Kripto Para Dünyası

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanma yolları dediğimizde aklımıza hemen e-ticaret veya instagram, youtube, web siteleri gibi şeyler geliyor. Bende yaklaşık 15 yıldır web sitelerinden ve sosyal medyadan gelir elde etmekteyim. Bu gelirlerim dışında herhangi bir işte çalışmadım. Ancak bugün sizlere farklı bir sektörden bahsetmek istiyorum. Kripto para sektörü.

Kripto para dünyasına girmeyen çok az insan kalmıştır herhalde. Hemen hemen herkesin artık bir kripto parası var. En bilindik kripto para ise hiç kuşkusuz “Bitcoin” dir. Sonrasında ise Etherium, Solano, Ada şeklinde sayabiliriz. Peki kripto paralara yatırım yapan herkes para kazanıyor mu? Eğer mantıklı yatırımlar yapılıyorsa ve piyasa dikkatli izleniyorsa bu soruya evet cevabı verebiliriz.

Yeni Çıkan Coinler mi Yoksa Eski Coinler mi?

Ben daha çok yeni çıkan ve gem ismi verilen coinlere yatırım yapıyorum. Bunları nasıl bulduğumu vs. burada uzun uzun anlatmak isterdim ancak bu iş biraz tecrübeyle alakalı oluyor. Sadece bir makale ile öğrenmek pekte mümkün olmayacaktır. Bu yüzden bir Twitter hesabı açtım ve burada sizlerle yeni çıkan gemleri, fırsat sunan coinleri paylaşmayı düşünüyorum.

Paylaşım yaptığım coinleri araştırarak ve Whitepaper sayfalarını okuyarak sizlerde yatırım yapabilirsiniz. Bu tür coinler riskli olduğu için çok düşük miktarlarda almanızı öneririm. Örneğin 1.000 TL paranız varsa 50 TL gibi sizi üzmeyecek bir miktarda alım yapmalısınız. Çünkü 50 TL kaybettiğinizde bu parayı telafi etmeniz kolay olacaktır.

Twitter SayfamBitcopat (@bitcopat) / Twitter

 

Twitter hesabımı takip eden arkadaşlara sunacağım tavsiyeler, haberler, duyurular ve fırsatlar dışında ara ara yapacağım çekilişlerle herhangi bir karşılık beklemeden coin dağıtımları yapmayı düşünüyorum. Her 10 günde bir çekiliş olacak ve katılan arkadaşlardan şanslı olanlara ücretsiz birbirinden değerli coinler gönderilecektir.

Twitter Hesabımda Neler Paylaşacağım?

  • Her 10 günde bir 1.000 TL çekiliş. Sadece takip eden takipçiler katılabilecek. Çekilişler canlı olarak herhangi bir hile karışmadan yapılacaktır.
  • Yeni çıkan ve gelecek vadeden coinlerin paylaşımı yapılacak.
  • Airdrop paylaşımları yapılacak.
  • Fırsat sunan coinlerin paylaşımları yapılacaktır.

NOT: Son 1 yılda 300 USD gibi bir parayı 30.000 USD seviyesine çıkardım. Umarım hep beraber kazanırız.

NOT: Paylaştığım kripto paralar yatırım tavsiyesi değildir. Eğer yatırım tavsiyesi almak istiyorsanız işinde uzmanlaşmış şirketlerle görüşebilirsiniz. Paylaşmış olduğum coinlerden doğabilecek maddi ve manevi zararlarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu