İş ve Para Dünyası
Eskişehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 25 Aralık 2018
425
0
Eskişehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eskişehir Devlet Hastanesi hakkında genel bilgiler ve hastanenin tarihçesi hakkında bilgiler verilmektedir. Eskişehir Devlet Hastanesi iş olanakları ve kariyer imkanlarından da bahsedilmektedir. İletişim bilgileri ve iş imkanlarını alt kısımda bulabilirsiniz.

Eskişehir Devlet Hastanesi Tarihçesi
1971’de kurulduğu zamanlar hastanenin 200 yatağı mevcuttu. Daha sonrasında 2011’de bu hastane Eskişehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleşmiştir. Neticede hastanenin toplamda 995 hasta yatağı vardır. Hastane 9 bloktan oluşan bir ana binaya sahiptir. Bu bloklar içinden 4 tanesi Zübeyde Hanım Yerleşkesinde bulunmaktadır. Emek Semt Polikliniği ve mavi hastanenin mevcut olduğu genişçe bir alan üzerinde olduğu bilinmektedir. Hastanede hizmet sağlamakta olan 995 hastane olmakla birlikte bünyesinde yeni doğan, çocuk, kadın doğum, fizik tedavi ve erişkin bütün hastalara gerek ayaktan gerekse de yatarak hizmet sağlamaktadır.

Hastanenin kendi sitesinden edindiğimiz bilgiye göre misyonlarını, “Etik değerlere önem veren, hasta haklarına saygılı, hasta/ çalışan güvenliği ve memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen, iletişim ve katılımcılığı benimseyen,  bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, sürekli gelişim için eğitimin gerekliliğine inanan, nitelikli, güvenilir, kaliteli, etkin sağlık hizmeti sunmaktır.” sözleriyle ifade etmişlerdir.


Aynı şekilde vizyonlarını, “Kaliteli hizmet anlayışı, sağlık hizmetlerini en üst düzeyde verebilen nitelikli ekibi, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı, yeni sağlık yatırımlarındaki öncü uygulamaları, saygınlığı ve güvenilirliği ile bölgesinde lider, ülkesinde tanınan, hastalar ve sağlık çalışanları tarafından tercih edilen alanında örnek bir sağlık kurumu olmaktır. Kaliteli sağlık hizmeti anlayışı, saygınlığı ve güvenilirliği ile bölgesinde lider, sağlık alanında örnek alınan ve tercih edilen, sağlığa yön veren öncü bir sağlık kurumu olmaktır.” şeklinde dile getirmişlerdir.

Eskişehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yenidoğan Mah. Şht. Serkan Özaydın Sk. No:1 26000 Odunpazarı / Eskişehir
Telefon Numarası; 0 222 237 48 00
İletişim & Web Sayfası; https://eskisehirdh.saglik.gov.tr/TR,78894/iletisim.html

Eskişehir Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Eskişehir Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile görüşme yapabilirsiniz.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ