Krediler

Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakika da Aktifbank N Kolay Kredi

Ani oluşan ihtiyaçlar karşısında kişilerin zamanında oluşturmaya başladıkları ani durum fonu gibi birikmiş paraları yoksa, en sık olarak başvurdukları yöntem bankalardan kredi kullanmaya gitmek olmaktadır.

Bankalara kredi başvurusunda bulunan kişiler, başvurdukları hizmetlerin onay alabilmesi için bankalar ve başvuruda bulundukları diğer kurumlar tarafından finansal anlamda değerlendirmeye tutulurlar. Kişilerin değerlendirilmeleri sırasında bankaların ve diğer finansal kuruluşların kişileri değerlendirme unsuru olarak kullandıkları parametlerler; kişilerin düzenli aylık gelirleri ve gelirlerinin durumu, kişilerin daha önceki finansal hareketlerine göre oluşan ve finansal güvenilirliklerine dikkat çeken kredi skorları, bankalara o anda olan borçluluk durumları ve icralık olup olmadıkları gibi çeşitli değişkenler bulunmaktadır.

Bankaların En Önemsediği Durum: Bankaların kişileri değerlendirmelerinde kullandıkları en güçlü argüman ise kişilerin Kredi KayıtBürosu tarafından oluşturulan Findeks kredi skorlarıdır. Findeks’ in hazırlamış olduğu kredi skorları, bankaların ve diğer finansal kuruluşların kişileri değerlendirmelerinde kullandıkları en güçlü argümanlardır. Kredi skorları düşük olan kişilerin ani doğan ihtiyaçları karşısında gerçek anlamda kredi kullanma ihtiyaçları olabilmektedir. Bu durumda kendilerine kredi verecek banka arayışı içerisine girerler. Kredi skorları düşük olanlara kredi veren bankaların başında Aktifbank gelmektedir.

Kredi Skoru Düşük Olanların Kredi Kullanabilecekleri Banka Tavsiyesi
Aktifbank’ ın oluşturduğu N Kolay Kredi hizmeti dahilinde, kredi skorları düşük olan kişiler de ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Aktifbank’ ın “düşük kredi notunu sıkıntı yapmayın” şeklindeki sloganıyla hizmete sunduğu N Kolay Kredi ile Aktifbank’ a kredi başvurusunda bulunan kişiler 1000 TL ile 20 bin TL arasında kredi kullanma hakkına sahip olacaklardır. Aktifbank’ ın sunmakta olduğu N Kolay Kredi fırsatından faydalanacak olanlar 3 ile 48 ay arasında değişecek olan vadelerden faydalanabileceklerdir. Alınacak olan krediler verilen vade arağındaki herhangi bir vade sayısında kullanılabilecektir.

N kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Kredi notları düşük olanlara kredi kullanma imkanı sunan Aktifbank’ tan kredi kullanmak adına kişiler, N Kolay Kredi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. İnternet sitesine akıllı telefonlar ya da bilgisayarlar aracılığıyla ulaşılabilecektir. N kolay kredi’ in resmi internet sitesine ulaşıldıktan sonra kredi kullanmak isteyen kişiler, T.C. kimlik numaralarını, diğer kimlik bilgilerini ve cep telefonu, e-mail adresi gibi iletişim bilgilerini de bildirdikten sonra kredi başvurusunda bulunabileceklerdir.

N Kolay Kredi Kullanımı
Kredi başvurusu yapıldıktan ve onay aldıktan sonra banka, kişilerin bildirmiş oldukları adrese N Kolay Banka kartlarını kurye aracılığıyla iletmektedir. Kişilere gönderilen kuryede imzalamaları ve kredi kullanım koşullarını kabul etmeleri için bir adet kredi sözleşmesi ve kişilerin kullanmaları için N Kolay banka kartları bulunmaktadır. Aynı şekilde N Kolay Krediler, tüm PTT şubelerinden çekilebilmektedir.

N Kolay Kredinin Geri Ödenmesi
Kullanılacak olan kredilerin geri ödenmesi konusunda kişilerin birden fazla alternatifleri bulunmaktadır. N Kolay Kredi’ den faydalanmış olanların yaşadıkları şehirlerde Aktifbank banka şubesi olmaması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Kredi kullanan kişiler kredinin geri ödemeleri için PTT şubelerini, Vakıfbank şubelerini ve ATM’ lerini, PTT Matikleri, Akbank ATM cihazlarını kullanabilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu