İş ve Para Dünyası
Ev Hanımları İçin İş Fikri: Ayna Dekorasyonu
Yazar: - 12 Ağustos 2018
477
0
Ev Hanımları İçin İş Fikri: Ayna Dekorasyonu

Ev Hanımları Aynalar Üzerinden Dekorasyon Yapıp Satabilir; Günümüzde birçok ek iş yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de aynalar üzerinden dekorasyon yapma ve satma işidir.

Özellikle son yıllarda birçok ev hanımının yaptığı aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi sanatsal ağırlığı olduğundan diğer birçok ek iş türlerinden oldukça farklı niteliklere sahiptir.

Bunun yanı sıra hazırlanışının da bir o kadar zahmetli olduğu aynalar üzerinde dekorasyon işi her ne kadar zor ve zahmetli bir iş olsa da öğretici özelliği sayesinde ev hanımlarına birçok sanatsal nitelik kazandırmaktadır. Diğer birçok ek işlere göre oldukça da yüksek paraların kazandırıldığı aynalar üzerinde dekorasyon işi sayesinde birçok ev hanımı ekonomik bütçelerine ciddi oranlarda katkılarda bulunmakta ve bu sayeden evin tüm masraflarını kolayca karşılayabilmektedir.


Aynalar Üzerinde Dekorasyon İşinin Ayrıntıları
Aynalar üzerinde dekorasyon işini yapabilmek için öncelikle küçük boyutlu ve kaliteli aynalar gerekmektedir. İşle ilgilenen ev hanımları tercihlerine göre veya işi aldıkları firmaların istediğine göre ayna üzerinde çeşitli motifler çizebilir ve bir sanatsal estetik kazandırabilirler. Bir sanatçı gözüyle aynalara farklı bir renk ve anlam katarak aynayı değerli bir obje haline çevirebilirler. Ancak az da olsa yetenek gerektiren aynalar üzerinde dekorasyon işi firmaların istediği doğrultusunda isimler de yazdırılabilmektedir. Ucuz aynalar üzerine işlenen ahenkli desen ve nakışlara sipariş üzerine isim yazılabilir ve çok güzel bir fiyata satılabilir.

Ev hanımlarının kolayca veya bir süre sonrasında kolayca yapabileceği aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi özellikle çok sayıda meraklısı ve hazır müşterisi bulunan ek işlerden bu nedenle özellikle internet dünyasında birçok firma bu işle ilgilenebilecek ev hanımlarını aramaktadırlar. Birçok ev hanımının ek iş olrak yaptığı evde aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi ayrıca Avrupa ülkelerinde de en fazla yapılan ek işlerdendir.

Peki Yaptığınız Ürünler Nerede Satılabilir?
Yaptığınız ürünleri Facebook al sat gruplarında, Instagram’da ya da sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi siteler üzerinden satabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza Letgo uygulamasını indirip Letgo üzerinden de satabilirsiniz. Özellikle Facebook üzerinden grup açarak grubunuza kişileri davet edebilir zamanla bu grubu büyüterek yapmış olduğunuz ürünleri buradan satabilirsiniz.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ