İş ve Para Dünyası
Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları
Yazar: - 07 Ağustos 2019
948
0
Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Bu konuda güncel bedava internet kampanyaları paylaşılacaktır. Turkcell bedava internet, Vodafone bedava internet ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları için bu sayfayı takip edebilirsiniz. Devamlı güncellenecektir.

Alt kısımda güncel kampanyalar görünmektedir. Operatör şirketleri tarafından yapılan güncel bedava internet kampanyası olduğunda bu sayfa üzerinde güncellenecektir. Bu sayfamızı takip ederek güncel kampanyalardan faydalanabileceksiniz.

Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyaları

Tatilin 9 güne çıkması sonucunda operatörler de bu 9 günlük bayram tatili için çeşitli hediyeler vermeye devam ediyor. İnsanların bayram tatilinde internetsiz kalmamaları için bedava internet paketleri hat kullanıcılarına hediye ediliyor.

Turkcell Bedava İnternet : Kurban Bayramı
Turkcell BIP üzerinden kullanabileceğiniz bedava internet kullanımı sunacak. Ücretsiz hatlara tanımlanacak olan bu internet paketini BIP üzerinden kullanabilirsiniz.


Türk Telekom Bedava İnternet : Kurban Bayramı
Faturalı ya da faturasız hat hiç fark etmez, tüm Türk Telekom kullanıcılarına bayram hediyesi 1 GB hediye internet gönderilecek.

Vodafone Bedava İnternet : Kurban Bayramı
Vodafone’de diğer operatör şirketleri gibi bayramlarda kullanıcılarına bedava internet dağıtıyor. Şu an için detaylarını tam olarak bildirmedi, bildirdiği anda bu konu güncellenecektedir.

Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyaları

Facebook Grubu; Güncel iş ilanları, ek işler hakkında bilgiler, iş dünyası hakkında çeşitli ipuçları, iş fikirleri, para kazanma ve tüm sorularınız için Facebook grubumuza başvuru yapabilirsiniz; https://www.facebook.com/groups/grup
Twitter'de Takip Edin;

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ