Mevduata Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar Listesi

Birikimlerini, elinde bulundurduğu parayı güvenli bir şekilde değerlendirmek isteyenlerin en sık başvurduğu yatırım seçeneği, bankaların vadeli hesaplarına paralarını yatırma işlemidir.

Bankaların sunduğu faiz oranlarına, kişilerin yatıracakları paralara ve vade süresine göre elde edilecek olan gelir değişiklik gösterecektir. Bu verilen parametrelerin birbirine olan etkileri doğru orantılı olup biri artış gösterirken diğerleri de artış gösterecektir.

İşte Bankaların Faiz Oranları
Aşağıda bankaların sunduğu faiz oranları listelenmektedir. Bu oranlar güncel olup bankaların uyguladığı politikalar doğrultusunda değişim gösterebilmektedir. Paralarını vadeli hesaplara yatıracak ve güvenli bir şekilde gelir elde etmek isteyenlerin e hesapları da değerlendirmeleri kendileri için faydalı olacaktır. Şubesiz bankacılık kapsamında sunulan bu hizmetlerde, taahhüt edilen faiz oranları fiziksel bankaların sunduğu faiz oranlarından çok daha yüksektir.

Finansbank Enpara E Hesap Faiz Oranları
Şubesiz bankacılıkla adını duyuran ve Finansbank girişimi olan Enpara, alanında başarılı örneklerden biri halini almıştır. Enpara, müşterilerine vadeli hesapları için %11,25 faiz oranı sunmaktadır.

Ziraat Bankası E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Türkiye’ nin en köklü bankalarından olan Ziraat Bankası, müşterilerinin e mevduat hesaplarına %8 li değerlerde yüksek faiz uygulayan bankalar arasındadır. Güvenilir ve kazançlı yatırımlarda bulunmak isteyenlerin başvurabileceği bankalardandır.

Abank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Abank, diğer bankalarla olan rekabetinde müşteri kitlesini genişletebilmek ve rekabet alanında avantaj sağlamak amacıyla, sunduğu e bankacılık hizmetlerinde kişilerin faydalanabilecekleri faiz oranı %11’ i bulmaktadır.

TEB E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
TEB müşterileri, Türkiye Ekonomi Bankası’ nın resmi internet sitesinden hesaplarına ulaşarak burada vadeli hesap oluşturabilir ve işlemlerine başlayabilirler. TEB’ in müşterilerine taahhüt ettiği faiz oranı ise %12 civarındadır.

Akbank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Akbank da %10.75 lik faiz oranıyla e bankacılık alanında en yüksek faiz oranını taahhüt eden bankalar arasındadır.

Burgan Bank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Yine diğer bankalarla olan rekabetinde güçlü kalmak isteyen bir banka olan Burgan Bank, müşterilerinin e mevduatlara sunduğu faiz oranı 365 günle 450 gün arası için % 14 gibi oldukça yüksek faiz oranlarına ulaşabilmektedir.

Denizbank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen bir banka olan Denizbank, müşteri memnuniyetini ve tatminini yüksek tutmak amacıyla uyguladığı e mevduat faiz oranı %12,50 gibi değerlerde tutulmaktadır.

Fibabanka E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Fibabanka e mevduat hesapları için %8 li faiz oranları taahhütünde bulunmaktadır.

Garanti Bankası E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Hoşgeldin kampanyası dahilinde % 11,80 li değerleri bulabilen faiz oranlarıyla müşteri tatminini sürekli yüksek tutmak isteyen Garanti Bankası, bu alanda olan çalışmalarını sürekli iyileştirmektedir.

Halkbank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Halkbankası’ nın E mevduat hesaplarına uyguladığı faiz oranları %9,50’ li değerlere ulaşmaktadır.

HSBC E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
HSBC bankasının e mevduatlar için uyguladığı faiz oranları %9,25’ li değerlerde seytermektedir.

Ing Bank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Turuncu hesap hizmetiyle gündemde olan ve tüketicilerin yakından tanıdığı ING Bank, müşterilerinin e mevduat hesaplarından yüksek faiz oranlarıyla faydalanmalarını sağlamaktadır. Bankanın bu hesaplara uyguladığı faiz oranları %13’ lü değerlerde seyretmektedir.

Odeabank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Türkiye piyasasına yeni giriş yapan bankalardan biri olan Odeabank, müşteri kitlesini arttırmak ve müşteri tatmin düzeyini yüksek tutmak amacıyla e mevduat hesaplarına %10,90 gibi yüksek faiz uygulayan bankalardandır.

İş Bankası E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
E mevduat hesaplarına %8 li değerlerde faiz uygulayan İş Bankası, kişilerin bu alanda yatırım yapabilecekleri bankalar arasında yer almaktadır.

Anadolubank E Mevduat Hesabı Faiz Oranları
Anadolubank’ ın e bankacılık kapsamında % 11 li yüksek değerlerde faiz avantajı sunan bankalardandır.

Yorum yapın