ING Bank Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

“Siz ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, biz taksitlerinizi erteleyelim” sloganıyla yola çıkan ING Bank’tan herkese %1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı. Faiz oranları kredi notuna ve kredinin miktarına göre değişim gösteriyor. En yüksek faiz oranı ise %1.69 şeklinde. Toplamda 5 çeşit kredi imkanı sunan ING Bank, kolay ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. Alt kısımda vermiş olduğumuz linkler üzerinden kredi başvurunuzu online bir şekilde hızlıca yapabilirsiniz ve sonucu cep telefonunuza alabilirsiniz.

Avantajlı faiz oranları ile çekeceğiniz krediyi anında kullanıp, ödemelerini 2018 yılında yapıyorsunuz. Bu mükemmel fırsatı kaçırmayarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi İle İlgili Detaylar
Bu kampanya 3 ile 48 ay arası vadeli kredi başvuruları için geçerlidir. Taksit erteleme kampanyasından sadece findeks kredi notu 1850 ve üzeri olan vatandaşlar faydalanabilecektir. Dosya masrafları ise çekilen kredi miktarının %0.5 ‘i kadar olacaktır. Findeks kredi notu bu kampanya için oldukça önemli bir yer tutuyor. Bunun sebebi ise kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar az faiz ödeyecek olmanızdır. Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar %1.19, 1800 ve 1850 arası olanlar %1.29, 1750 ve 1800 arası olanlar %1.39 ve 1600’e kadar olanlar içinde yine faiz oranı %1.39 olarak hesaplanacaktır. 4 ay ertelemeli kredi imkanı sadece 48 ay vadeli çekişlerde geçerlidir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?
Alt kısımda vermiş olduğumuz linke tıklayarak başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Toplamda 3 adımdan oluşan başvuru da öncelikle başvuru formunu dolduruyorsunuz. Bu forma tc kimlik no, doğum tarihi, cep telefonu girmeniz yeterli oluyor. Başvurunuz ING Bank’a ulaşıyor ve krediniz banka tarafından incelemeye alınıp olumlu / olumsuz size geri dönüş yapılıyor. Eğer kredi notunuz yüksekse olumlu şekilde dönüş yapılır. Sonuç olarak paranız hesabınıza yatırılır ve kullanmaya başlarsınız.

Kredi Başvurularım Onaylanmıyor?
Günümüzde birçok kişinin kredi başvurusu onaylanmamakta. Bunun en büyük sebebi son yıllarda devletimizin uygulamış olduğu bazı politikalardır. Örneğin kredi notu sisteminin gelmesi ve kredilerinde ya da kredi kartlarında ödeme günlerinin gecikmesi negatif bir durum olarak görünmekte ve bu da kredi notunu etkilemekte. Özellikle kredi çekip ödeyemeyenler veya kredi kartlarını ödeyemeyip hukuki sürece girenlere maalesef kredi verilmiyor. Bu durumlara rağmen kredi almak isteyenler eğer isimlerine bloke yoksa ve haciz durumları yoksa ipotek karşılığı ya da kefil göstererek kredi çekme şansları vardır.

Kara listeye girdiniz fakat sonradan durumunuzu düzelttiniz diyelim. Kredi notunuz son 5 yılı baz aldığından puanlarınız düşük ve kredi alamıyorsunuz. Öncelikle yapmanız gereken kredi notunuzu yükseltmek ya da kefil göstererek kredi çekmek. Bunun dışında ev, arsa, araba gibi malvarlıklarınız varsa bu malvarlıklarınızı ipotek ettirerek kredi çekebilirsiniz. Detaylı açıklama için http://www.isvepara.net/ipotekli-ihtiyac-kredisi-ile-normal-ihtiyac-kredisi-arasindaki-fark/ isimli konumuzu inceleyebilirsiniz.

“ING Bank Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi” üzerine 2 yorum

  1. Neden kredi kart başvurşundan bulundum nede vermediniz bankları hepsinde kartlarım var saygılarım

    Cevapla
    • Limitiniz yüksek olduğundan kredi kartı çıkmamış olabilir. Diğer kartlarınızdan birini iptal ederek başvuru yapmayı deneyebilirsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın