İş ve Para Dünyası
Ethereum Kazandıran Aethia Ethereum Tabanlı Yumurta Oyunu Nedir?
Yazar: - 16 Şubat 2018
2.009
0
Ethereum Kazandıran Aethia Ethereum Tabanlı Yumurta Oyunu Nedir?

Ethereum blok zincirinde çalışacak olan yeni bir oyun daha. Daha önce bildiğiniz gibi CryptoKitties diye bir oyun çıkmıştı ve bayağı tuttu. Hatta bu oyunda 100 lerce Ethereum karşılığında kediler satılmaya başlamıştı. Aethia oyununda 0.01 ETH ve 100 ETH arasında değişen yumurtalar olacak. Bu yumurtalar tamamen şans eseri bir şekilde kırılacak ve içerisinden çeşitli canlılar çıkacak. İşin tam detayları şu an bilinmiyor. Bilinen tek şey şu an referans sistemi ile çalışan bir oyun olması. Üye olduktan sonra en az 3 referans bulursanız size ekstradan 0.01 Ethereum hediye edilecek. Oyun 19.02.2018 tarihinde başlayacak. Bu oyunlara baştan üye olmak her zaman avantajdır.

Aethia Ethergotchi Yumurtaları Ne İşe Yarıyor?
Oyun henüz açılmadığı için çok fazla bilgi yok ancak bu yumurtalardan çeşitli canlıların çıkacağı kesin. Bu canlılar türüne göre belli başlı değerlere sahip olacak. Mesela nadir oluşan bir canlı çok değerli olabilecek. Tıpkı CryptoKitties oyunundaki kediler gibi düşünebiliriz. Dilerseniz Ethereumlarınızla çeşitli yumurtalar satın alabilecek ve bu yumurtaları kırdırıp çeşitli canlılara sahip olabileceksiniz. Sonrasında ise bu canlıları pazarda türüne göre ethereum karşılığı satabileceksiniz.


Para Yatırılır Mı?
CryptoKitties tarzı ciddi bir proje ise para yatırılabilir. Zaten ETH karşılığı yumurta satılıyor. Ancak sistemi tam öğrenmeden para yatırmak mantıksız. Öncelikle ücretsiz üye olmak daha mantıklı ve sistemin işleyişini görmek, scam bir proje olup olmadığına karar vermek lazım.

Aethia oyununa üye olmak için tıklayınız: https://goo.gl/YYaa9m

Nasıl Üye Olunur?
– Yukarıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfaya giriyor “Sign up now” diyoruz.
– En soldaki yeşil benekli sarı yumurtanın altından “sign up acquire” butonuna basıyoruz.
– Mail adresi ve şifre belirliyoruz. Sonra bu bilgilerle giriş yapıyoruz.
– Mail adresimize gelen onay kodunu giriyoruz. (bazen 3-4 dk geç gelebiliyor)
– Verify dedikten sonra kaydımızı gerçekleştiriyoruz.

Not: Ücretsiz “referral egg” yani “referans yumurtasını” almak için 3 kişiyi sisteme dahil etmeniz lazım. “Omega egg” ise ETH karşılığında alınmaktadır.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ