Airdrop Takip

Sikke Kripto Para Nedir? Nasıl Alınır? Airdropa Nasıl Katılınır?

Kripto paralar, herhangi bir merkez bankasına bağlı olmaksızın işlem görmekte olan ve değerleri ile popülerlikleri zaman içerisinde bir hayli yükselen yeni nesil ödeme ve yatırım araçlarındandır. Kripto paraların ilklerinden diyebilecek olduğumuz Bitcoin, son yıllarda bir hayli değer kazanmıştır. Bunu gören yazılım mühendisleri ve yatırımcılar, kripto para üzerine yatırımda bulunmaya ve yeni markalar altında, zamanla değer kazanabilecek olan yeni kripto paralar üretmeye başlamışlardır.

Sanal paraların kendi karakteristik özellikleri bulunmaktadır ve dünya üzerinde kullanım oranlarına göre de popülerlik ve değer kazanmaktadırlar. Tüm bu nedenleri bir araya getirdiğimizde, sanal para ya da bir diğer adıyla kripto paralar, kişilerin yatırım yapmakta oldukları alanlar içerisine dahil olmuştur. Referanslı üyeliklere 10 sikke hediye: Hemen üye olup kazanın

Sikke Sanal Parası Hakkında
Yeni oluşturulan sanal paralar arasında bulunan Sikke, yaratıcıları tarafından Türkiye’ nin sanal parası olarak adlandırılmaktadır. 4 Nisan 2018 tarihinde başlayacak olan indirimli ön satışlarda %50 ye varan oranlarda indirimlerden faydalanılabilecektir. Yeni oluşturulmakta olan ve yeni yeni satışa sunulacak olan yerli sanal para Sikke, birçok sanal parada olduğu gibi yalnızca borsa üzerinden işlem görmek için üretilmemektedir. Sikke’ nin özellikleri arasında, uluslararası düzeyde bankalar arası transferlerde bulunmak ve işlem hızını arttırırken işlem maliyetini düşürmek de bulunmaktadır.

Sikke görevlileri tarafından yapılan açıklamaya göre 4 Nisan tarihinde satılmaya başlanacak olan sanal para Sikke, bu tarihten 6 Nisan tarihine kadar %50 indirimli olarak satılmaya devam edecektir. 11 Nisan tarihinden sonra 13 Nisan tarihine kadar geçen süre içerisinde de %40 oranında indirimle satılmaya devam edecektir. 18 Nisan tarihinden başlayarak 20 Nisan’ a kadar devam edecek olan indirimli satışlar %25 oranında, 25 Nisan’ dan başlayarak 27 Nisan’ a kadar geçecek olan süre içerisinde de %15 oranında indirimli şekilde satın alınabilecektir. Sikke satın alımlarında ödeme birimi olarak kullanılabilecek olan para birimleri içerisinde Türk lirasının yanı sıra Dolar ve Euro’ da bulunmaktadır, buradan anlaşılabileceği gibi nakit ve kredi kartı kullanılarak yapılacak olan ödemelerle döviz kullanılarak da Sikke satın alımında bulunabilecektir. Yalnızca kredi kartları üzerinden yapılacak olan ödemelerde de şu para birimleri geçerli olacaktır; BTC, LTC, ETH, XRP, IOTA, BCH gibi.

Sanal Para Sikke Satın Alırken Geçerli Olan Şartlar
Sikke satın alımında bulunurken tek seferde en az 100 Sikke satın alınabilmektedir. Satın alınan SKK (Sikke sanal paranın kısaltması), aynı gün içerisinde kişilerin hesaplarına aktarılmaktadır. Sisteme üye olan kullanıcılar bir kullanıcı hesabı için maksimum olarak 100 bin SKK satın alabilmektedirler.

SKK satın alımlarında sistem yetkilileri, SKK üzerinden uzun dönemli yatırım yapacak olan kişiler için de bazı kampanyalar oluşturmuşlardır. Örnek vermek gerekirse ön satın alım dönemi içerisinde satın alınacak olan 50 bin SKK, bir yıl boyunca hiçbir işlem yapmadan kişilerin hesaplarında tutulursa, kişilerin hesaplarına bonus olarak SKK eklenecektir. Ödül olarak eklenecek olan bonus SKK miktarı, erken satış döneminde alınan SKK tutarının %20’ si düzeyinde olacaktır. 50 bin SKK satın alan kişiler, bir yıl boyunca satın aldıkları SKK’ ler üzerinde herhangi bir işlem yapmazlarsa 4 bin hediye SKK kazanacaklardır.

Bunun üzerine, ön satış dönemi içerisinde tek seferde 100 bin SKK satın alan kişiler, 31 Aralık 2019 tarihine kadar satın aldıkları SKK’ ler üzerinde herhangi bir işlemde bulunmazlarsa SKK bakiyeleri üzerine %20 oranında bonus ve SİKKE şirketinin 2019 yılındaki şirket bilançosunda belirtilen şirket karının %20’ si kar payı olarak satın alınan SKK miktarına göre TL bazında dağıtılacaktır.

Aynı zamanda, sisteme daha fazla üye çekmek için geliştirilen bir teşvik uygulaması da SKK sisteminde bulunmaktadır. SKK resmi internet sitesine üye olarak kayıt olduktan sonra referans olarak siteye yönlendirdiğiniz ve sisteme üye olan kişi başına 10 SKK kazanacaksınız. Bunun dışında referans olarak üye yaptığınız yeni üyelerin, erken satın alma döneminde gerçekleştirdikleri SKK satın almalarının %5’ i oranında da sizin hesabınıza SKK bakiyesi aktarılacaktır. Bu işlemlerde iyi niyet öncelikli arananlar arasında olup kötü niyetli olarak fake hesaplar üzerinden SKK biriktirmeye çalışan kişiler tespit edilir edilmez, tüm hesapları kapatılacaktır.

Toplam 100 Milyon sikke olacaktır. 25 milyon skk arzı yapılacaktır. Bedelsiz olarak (airdrop ve diğer hediyeler) 3 milyon adet dağıtılacaktır. 10 milyon adet ön satışta satılacaktır.

Referanslı üyeliklere 10 sikke hediye: Hemen üye olup kazanın

Not: Sitemizde yer alan coin tanıtımları “yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır”. Yatırım tavsiyesi için lütfen yatırım danışmanlarından destek alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu