İnternetten Para Kazanma

Pokemon Go İle Para Kazanmanın Çeşitli Yolları

İnternet üzerinde sosyal ağlar, mobil uygulamalar ve oyunlar en fazla kullandıklarımız arasında yer alıyor. Kullandığımız bu uygulamalar aslında sürekli değişime uğruyor. Birkaç sene önce daha yazılmamış olan uygulamalar şimdilerde günlük rutinlerimiz arasında en önemli yerlerden birini tutuyor olabiliyor.

Sürekli değişen ve gelişen bir platform olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İnternet kullanımı artık en fazla mobil cihazlar üzerinden sağlanıyor. Mobil cihazlarda ise en fazla vakit ayırdığımız uygulamalardan bir tanesi mobil oyun uygulamaları. Pokemon Go da bu oyunlar arasında yer alan bir yenisi.

Pokemon Go Son Yılların Popüler Oyunu
Pokemon Go son dönemde çok fazla indirildi ve çok fazla beğenildi. Bu duruma sebep olan temel faktör elbette ki sahip olduğu farklılıklar. Örneğin en temel farklılığı Pokemon Go oturduğunuz yerden oynadığınız bir oyun değil. Bu oyunda esas amacınız hayali yaratıklar olan pokemonları yakalamak. Bunu yaparken yön tuşları ile değil bizzat yürüyerek ve bulunduğu yere giderek yapmanız gerekiyor. Bu uygulamada telefonunuzun konumu ve bulunduğunuz bölgenin haritası yer alıyor. Bu bölgede pokemonlar bulunuyor. Sizin de bu pokemonları hareket ederek bulundukları yerlerde avlamanız gerekiyor. Bunun için ise sokağa çıkmaya ihtiyacınız var. ilk seferde kulağa çok çılgınca gelebilir. Ancak bu çılgın fikir fazlası ile tuttu ve şimdilerde en popüler mobil uygulamalardan bir tanesi oldu. Öyle ki etrafınızda, sokakta ya da çarşıda durup tuhaf şeyler yapan insanlara rastlamanız çok olası.

Pokemon Go İle Para Kazanma
Buraya kadar uygulama ile ilgili temel bilgileri verdik. Bunlar da özellikle ilk bilgilendirme açısından önemli idi. Şimdi ise bu işten para kazanma konusuna değineceğiz. Zira Pokemon Go oyunu da bir kazanç kapısı haline gelmiş durumda. İnternetteki her gelişme fikir yürütmeyi sevenler için yeni avantajları beraberinde getiriyor. Bu oyun üzerine düşünenler de farklı fikirler ile bu oyun üzerinden nasıl para kazanılacağını çözmüş durumdalar. Şimdi bu konuya daha detaylı olarak değinelim ve Pokemon Go internetten para kazanmak isteyenler için nasıl alternatifler sunuyor bir bakalım.

Pokemon Avı: Öncelikle Pokemon Go üzerinden en kolay şekilde para kazanabileceğiniz yöntem başka oyuncular için pokemon avı yapmak olacaktır. Bu kulağa tuhaf gelebilir ancak oyunda devamlı olmak isteyen ancak çeşitli sebeplerden bu işe vakit ayıramayan oyuncular için bu bir ihtiyaç doğuruyor. Özellikle çalışanlar ve yoğun tempoya sahip olan insanlar için bu oldukça gerekli bir durum. Siz işte bu oyunu seven ve yeteri kadar vakti olmayanlar için para karşılığında oyunu oynayarak daha üst seviyelere çıkmalarını sağlayabilirsiniz. Peki bu insanlar ile nasıl iletişim kuracaksınız? Pokemon Go oynatmak isteyenleri genelde forumları takip ederek yakalayabilirsiniz. Genelde burada bir iletişim kurulabiliyor.  Forum sitelerini takip etmenin dışında siz de bu forumlara konu açabilirsiniz. Burada Pokemon Go oynayarak üst seviyelere taşıma garantisi verirseniz ilgilenenler sizinle kontak kuracaktır.

Başkaları için Pokemon Go oynayarak para kazanma işi belirli bir ücret karşılığında yapılmıyor. Tamamen size ve diğer kişiye, yapılacak olan işe ve gidilecek olan level ile alakalı olarak bir ücret belirlenecektir. Bunu karşı taraf ile konuşarak ortak aldığınız karar ile hayata geçirebilirsiniz. Bu aşamada anlaşma genel olarak sadece oynamak için değil istenilen seviyeye getirme karşılığında anlaşılabilir. Bunun garantisini verir ve tahmini bir de zaman belirlemiş olursanız çok mantıklı bir seçim olacaktır. Bu iş karşısında alacağınız ücreti net bir şekilde belirleyin ve karşı taraf kabul ederse işe başlayın.

Pokemon Go Hesap Satışı Yapmak
Bir diğer Pokemon Go para kazanma yöntemi ise hesap satışı yapmak. Bu oyuna ilgi duya çok sayıda insan var. Ancak oyuna vakit ayırmak ise oldukça zor. Özellikle başlangıç ve belirli bir seviyeye gelme aşaması için çok fazla zamana ihtiyaç var. Vakti olmayanlar ise bu aşamada genelde hesap satın almayı tercih ediyorlar. Bu işten para kazanmak istiyorsanız hesaplar açarak bu hesapları ileri seviyelere taşıyın. Daha sonra da talep eden kişilere belirli bir fiyat karşılığında satın. Bu şekilde sadece ve sadece oyun oynayarak para kazanmış olacaksınız. Pokemon Go özellikle ne kadar ileri bir seviyede ise o kadar daha yüksek fiyata satabileceğiniz hesaplar demektir.

Pokemon Go Hesabı Nasıl Satılıyor?
Pokemon Go hesabı satma işlemi yine internet üzerinden yapılıyor. Amerika ve çeşitli ülkelerde bu işlem genelde ebay gibi internet siteleri üzerinden yapılıyor. Siz de yerli ya da yabancı internet sitelerine ilan vererek hesabınızı satabilirsiniz. Ancak bu iş bizim ülkemizde daha çok forum siteleri üzerinden devam ediyor. Özellikle oyun siteleri ve teknoloji sitelerinde bu tarzda işler ile fazla ilgilenen insanlar ile iletişim kurarak siz de Pokemon Go hesabınızı satabilirsiniz. Bunun için hesap ile ayrıntılı bilgiler veren bir konu açarak aradığınız müşterileri bulabilirsiniz. Ya da hesap arayışı içerisinde olanları kendiniz takip edebilirsiniz. Arama motorlarını da bu aşamada kullanabilirsiniz.

Pokemon Go Youtube Videoları Oluşturmak
Günümüzde internetten para kazanma dediğimizde akla ilk gelenlerden bir tanesi de elbette youtube. Video paylaşım sitesi olan youtube herkese hitap edebilecek videoları içerisinde barındırıyor. Bu durum oyun düşkünleri için de geçerli. Ve yüklenen videolar izlendikçe sahibine para kazandırıyor. Bu noktadan bakarsak bu site üzerinden Pokemon Go videoları paylaşarak siz de kazanç sağlayabilirsiniz. Bu oyun yabancı ülkelerde daha yaygın. Ülkemizde ise keza yeni sayılabilir. Bu yüzden meraklıları için farklı dillerde birçok video varken Türkçe kaynak çok fazla değil. Bu yüzden bu değerlendirilebilecek bir fikir. Henüz çok fazla Pokemon Go Türkçe videosu olmaması sizin için iyi bir avantaj olabilir. Oyunu anlatan iddialı ve kaliteli videolar çekerek siz de para kazanabilirsiniz.

Eğlendirici Videolar Hazırlayın: Youtube üzerinde sadece bilgi edinmek için değil aynı zamanda eğlendirici videolar da paylaşılıyor. Açıkçası bu videolar daha çok kazandırıyor. Siz de video çekerken bu şekilde farklı videolara yönlenebilirsiniz. Boş bir sokakta Pokemon Go videosu çekmeniz fazla ilgi çekici ve eğlenceli olmayacaktır. Ancak alışveriş merkezi gibi kalabalık yerlerde video çekerseniz ortaya çok farklı işler çıkacaktır. Bunun dışında farklı fikirler de geliştirebilirsiniz. Sonuçta internette olan her işte özgün ve farklı olmak kazandıracaktır. Siz de hayal gücünüzü kullanın ve sıradanlıktan uzak olan ve farklı aynı zamanda da eğlendirici videolar çekin. Kısa sürede takipçilerinizi artıracak ve para kazanmaya başlayacaksınız.

Pokemon Go Oyuncusu Olun: Pokemon Go Niantic tarafından geliştirilmiş bir oyun. Son dönemde oldukça popüler olan bu oyun şimdilerde üreticisi tarafından farklı alanlara da taşınmak istiyor. Niantic bu bağlamda kendisine sıkı Pokemon Go oyuncuları arıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden de bu şekilde bir duyuru yayınladı. Kendine güvenen, Pokemon Go’da üst seviyelere taşınmış hesabı olan ve daha da iyisini yapabilecek, oyun sektörüne hevesli Pokemon Gooyuncularını kendi bünyesine çağırıyor. Bu nitelikleri siz de taşıdığınızı düşünüyorsanız bu şekilde para kazanmak çok daha cazip olacaktır. Belirtildiği şekilde iletişim kurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak bunun için İngilizce bilginizin de iyi seviyede olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde bu şekilde çalışmanız mümkün olamayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu