İngilizce ve Almanca Makale Yazarı Olmak / Makale Yazmak İsteyenler

Türkçe kaynakları “İngilizce” veya “Almanca” diline çevirerek para kazanmak ister misiniz? Evinizden ya da iş yerinizden boş vakitlerinizde hem dilinizi geliştirebilir hem de bunu yaparken yazdığınız makalelerden paralar kazanabilirsiniz.

Örnek olarak yazılabilecek makaleler “İstanbul Hakkında” “Köpekler Hakkında” gibi genel konulardır. Wikipedia ya da benzer sitelerde yer alan kaynakları İngilizce diline çevirerek aylık ek gelir elde edebilirsiniz.

Kimler Bu İşe Başvurabilir?
İngilizce ya da Almanca seviyesi üst düzey olan kişiler bu işe başvurabilir. Yazdığınız makaleler özel ekibimiz tarafından incelenecek ve yeterli görülmesi durumunda iş verilecektir. Gönderdiğiniz her makale uzman İngilizce hocalarımız tarafından onaylandıktan sonra paranızı alabileceksiniz.

Kimler Ödeme Alamaz?
Yabancı kaynaklardan kopyalama yapanlar, Translate ile çeviri yapanlar ya da İngilizce seviyesi düşük olup çeviri yapmaya çalışanlara ödeme yapılmayacaktır. Şu an bizimle çalışan 1 İngiliz ve 1 Alman hoca bulunmaktadır. Bu kişilerin ana dilleri İngilizce olduğu için yazacağınız makaleleri çok rahatlıkla onaydan geçirebileceklerdir.

Ne Kadar Ödeme Yapılacak
Bu okumuş olduğunuz ilan toplamda 200 kelime civarı. Bu yazdığımız ilanı İngilizce’ye çevirdiğinizi varsayarsak 3 ile 6 TL arasında ödeme yapılacaktır. Bizimle en az 1 sene çalışan yazarlar, yeni çalışmaya başlayan yazarlara nazaran daha yüksek ücret almaktadır. İş başvurunuzu alt kısımdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Türkçe / İngilizce / Almanca Makale Yazarlığı (Çeviri) Başvurusu

Yorum yapın