İş ve Para Dünyası
Kayseri Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 29 Ocak 2019
159
0
Kayseri Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kayseri Devlet Hastanesi tarihçesi ve yapısı hakkında genel bilgiler. Hastanenin kalite politikaları ve kariyer olanakları, hastanede çalışmak için gerekli olan şartlardan bahsedilmektedir.

Kayseri Devlet Hastanesi kalite politikası; “ Hizmet verdiğimiz hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, hasta hakları doğrultusunda doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek, saygıyı prensip edinen çalışanlarımızın haklarını gözetmektir. Tüm yasal koşullar içerisinde ve kalite yönetim sistemi doğrultusunda verilen sağlık hizmetini iyileştirme ana politikamızdır.” olarak ifade etmiştir.

Vizyon ve Misyon
Aynı şekilde hastanenin misyonuysa; “Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek hasta haklarına saygılı, sürekli fikir üreten ve yeniliklere açık, profesyonel bir ekip ruhu ile etik kurallara uygun, çağdaş fiziki şartlarda, çalışanların ve hastaların memnuniyetini ön planda tutan, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla insanımızın layık olduğu sağlık hizmetlerini sunmaktır.” şeklinde ortaya konmuştur.


Hastanenin vizyonu ise; “ Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, güler yüzlü yaklaşarak, sorunları çözmeye odaklı çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile sağlık hizmetini sunmaktır.” diye ifade edilmiştir.

Kayseri Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:87 38010 Kocasinan KAYSERİ
Telefon Numarası; 0 352 336 88 84
İletişim & Web Sayfası; https://kayseridh.saglik.gov.tr/TR,179575/iletisim.html

Kayseri Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Kayseri Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ