Kredi Kartları

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS, Şube ve İnternetten)

1946 yılından beri Türkiye’ de hizmet vermekte ve bu gün Türkiye’ deki en büyük bankalardan biri olan Garanti Bankası, tüm müşterilerinin faydalanması için Bonus adıyla kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

Uzun zamandan beri Bonus kartın kullanılıyor olması ve kullanıcı kitlesinin kalabalık olması, kurumsal firmaların ve alışveriş merkezlerinin Bonus kartlı müşterileri için özel kampanyalar hazırlamalarını sağlamaktadır. Garanti Bonus kredi kartının sağladığı faydalardan yararlanmak ve bu ayrıcalıklardan mahrum kalmamak için isteyen herkes Garanti Bankası’ na başvuruda bulunabilmektedir. Aşağıda Bonus kredi kartı için Garanti Bankası’ na hangi kanallar aracılığıyla ve nasıl başvuru yapılabileceği anlatılacaktır.

Garanti Bankası İnternet Sitesi Üzerinden Bonus Kart Başvurusu
İnternetle az çok ilişkisi olan herkes, Garanti Bankası’ nın internet sitesi üzerinden Garanti Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. Açılan başvuru penceresinde başvuru sahiplerinin ad ve soyadlarını, T.C. kimlik numaralarını ve iletişim bilgilerini girmeleri istenmektedir. Hemen başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yapılan başvuru sonrasında banka görevlileri başvuru sahiplerini arayacak ve kredi kartı hakkında oluşturulması gereken detaylar hakkında konuşulacaktır. Kredi kartlarının verilmesi üzerinde bankadan kesin onay çıktıktan sonra kartlar, kişilerin adreslerine posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Aracılığıyla Bonus Kart Başvurusu
Garanti Bankası’ ndan Bonus kart alma niyetinde olanlar, bankanın internet sitesinden yapacakları başvurulara alternatif olarak bankanın telefon bankacılığı hizmetinden de faydalanabilmektedirler. Kredi kartı için başvuru yapma niyetinde olan kişiler, bankanın 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak Bonus kart almak istediğini bildirmesi yeterli gelecektir. Bu kanal aracılığıyla bonus kart başvurusunda bulunabilmek için kişilerin Garanti Bankası bünyesinde daha önce oluşturmuş oldukları hesapları ya da başka bir kredi kartlarının bulunuyor olması gerekmektedir.

Garanti Bankası Şubeleri Aracılığıyla Bonus Kart Başvurusu
Garanti Bonus kredi kartı alma niyetinde olan kişiler, Garanti Bankası şubelerinden de bu işlemleri başlatabilmektedirler. Şubeye giderek banka görevlisine Bonus kredi kartı almak istendiği bildirilir. Öncelikle kişilere banka bünyesinde halihazırda hesapları bulunmuyorsa banka hesabı oluşturulur. Daha sonrasında kişilerin aylık düzenli gelirleri gözönünde bulundurularak kredi kartlarının limitleri belirlenir ve adreslerine gönderilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu