Karabük Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karabük Devlet Hastanesi hakkında çeşitli bilgiler verilmektedir. Hastanenin tarihçesi ve kalite politikası, kariyer olanakları ve çalışma şartları hakkında da ek bilgiler sunulmaktadır.

Karabük Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi
Hastane kendi sitesi üzerinden misyonunu, “Hasta haklarına saygılı, bakanlığımızın standartları rehberliğinde hasta ve çalışan memnuniyeti ve güvenliğine odaklı, etik kurallara uyan, eğitimli, en iyi  sağlık teknolojisi ile doğru zamanda doğru teşhis sunan din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kesintisiz kaliteli, etkili ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek.” şeklinde ifade etmiştir. Aynı şekilde hastane vizyonunu, “Hastaların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ileri tetkik ve tedaviye yönelik sağlık hizmetlerinde sürekli iyileşme ile etkinlik ve verimliliği arttırıcı çalışmalar yapan, kaliteli bakım veren eğitim ve araştırmada öncü çağdaş bir hastane olmak.” olarak ortaya koymuştur.

Hastane Kalite Politikası
Hastane kalite politikasını, “Profesyonel yönetim kadrosu ile tıbbi etik değerleri ön planda tutan tüm çalışanlarla, akretidasyon standartları esas alarak, hasta ve çalışan güvenliği, hasta/ hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, yasalara bağlı, sosyal sorumluluk bilincinde, hasta haklarına saygılı, ölçme / iyileştirme tekniklerini kullanarak eğitim, araştırma ve hizmet sunum ortamına uygun misyon ve vizyonu doğrultusunda hizmet vermektir.” şeklinde ifade etmiştir.

Hastane değerlerini, “ Sürekli gelişime ve değişime açık olmak. Eğitimi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek. İnsanın mutlak değer olması yolundaki felsefeyi benimseyerek hizmet vermek  Hizmetin her ayağında hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak. İletişime,  denetime ve eleştiriye her zaman açık olmak.  Sorunlar karşısında önleyici ve çözümcü olmak. Topluma, çevreye ve yasalara saygılı olmak, En  kaliteli hizmeti sunmak.” sözleriyle ortaya koymaktadır.

Karabük Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şirinevler Mahallesi, Alpaslan Cad. No:1, 78200 Merkez / KARABUK
Telefon Numarası; +90 0370 415 80 00
İletişim & Web Sayfası; https://karabukeah.saglik.gov.tr/TR,71736/iletisim–ulasim.html

Karabük Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Karabük Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın