İş ve Para Dünyası
Manisa Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 31 Ocak 2019
114
0
Manisa Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Manisa Devlet Hastanesi hakkında çeşitli bilgiler ve kalite politikaları. Manisa Devlet Hastanesi iş olanakları ve hastane çalışmak için gerekli olan şartlar.

Manisa Devlet Hastanesi Hakkında
Hastane kendi sitesi üzerinden kalite politikasını, “Sağlık hizmetlerinin tanı, tedavi ve rehabilitasyon sürecinde kanıta dayalı tıp uygulamalarını temel alan, bilimsel veriye dayalı, hasta ve çalışan güvenliğine odaklı, uygun teknoloji kullanılarak, hasta haklarını gözeterek, etkili ve kaliteli bir şekilde sunumunu sağlamak, Kaynaklarımızı akılcı, doğru, etkili ve insan odaklı olarak kullanmak, Toplumun sağlıklı hayat davranışlarını geliştirecek (tütün, alkol, alkol dışı madde bağımlılıklarından korunma, sağlıklı beslenme alışkanlığı vs.) şekilde farkındalık oluşturmak ve bilgi düzeyini arttırmak, Kişilerin kendi sağlıkları konusunda sorumluluk alması ve karar süreçlerine katılımlarını sağlamak, Halkımızın sağlık düzeyini yükseltmek ve geliştirmek, Sağlığa yönelik risklerden toplumu korumak, İhtiyaç duyulan sağlık hizmetinin güvenli ve kaliteli olarak sunulmasını sağlamak, Sağlık hizmetlerinde insan odaklı yaklaşımı esas alarak hakkaniyeti gözetmek, ihtiyaçlara ve beklentilere cevap verebilirliği sağlamak.” şeklinde ortaya koymuştur.


Vizyon ve Misyon
Aynı şekilde hastane misyonunu, “T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak uluslararası standartlarda mevzuatlara uygun, ulaşılabilir, bilimsel, sürekli, kendini yenileyen ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluş olmaktır.” şeklinde belirtmiştir.

Hastane vizyonunu ise, “ Çağdaş yönetim ilkesi ile insan odaklı sağlık hizmeti veren, modern tıbbın tüm imkanlarını kullanarak sunduğu sağlık hizmetleriyle ve üstlendiği misyonda hasta ve çalışanların beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen model bir hastane olmaktır.” diye ifade etmiştir.

Manisa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şehitler Mah. Akhisar cd. No : 1  Şehzadeler / Manisa
Telefon Numarası; (0 236) 231 45 96
İletişim & Web Sayfası; https://manisadh.saglik.gov.tr/TR,104708/iletisim.html

Manisa Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Manisa Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ