İş ve Para Dünyası
Hakkari Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 26 Ocak 2019
170
0
Hakkari Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hakkari Devlet Hastanesi hakkında genel bilgiler ve hastanede bulunan birimler. İş olanakları ve hastaneye iş başvurusu yapılması için gerekli olan şartlarda anlatılmaktadır.

Hakkari Devlet Hastanesi Hakkında
Hakkari Devlet Hastanesinde mevcut olan 45 uzman ve 10 pratisyen hekim mevcuttur. 500 tane personelle kaliteli hizmet sağlanması noktasında emek sarf edilmektedir. Hastalarla iletişim sağlanması halinde güler yüzü ön plana koyan, tıbbi teşhis ve tedavi sunumunda modern hizmet sunumuna önem veren, çalışanlar için de huzurlu ve güvenli bir ortam oluşması adına gerekli olguları sağlamak adına gayret gösterilmektedir. İlk olarak öncelikli hedefleri hasta ve çalışanların haklarını öne alarak sağlık hizmeti sunumundan elde edilen memnuniyeti en üst düzeye çıkarmaktır.

Misyon ve Vizyon
Hastane kendi resmi sitesinde misyonunu; “Biz tüm sağlık hizmetlerinde; Hastalarımız için insanın temel haklarında biri olan güvenirlik ve hızla sağlık hizmetini tıbbi ve etik. Toplumumuz için: Ulusal sağlık politikaları ve belirlenen stratejilere uygun, kolay ulaşılabilir, verimli ve etkin sağlık hizmeti sunmak için varız.” sözleriyle dile getirmiştir. Aynı şekilde hastane vizyonunu; “Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci ,araştırmacı ,yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren ,sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek Hakkâri’nin ve bölgenin en kaliteli ,ve güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir merkezdir.” Olarak ifade etmiştir.


Hastanede yer alan hizmet birimleri;
– Poliklinikler
– Yoğun Bakımlar
– Laboratuvar
– Acil Servis
– Ameliyathane

Hastanede Mevcut Olan Özellikli Hizmetler;
– KHGM Özellikli Sağlık Hizmetleri
– Anne Dostu Hastane
– Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi
– 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi
– 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi
– KBRN Arındırma Ünitesi
– Evde Bakım

Hakkari Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Dağgöl Mahallesi, Gençlik Cd. No:2, 30000 Hakkâri Merkez/Hakkari
Telefon Numarası; (0438) 211 60 67
İletişim & Web Sayfası; https://hakkaridh.saglik.gov.tr

Hakkari Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Hakkari Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ