Niğde Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında genel bilgiler ve kalite politikaları. Niğde Devlet Hastanesi iş olanakları ve iletişim bilgileri.

Niğde Devlet Hastanesi
Hastane kendi resmi sitesinde vizyonunu; “Sağlık hizmeti sunumda çalışanların severek çalıştığı ve gurur duyduğu, hastaların güvenerek tercih ettiği, İç Anadolu Bölgesinde itibarı en iyi olan hastane olmak.” olarak ifade etmiştir.

Aynı şekilde misyonu ise, “Hasta memnuniyetini gözeterek, hastalarımızın yasal isteklerini ve maddi kaynaklarımızı göz önünde bulundurarak verdiğimiz sağlık hizmetlerini ve fiziki koşullarımızı iyileştirerek, çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek çalışmalarımıza, çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak; hastalarımıza hastalıkları hakkında gerekli bilgiler verip tedavilerinin her aşamasında etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunar.” şeklinde ortaya konmuştur.

Hastane kalite politikasını, “Kalite şartlarına uygun, iyileştirmeyi sürekli kılan, çevre ile uyumlu, çalışanların ve hastaların eğitildiği haklarının korunduğu, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmak.” olarak dile getirmiştir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Aşağı Kayabaşı Mahallesi Hastaneler Cad 51100, Niğde
Telefon Numarası; +90.388 232 22 20
İletişim & Web Sayfası; https://omerhalisdemireah.saglik.gov.tr/TR,15379/iletisim.html

Niğde Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Niğde Devlet Hastanesi kamuya bağlı olarak hizmet vermesinden ötürü sağlık personeli alımlarında özellikle de memur alımları için, yapılan KPSS sınavlarını baz almaktadır. Bunun neticesinde yapılan merkezi atamalar ise sonucu belirlemektedir. Ek olarak bazı sağlık okullarından mezun olan kişilerde devlet hastanelerinde çalışabilmektedirler. Bunların haricinde hizmetli kadrosu adına başvuru yapmak ister iseniz eğer hastanenin anlaşma yaptığı taşeron firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın