BankalarKredi Kartları

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülke genelinde bulunmakta olan birçok banka vardır. Bu bankaların tamamı müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Günümüzde bankalar müşteri isteklerine göre de yönlendirilmektedir. Bu sayede müşterilerin neye ihtiyacı olduğu ve hangi alanlarda bankadan destek bekledikleri gibi konular da daha net anlaşılabilmektedir. Müşteriler tarafından en fazla kullanılan banka imkanı ise kredi kartlarıdır. Kredi kartları birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Peşin para bulunmayan durumlarda oldukça kurtarıcı olan kartlar gerekli şekilde kullanıldığında faydalı da olmaktadır. Fakat kredi kartlarının bilinçsiz ve gereksiz bir şekilde kullanılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Özellikle kredi kartı borcunu ödemeyen kişilerin zor durumda kaldığı bilinmektedir. Milyonlarca insanın kullanmakta olduğu kredi kartlarının aidat kesintileri de yapılmaktadır. Aidat kesintilerinin fazla miktarda olması da banka müşterilerinin en fazla şikayet ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu nedenle müşteriler kart aidatı olmayan kredi kartlarını tercih etmektedir.

Peki Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartlarını Hangi Bankalar Veriyor?
Kart aidatı olmayan kredi kartı başvurusu yapılabilecek çeşitli bankalar bulunmaktadır. Gelin bu kredi kartlarının isimlerini birlikte inceleyelim.

Akbank Free Axess Aidatsız Kredi Kartı; Bu bankalardan ilki Akbank’tır. Akbank’ın Free Axess isimli bir kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartı diğer kredi kartları ile aynı özellikleri taşımaktadır fakat kesinti yapılmamaktadır. Bu nedenle Akbank tarafından bu karta farklı bir isim verilmiştir. Akbank Free Axess kredi kartına sahip olabilmek için kısa mesaj ile başvuru yapılması mümkündür. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne “free” yazarak 5990’a göndermeniz durumunda Akbank Free Axess kartı başvurunuz yapılmış olacaktır. Bunun dışında Akbank Free Axess kredi kartına internet aracılığı ile başvuru yapmanız da mümkündür. İnternette https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx linkine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı; Kart aidatsız kredi kartı veren başka bir banka da Türkiye İş Bankası’dır. Türkiye İş Bankası’nın vermiş olduğu kredi kartı da Maximum aidatsız kredi kartıdır. Maximum aidatsız kredi kartının diğer kredi kartlarından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Ayrıca bu kredi kartının 12 ay vade uygulaması ile nakit avans çekebilme gibi bir avantaj sunduğu da bilinmektedir. Maximum aidatsız kredi kartına cep telefonu ile başvuru yapmak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümüne “AIDATSIZ” yazıp  boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaralarını yazarak 4402’ye mesaj atması gerekmektedir. Maximum aidatsız kredi kartı ile ilgili bilinmesi gereken son durum ise bu kredi kartı ile çeşitli indirimlerden yararlanamayacağınızdır. Her ne kadar olumsuz bir yön gibi görünse de kredi kartına aidat ödemekten daha faydalı olacaktır.

Garanti Bankası Bonus Flex Aidatsız Kredi Kartı; Kart aidatsız kredi kartı veren diğer banka Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası’nın kredi kartının ismi ise Bonus Flex karttır. Bonus Flex Kartın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan ilki oldukça fazla mağazada geçerliliğinin olmasıdır. Bu sayede harcama ve alışveriş yaparken hangi mağazada olduğunuzu düşünmenize gerek kalmamaktadır. Bonus Flex kartın ikinci avantajı ise fazladan taksit yapılmasını sağlamasıdır. Özellikle elektronik eşya gibi fazla ücreti olan bir ürün alacaksanız taksitlendirmenin çok olması da önemlidir. Bu nedenle Bonus Flex kartın birçok mağaza ile anlaşması bulunmaktadır. Fazladan taksit imkanı isteyen ve kredi kartında özellikle bu duruma dikkat eden kişiler için Bonus Flex kart oldukça kullanışlıdır. Bu kartın üçüncü avantajı ise aidat kesintisi yapmamasının yanında harcama miktarınıza göre siz geri ödeme yapmasıdır. Bu ödeme miktarı genellikle 50 TL olmaktadır. Yalnızca Bonus Flex kartta bulunan bu özellik Garanti Bankası’nın müşteri sayısını da olumlu yönde etkilemektedir. Garanti Bonus Flex Kart’a internet üzerinden başvuru yapabilmek mümkündür. Bunun için https://www.bonus.com.tr/bonus-flexi-hemen-basvur?SourceCode=5C060095 bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası World Eko Aidatsız Kredi Kartı; Kart aidatı olmadan kredi kartı veren son banka da Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartının ismi World Eko Kart’tır. World Eko Kart müşterilerine birçok konuda avantaj sunmaktadır. Özellikle kart içerisinde puan birikmesi ve bu puanların ilgili mağazalarda harcanabilmesi durumu önemlidir. World Eko Kart’a sahip olabilmek için Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesinden başvuru yapılabilmektedir. Bunun dışında World Eko Kart hakkında detaylı bilgi edinmek için 444 0 444 numarasını aramanız da mümkündür. Siz de kart aidatı olmayan kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgi edinmek ve merak ettiklerinizi öğrenmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu