İş ve Para Dünyası
Era Koleji İş Başvurusu – Öğretmen İş İlanları
Yazar: - 19 Mart 2019
223
0
Era Koleji İş Başvurusu - Öğretmen İş İlanları

Bu haberimizde Era Koleji iş başvurusu linklerini görebilir ve online iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Linkedin üzerinden Era Koleji iş ilanları arasında yer alan pozisyonlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Öncelikle Era Kolejleri hakkında bilgi verelim.

Era Kolejleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Eğitim, her alanda, iş kolunda ve yaşamın her anında kişilerin kendilerini geliştirmeleri ve içerisinde bulundukları ortamda yetkin birisi olmaları için temel gereksinimlerin başında gelmektedir.

Geleceğin mesleklerinin ve iş yaşantısının, meslek gruplarının ihtiyaçları, bu günden başlayarak farklılaşmaya başlamış ve gelecekte bu iş alanları içerisinde bulunacak, faaliyet gösterecek olan kişilerin bu alanlarda iyi ve kaliteli bir eğitim almaları bu günün şartları arasına kendisini dahil etmiştir.

Kaliteli Eğitimin Adresi: ERA Koleji, ERA Kolejleri’ndeki öğrencileri gelecekteki mesleklerine tam donanımlı ve uzman bir şekilde yetişmeleri için eğitim vermekte olan bir eğitim kurumudur. Eğitimde Rasyonel Açılım olarak açılabilecek ERA, eğitim sürecinde katkısı bulunan ve eğitim alan herkesin yüksek memnuniyet seviyesinde sahip olduğu bir kurumdur.

2013 Yılında Kuruldu: ERA kolejlerinin eğitim hayatına başlangıcına bakılacak olursa 2013 yılında Esenyurt ve Kartal Kampüsleri ile eğitim dönemine başladığı görülebilecektir. Günümüze bakılacak olursa, 10 kampüs İstanbul içerisinde ve bir kampüs da Bursa’ da olmak üzere toplamda 11 kampüs ile eğitim verdiği görülebilecektir.

4+4+4 sisteminin her bir basamağında, ilkokul, ortaokul ve lise dönemlerinde eğitim vermekte olan ERA Kolejleri, kaliteli eğitimin yuvası olma idealini korumaya devam ediyor. Temel eğitimlerin yanı sıra teknik-mesleki eğitim almak isteyen öğrencilere de teknik kolej bünyesindeki bölümlerde farklı alternatifler sunuluyor.

Era Kolejlerinin Hedefleri
Era Kolejleri bünyesinde çalışmakta olan ve kolejin bir bütün olarak işlemesinde payı olan herkesin ERA Koleji’nin amaçları çevresinde toplandıkları söylenebilecektir. ERA Koleji’ nin amaçlarına kısa bir şekilde göz atmak gerekirse;

  • Gelişmekte olan teknoloji ve teknolojik imkanları eğitim merkezlerinde kullanmak,
  • Bilimsel gelişmeleri takip etmek,
  • Yüksek özgüven ve motivasyonla başarıyı ve yüksekteki hedefleri gözetebilmek,
  • Rasyonel düşünme yeteneğini geliştirmiş, doğru kararlar almayı bilmek ve sosyal sorumluluk sahibi nesilleri yetiştirmek,
  • Farkındalığı yüksek ve çevresine duyarlı, tüm gelenek ve göreneklere saygısı olan, Atatürk’ ün İlkeleri ve Cumhuriyeti’ ne bağlı, dünya ve ülke sorunlarına duyarlı ve bu bağlamda çözüm önerileri üretebilecek kapasitede,
  • Kültürünün ve değerlerinin farkında olup onları savunan, sanat ve spor alanlarında gelişmeleri takip eden ve kendi yaşantısında da uygulayabilen bir ERA nesli yetiştirmektedir.
  • Hedefinde, bu özelliklere sahip öğrenciler yetiştirmek ya da bu gibi değerli insanların yetişmekte olduğu bir kurumun farklı bir alanında hizmet görmek isteyen kişiler ERA Kolejleri’ nde kendi hedefleri ile aynı doğrultuda bir çalışma alanında profesyonel yaşantılarına devam edebileceklerdir.

Era Koleji Kariyer
Era Koleji insan kaynakları sayfası üzerinden CV (özgeçmiş) bilgilerinizi eğitim kurumuna gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.


Era Koleji İş Başvurusu: Buraya tıklayarak sayfanın alt kısmında yer alan form üzerinden cv formunuzu hemen gönderin.

ERA Koleji Öğretmen İş İlanları: Era Okullarında öğretmen olarak çalışmak için buraya tıklayarak alt kısımda yer alan form üzerinden cv dosyanızı gönderebilir ya da Linkedin üzerinden açık iş pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz iş ilanı uyarısı da oluşturabilirsiniz. Linkedin için alt kısımdaki linke tıklayınız.

Era Koleji İş Başvurusu : Linkedin
Dilerseniz Era Okullarına Linkedin üzerinden de iş başvurusu yapabilir ve firmanın açık iş ilanlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Linkedin sayfasına ulaşabilirsiniz.

Era Koleji insan kaynakları: Bu sayfa üzerinden online iş başvurusu dışında genel politikaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firma insan kaynakları yönetim anlayışı 8 ana fonksiyonda toplanmıştır.

– Organizasyonel Gelişim Süreçleri
– İşe Alım Sistemi
– İş Hukuku ve Bordrolama
– Çalışan Eğitim ve Gelişim Yönetimi
– Performans Yönetim Sistemi
– Ücret Yönetim Sistemi
– Kariyer ve Yetenek Yönetimi
– Çalışan Memnuniyeti Çalışmaları

ERA Kolejleri İşe Alım Süreci
ERA Kolejlerinde çalışmak isteyen ve iş başvurusunda bulunacak olan kişiler, iş başvurularında ve işe alımlarda ERA Kolejleri’nin İnsan Kaynakları Departmanı ile temasa geçeceklerdir. Gerçekleştirilen iş başvurusu, bu birim tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

CV’ si incelenen ve insan kaynakları tarafından uygun görülen adaylar, İK departmanı tarafından görüşmeye çağırılacaklardır. İK birimi ile gerçekleştirilen görüşmeden olumlu sonuç alan kişiler, ikinci bir görüşme için, ilgili okul ve bölüm yöneticilerine yönlendirileceklerdir. Tüm görüşmelerde olumlu yanıt alınmasının ardından kişilere iş teklifinde bulunulur ve bu aşamadan sonra SGK giriş işlemler, oryantasyon eğitimleri gibi işe başlarken gerçekleştirilecek olan temel adımlar atılır.

İşe başvuru sürecinde gerek öğretmen gerekse diğer idari kadro pozisyonlarında çalışacak olan kişilerin gerçekleştirmiş oldukları başvurular aynı süreç içerisinde değerlendirmeye alınmaktadır.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ