsuz yanıt alacaklardır. Olumlu yanıt alan kişiler, kredi kartlarını 1 hafta gibi bir süre içerisinde kullanmaya başlayabileceklerdir.

Yorum yapın