Hastane İş İlanları

Nevşehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nevşehir Devlet Hastanesi hakkında genel bilgiler, hastane vizyon ve misyonu. Nevşehir Devlet Hastanesinde çalışmak için gerekli olan şartlar ve kariyer olanakları anlatılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Tarihçesi
Hastanenin Sağlık Bakanlığı, TOKİ, Nevşehir Belediyesi ve Maliye Bakanlığı’nın içinde yer aldığı ortak protokol üzerine 2008’de inşasına başlanmıştır. Toplam olarak 45 000 metre kare kapalı alan üzerine inşa edilen bu hastanenin 600 günde işçiliği bitirilmiştir. 2011’in Ocak ayından bu yana yeni binada hizmet sağlık hizmeti sağlanmaya devam edilmektedir. hastanenin inşa edilmesinde kat servisleri ve çift kişilik oda şeklinde bir ayrım söz konusu olmuştur. Bunların yanı sıra her oda içinde banyo ve lavabo mevcuttur. Hastanede yer alan fiili yatak sayısıysa 340’dır. Bunlara ilave olarak  poliklinikte ayaktan  tedavi  hizmeti de verilmektedir. Acil servis 24 saat hizmet vermekte ve ambulans bulunmaktadır. Hastanede yer alan poliklinikler bazında tüm branşlar için yer alan hekim sayısıysa 128 olarak geçmektedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Vizyon ve Misyon
Hastane kendi sitesi üzerinden misyonunu; “Etik değerlere bağlı, hasta ve hasta haklarına saygılı her koşulda ”önce insan” ilkesiyle yola çıkarak nitelikli uzman kadromuzla sağlıklı hizmet sunmaktır.” şeklinde belirtmiştir.

Hastanenin vizyonuysa, “Kaliteli ve etkin hastane hizmeti uygulayabilmek için en iyi, en doğru, en güzel ve en faydalı olanı daima aramak bulmak ve hizmete sunmaktır.” olarak belirtilmiştir.

Nevşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ragıp Üner Mahallesi, 50130 Nar Belediyesi Merkez/Nevşehir
Telefon Numarası; +90.384 228 50 50
İletişim & Web Sayfası; https://nevsehirdh.saglik.gov.tr/TR,235207/iletisim.html

Nevşehir Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Nevşehir Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu