Bankalar

Garanti Bankası e-Trader Nedir Nasıl Kullanılır Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası’nın müşterileri hizmetine sunduğu hizmetlerden biri olan e-trader sayesinde garanti bankası müşterisi olan yatırımcılar, hisse senedi ve VİOP işlemlerini yapmada daha fazla manevra alanı kazanmaktadırlar.

Garanti Bankası müşterisi olan yatırımcılar, bankanın sunduğu e-trader uygulaması sayesinde anlık seansları, piyasaları, analizleri ve geçmiş verileri, kurları ve haberleri tek bir ekrandan izleme avantajına sahip oluyorlar ve bu sayede değişen değerlere ve eğilimlere daha fazla hakim olmaları sağlanıyor.

E-Trader Uygulaması; Garanti Bankası’nın e-trader uygulaması, internete erişimi olan tüm bilgisayarlarda çalışmaktadır. Mozilla, firefox, chrome, internet explorer ve safari tarayıcılarından herhangi birini kullanan kişiler, bankanın sunduğu e-trader uygulamasına erişebilecektir. Yatırımcılardan Garanti Bankasında pay kasası ve VİOP hesabı olan kimseler, alım ya da satım işlemleri için e-trader uygulamasından faydalanabileceklerdir. Garanti Bankası’ nın internet bankacılığının yatırım menüsünÜN altından e-trader’ e giriş sağlanabilecektir. HTML 5 sayesinde kuruluma gerek kalmadan yapılmak istenen tüm işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

E-Trader’in Özellikleri Nelerdir?
Verilerin izlenmesi adına ve alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına sürekli olarak internet bankacılığının açılmasına gerek yoktur. E-Trader ile çalışırken otomatik olarak sistemin kapanma süresi ayarlandığı zaman uygulama üzerinden bağımsız şekilde de işlem yapılabilecektir. Veri izleme ekranının bireyselleştirilmesi mümkün olup kişilerin en çok faydalandıkları verileri kullanışlı şekilde düzenlemeleri, işlem hızlarını arttıracak ve verilerin gözden kaçma ya da atlanma riskini minimize edecektir.

E-trader üzerinden yapılabilecek işlemler;
– Verilerin ve piyasaların gerçek zamanlı olacak şekilde takibi mümkün olmaktadır.
– Pay senedi, opsiyon sözleşmeleri ile vadeli işlemlere emir gönderimi mümkün olmaktadır.
– Tahvil, repo piyasası verileri ve bono verilerinin takibi gerçekleştirilebilmektedir.
– Çoklu ekran kullanImı özelliği sayesinde e-trader kullanıcıları, aynı anda birden fazla değişken hakkında fikir yürütebilmektedirler.
– Emir ekranlarındaki pratiklik ve detaylı seçenekler.
– Gerçek zamanlı olacak şekilde elde edilen verilerle piyasadaki değişmelere ani tepkilerin verilebilmesine olanak sağlanmaktadır.
– Yurt içinden ve yurt dışından haberler ve verilerin incelenmesine olanak sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu