Hastane İş İlanları

Kastamonu Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kastamonu Devlet Hastanesi hakkında genel bilgiler ve kalite politikaları. Hastanede çalışmak için gerekli olan şartlar ve iş olanaklarından bahsedilmektedir.

Kastamonu Devlet Hastanesi Hakkında
Hastaneye ait olan Eksi Ek Bina 1 Yerleşkesi ve Eski Kuzeykent Semt Polikliniğinde sağlanmakta olan hizmetler 07.01.2017 tarihinden bu yana Eski Ana Yerleşkedeki hizmetler de 14.01.2017 tarihi itibariyle tamamıyla sonlanmıştır. Hastane adına yapılan yeni hastane binası 17.01.2017 tarihinden itibariyle “Kastamonu Devlet Hastanesi” adıyla geçmektedir. Bunun yanı sıra Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak No:4 Merkez-Kastamonu adresindeki yeni yerleşkede halka hizmet sağlanmasına devam edilmektedir.

Aşağıda geçecek olan yerleşkeler arasında Eski Hizmet Binası 2 isimle anılmaktadır. Bunların yanı sıra Nükleer Tıp Görüntüleme, AMATEM Ayaktan Tedavi Polikliniği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) hizmetlerinin sağlanmaya devam etmesi nedeniyle de yeni hizmet sağlayan binaya bağlı olan Ek Hizmet Binası da faaliyetini sürdürmektedir.   Eksi hastanenin toplamda 4 farklı yerleşkede hizmet sağlamakta olduğu bilinmekteydi.

Hastane Kalite Politikaları
Hastane kendi resmi sitesinden misyonunu; “ İnsan Sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.” sözleriyle dile getirmiştir. Aynı şekilde vizyonunuysa; “Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.” olarak belirtmiştir. Hastanenin kalite politikasıysa; sahip olduğumuz vizyon misyon ve değerleri göz önüne alarak

  • Çevresel olgulara saygılı,
  • Yasalara ve hasta haklarına bağlı,
  • Sürekli eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunan,
  • Hizmette ulusal ve uluslararası sağlık standartlarını yakalayan,
  • Gelişmenin yazılı, ölçülebilir ve kanıta dayalı olmasını sağlayan bir sağlık kuruluşu olmak.

Kastamonu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No: 4 Merkez – KASTAMONU
Telefon Numarası; 0366.214 10 53
İletişim & Web Sayfası; https://kastamonudh.saglik.gov.tr/TR,12753/iletisim.html

Kastamonu Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Kastamonu Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu