İş ve Para Dünyası
Eti İş Başvurusu
Yazar: - 25 Şubat 2019
164
0
Eti iş başvurusu

Bu sayfamız üzerinden Eti iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel Eti iş ilanları arasından açık iş pozisyonlarına göz atarak size uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilir ve özgeçmiş bilgilerinizi Et insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Eti Tarihçesi
Onursal başkan ve kurucu olarak geçen Firuz Kanatlı’nın sayesinde 1962’de üretime başlamıştır. bunun yanı sıra proje bizzat Firuz Kanatlı kendi çizimlerinden ortaya çıkmıştır. Sektörde yer aldığı müddet boyunca yenilik ve ilkler nedeni ile önde olan firmalar arasındadır. Çalışma nedenleri arasında Türk halkına en iyilerini vermek olduğunu belirtmelerinin yanı sıra ürünlerindeki lezzet sayesinde damak ve lezzetlerde kalıcı olduğunu ileri sürmektedir. Bunların yanı sıra Türk halkının da fazlası ile sevdiği lezzetler olması nedeni ile bugün hayatımızda sıklıkla yer alan bir firmadır.

İlkleri Başaran Firma
Lifli bisküvi üretiminde ilklerden biri olan Burçak ile farklı bir alan açmıştır. Bunun yanı sıra ilk olarak kızarmış ekmek olarak Etimek üretimini de başlatmıştır. Sanayi tipi kek olarak üzümlü, meyveli ve kakaolu keki ilk olarak Eti piyasaya sürmüştür. Turti ise ilk paketlenmiş turtası olarak geçmektedir. glütensiz ürünler anlamında çalışmaları yapan ilk çalışması da Pronot’tur. İlk ıslak keki ise Browni adı ile geçmektedir. oldukça başka isimlerde diğer lezzetler ile Türk halkının hayatına girmeyi başarmıştır.

Besteci ve aynı zamanda söz yazarı olan Oktay Tem’in eseri olan “Bir Bilmecem Var Çocuklar” ile cıngılı, sözleri ve müziği sayesinde hem çocukların hem de büyüklerin oldukça dikkatini çekmiştir. Bu gibi özelikleri nedeni ile firma dikkatleri çekmektedir. İlave olarak genel itibari ile firma sizlere oldukça geniş ürün yelpazesi ile farklılık getirmiştir. Bunlardan ötürü olsa gerek hepimizin yakından tanıdığı bir firma olması sebebi ile de önde gelmektedir.

Sektöre Yön Veren Firma
Eti denince akla gelenler ise sektöre yön veren bir firma olmasıdır. Bundan ötürü de yıllar boyunca pek çok ödül almıştır. Birçok girişimde ilham kaynağı olduğu için de Türk halkının damak zevkinde gelişmeler yaşandı. 2003 ile birlikte Eti adına yeni bir dönem başlamıştır. Eti’nin hem kurucusu ve onursal başkanı olan Firuz Kanatlı’nın “Bir uygarlık savaşı” olarak ele aldığı TPM (Toplam Verimlilik Yönetimi), Eti adına fabrika yönetim yaklaşımı olarak ele alınmıştır. Bu sayede yeni başarılar elde edilmiştir. Bu yönetim yaklaşımı sayesinde planlı, titiz ve azimli işler çıkaran çalışanlar sayesinde Japon Fabrika Bakım Enstitüsü nezdince “TPM Ödülleri”ni 8 defa almıştır.

Aldığı Ödüller
Bu gibi ödüller ile sınırlı kalmadı bu gelişmeler. “Capital En Beğenilen Şirketler” listesinde  2013 ve 2014’te iki yıl üst üste bisküvi ve çikolata alanında birinci oldu. Bugün de Türkiye’de  72 farklı ilde 7.000’den fazla çalışana iş imkanı vermektedir. Bakış açısında inovatif bir yönelim sergilemesi bir yana aynı zamanda Türkiye firmaları içinde en büyük 100 sanayi kuruluşu içinde geçmesi nedeni ile dünyada da rekabet gücü bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak yarım asrı geçkin tecrübesinin yanı sıra kaliteli, yenilikçi ve eşsiz lezzetleri nedeni ile de pek çok insana mutluluk ve keyif katmaya devam etmektedir.


ETİ Gıda Bisküvi Fabrikası
Eti Grubunun amacı lezzet uygarlığında kat ettiği yolları size ifade etmeye çalıştık. Bunların yanı sıra bu kuruluşların başında yer alan Eti Gıda Bisküvi Üretim Tesisi gelmektedir. ilk tesisin devamı niteliğinde olması nedeni ile 1996’dan bu yana Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet vermeye başlamıştır.

2005’ten bu yana Eti Gıda Bisküvi Üretim Tesisi denetimlerden geçmesi sayesinde JIPM (Japon Fabrika Bakım Enstitüsü) tarafından verilen “TPM Mükemmellik Ödülü”nü almaya hak kazanmıştır. 2007’deki bir diğer başarı ise “TPM Mükemmellikte Devamlılık Ödülü” ile başarılarına başarı katmıştır. 2009’da ise toplam olarak 5 aşamadan oluşan bir süreci ifade eden 3. Seviye olarak geçen “TPM Özel Ödülü”nü almaya hak kazanmıştır. Bunların yanı sıra bisküvi fabrikası diğer pek çok alanda da ödül almak adına üretiminde farklıklara yol açmaktadır. Bunlara ilave olarak oldukça farklı üretim kapasitesi sayesinde Türkiye’de adı geçen markalar arasında olmuştur.

ETİ Gıda Bisküvi fabrikasına ait olan TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRC (British Retail Concortium Global Standarts) Gıda Güvenliği gibi belgeler sayesinde sistem kalitesi ve ürün güvenilirliği adına oldukça bağlı olduklarını ve inançlarını ortaya koymuşlardır.

ETİ Kariyer
Eti İnsan Kaynakları sayfası üzerinde Eti iş ilanları, açık iş pozisyonları, iş başvurusu, staj başvurusu ve Eti burs imkanlarıyla ilgili bilgiler verilmektedir.

Eti’de toplamda 6801 personel çalışmaktadır. Bu personellerin 1252’si bayan ve 5549’u erkeklerden oluşmaktadır. 5467 mavi yakalı ve 1334 beyaz yakalı çalışanı bulunmaktadır. Siz de bu çalışanlardan biri olmak için Eti iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir ilana başvurabilir ya da genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Eti insan kaynakları sayfasında yer alan kariyer yönetimi, işe alım süreci, seçme ve yerleştirme süreci, performans yönetimi, personel maaşları gibi bilgileri görmek ve bu konularda bilgi almak için buraya tıklayınız.

Eti İş Başvurusu – Kariyer.net üzerinden
Eti, kendi sayfası üzerinden iş başvurusu kabul etmemekte. Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak ve Eti iş ilanları arasından başvurunuzu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eti İş Başvurusu – Linkedin üzerinden
Kariyer.net dışında Linkedin üzerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yine Linkedin üzerinde yer alan Eti iş ilanları arasından size uygun bir açık iş pozisyonu bulursanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Eti İşçi Alımı
Eti, bünyesine mühendis, iç kontrol uzmanı, tarımsal üretim mühendisi, laborant, brand manager, teknik işler mühendisi, iş güvenliği uzmanı, proje mühendisi, ar-ge mühendisi, mekanik tesisat bakım teknisyeni gibi pozisyonlara alımlar yapmaktadır.

Eti, personel ve işçi alımlarını Eskişehir, Konya, İstanbul, Tekirdağ, Bitlis, Tokat, Kayseri, gibi bölgelerde yapmaktadır. Yukarıda verdiğimiz linklere tıkladığınızda güncel ilanların hangi illerde ve hangi şartlarda olduğunu görebilirsiniz.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ