Kariyer

Oyak Renault İş Başvurusu

Oyak Renault iş başvurusu nasıl yapılır? Renault kariyer sayfası, Linkedin ya da Kariyer.net üzerinde bulunan Oyak Renault iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Oyak Renault Hakkında
Oyak Renault Otomobil Fabrikaları 1969 senesinde kurulmuştur. Yılda 360.000 otomobil ve 750.000 motor üretimi ile bu tesisi Renault’un Batı Avrupa’yı hariç tutmak kaydı ile en yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Oyak Renault; Clio IV, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modellerinden bulunan motor ve mekanik aksamlarını üretip satmaktadır.

1969 kuruluşlu olan Renault bugün itibari ile %49 Oyak ve geri kalan %51’lik kısım da Renault Grubu’nun olmak kaydı ile Oyak Renault Otomobil Fabrikaları oldukça geniş üretim ağı sayesinde de sizlere istediğiniz arabayı vermek adına da kapsamlı işler yürütmektedir. Öte taraftan üretim ağında olan Renault binek araçlar, motorlar ve vites kutusunun yanı sıra oldukça farklı diğer mekanik parçaların üretimini yapıp ihracatını sağlamaktadır. Bundan ötürü olsa gerek kendi alanında elde etmiş olduğu başarı sayesinde ileri gelen markalar arasında yer almaktadır. Yarım asrı geçkin olan tarihi ile Oyak Renault Türkiye adına oldukça başarılı işler yapmıştır. Özellikle de bunu uluslararası alana yaptığı yatırım sayesinde elde etmiştir.

70’den Fazla Ülkeye İhracat
Karmeoseri Montaj ve Mekanik Şasi Fabrikalarının bir özelliği ise Uluslararası Lojistik ve AR-GE Merkezi ile Oyak Renault Otomobil Fabrikaları dünyada yer alan 36 üretim merkezi içinde Renault- Nissan Grubu olarak önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Oyak Renault üretmiş olduğu otomobil ve mekanik aksamlar ile yetmişe yakın ülkeye bunları üretip ihraç etmektedir. Bunlara ilave olarak Oyak Renault Bursa Fabrikaları’nın bir hedefi de tam kapasite ile çalışmaktır. Bunlara ilave olarak Renault Nissan Mitsubishi İttifakı ile verimlilik ve performans adına en yüksek üretimi yapan merkezlerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Oyak Renault Grubu
Oyak Renault Otomobil Fabrikları, Renault Grubu içinde stratejik bir konumda olması nedeni ile gerek çalışanları gerekse de üretim tesislerine yapmış olduğu yatırımlar sayesinde zaman geçtikçe Türk Otomotiv Sanayii adına güzel işler yapmaktadır. Bunların yanı sıra bu Sanayii içinde gerek üretim gerekse de ihracat anlamında 19 senedir lider olarak devam etmektedir.

İlave olarak Oyak Renault iş birliği Türkiye-Fransa adına oldukça karlıdır. İlave olarak gerek performans anlamında gerekse de başarıları nedeni ile zaman geçtikçe performans adına oldukça yol kat edecektir.

Oyak Renault Otomobil Fabrikaları
1969 senesinde kurulması bir yana iki sene içerisinde Oyak Renault Otomobil Fabrikaları olarak bugünkü şartlar altında Renault’un Batı Avrupa haricinde en büyük iştiraki arasında yer almaktadır.

Karoseri-Montaj ve Mekanik-Şasi fabrikaları adı altında Uluslararası Lojistik Merkezi ile Oyak Renault, Renault Grubu’nun dünyada yer alan 38 merkezden biri olduğunu eklemek doğru olacaktır. yıl içerisinde gerçekleşen 360.000 otomobil ve 750.000 motor üretimi ile oldukça farklı araba modelleri ile Oyak Renault karşımıza çıkmaktadır. Bunlar ise Yeni Clio, Yeni Clio Sport Tourer, Fluence ve Mégane HB isimli modelleri ile gerek motorları gerekse de mekanik aksamlarının ihraç edildiğini eklemek gerekli olacaktır.

Oyak Renault Otomobil Fabrikaları gerek çalışanları gerekse de üretim tesislerindeki yatırım sayesinde kurulduğu günden bu yana Renault Grubu adına oldukça stratejik bir konumda yer almaktadır. Türk otomotiv sanayii adına konuşmak gerekli olur ise eğer üretim ve ihracatta da 15 senedir söz sahibidir.

Oyak Renault İş Başvurusu
Oyak Renault İş Başvurusu

Oyak Renault Kariyer
Bu başlık altında Oyak Renault Kariyer imkanları ve iş başvurusu hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz. İşe alım süreci nasıl işliyor? Açık iş pozisyonlarına başvurular nasıl yapılıyor gibi sorulara cevap bulabilecek ve online iş başvurusu yapabileceksiniz.

Oyak Renault İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci
# Öncelikle yayınlanan Oyak Renault iş ilanları arasından bir pozisyona başvuru yapılır.
# Açık iş pozisyonuna en uygun olan aday telefonla aranır.
# Telefon dışında Skype görüşmesi de yapılabilir.
# Yapılan telefon ya da Skype görüşmesinde adaylara açık iş pozisyonunun gereklilikleri anlatılır.
# Aday özgeçmişi hakkında çeşitli bilgiler sorulur.
# Adaylar kişilik envanteri uygulaması ile daha yakından tanınır.
# Telefon ya da Skype görüşmesi olumlu geçerse aday ile yüz yüze görüşülür.
# Bu ilk yüz yüze mülakat sonrasında aday başarılı olmuş ise açık iş pozisyonunun yöneticisi ile ikinci mülakat gerçekleşir.
# Bu mülakatlarda Groupe Renault, Renault – Nissan – Mitsubishi ittifakı ve Renault Way çalışma ilkeleri hakkında bilgi verilir. Adayın geçmiş eğitimi, deneyimleri hakkında bilgiler alınır. Bu şekilde adayların Renault’u, Renault Grubununda adayları yakından tanıması sağlanmış olur. İşe alım süresi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Oyak Renault İnsan Kaynakları
Oyak Renault firmasını neden seçtiğinizi dair ve neden Oyak Renault’ta çalışmanızın kariyeriniz açısından bir dönüm noktası olacağını bu sayfayı inceleyerek anlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada çalışma alanları ekipleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Çalışanlarla tanışabilirsiniz. Başvuru ve işe alım süreci ile alakalı çeşitli ipuçları alabilirsiniz. Öğrencilere sunulan staj fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Bunun dışında Oyak Renault personellerine ve çalışanlara sunmuş olduğu tüm fırsatları inceleyebilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayınız.

Renault İş İlanları
Renault İş İlanları

Oyak Renault İş Başvurusu : Resmi Site
Oyak Renault Açık İş Pozisyonları: Bu sayfa üzerinde açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Açık iş pozisyonları için buraya tıklayınız. Genel iş başvurusu için buraya tıklayınız.

Oyak Renault İş Başvurusu : Linkedin
Linkedin üzerinden Oyak Renault iş ilanları sayfasına ulaşabilir ve Linkedin profilinizden başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi bir sonuç olmak için Linkedin profilinizin detaylı ve eksiksiz olduğuna dikkat edin. Başvuru için buraya tıklayınız.

Oyak Renault İş Başvurusu : Kariyer.net
Kariyer.net üzerinden Oyak Renault iş ilanları sayfasına ulaşmak ve başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

Oyak Renault Fabrikası İletişim Bilgileri
Organize Sanayi Bölgesi, PK: 255 16372 BURSA

Oyak Renault hakkında sormak istediğiniz sorular varsa bize alt kısımdaki yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu