Şok Market Online İş Başvuru Formu İle İş Başvurusu Yapın

İlk kuruluş yılı 1995 olan Şok Market 2011 yılında Yıldız Holding bünyesinde bulunan Gözde Girişim öncülüğü ile satın alındı. Bu satış ile birlikte Şok Market kapsamlı bir reform sürecine girdi.

Konseptini tamamen yeniden tasarlayan market tüm mağazalarını yeniledi ve müşterileri için en ideal markaları satışa aldı. Şu anda Şok Market 72 ayrı ilde toplam 2250 taneden fazla mağazaya sahip olarak faaliyet göstermektedir.

Son Yıllarda Büyüyen Hacmiyle Şok Marketler
Şok Market müşterileri mağazalarda öncelikli olarak her ürün kategorisinde en çok tercih edilen‚ en kaliteli markaları bulma imkanına sahip olacaklar. Ünlü markalara sahip ürünlerin yanında Şok için özel olarak üretilen ve ambalajlanan ürünler de mevcut. Gerek ünlü ve bilinen markalar olsun‚ gerekse Şok için üretimi yapılan kaliteli ürünler olsun müşteriler için en elverişli‚ en ideal koşullarda satılık olacak. Şok Market mağazalarında müşteriler sadece paketli ürünleri değil taze ürünleri de bulabilirler. Meyve ve sebzelerin en doğal ve en taze olanları Şok Market raflarındadır. Bunun yanı sıra şarküteri ürünleri de Şok Market’i tercih etmeniz için bir sebep. Oldukça zengin olan şarküteri reyonunda aradığınız her türlü kırmızı ve beyaz eti bulma imkanına sahipsiniz. Şok Market raflarında göreceğiniz her bir ürün derin bir araştırma ile güvenilirliği ispatlanarak müşterilere sunulur.

Şok Market Müşteri Memnuniyeti
Şok Market müşteri memnuniyetine fazlası ile önem vermekte. Müşterilerin bu konuda yaptığı yorumlar da göz ardı edilmeden dikkate alınıyor. Şok Marketin fiziksel alışveriş koşulları da müşterilere hitap edebilecek düzeyde. Temiz ve düzenli bir ortamda‚ daha nitelikli bir alışveriş için özel olarak kontrol ediliyor. Şok Marketin en popüler uygulamalarından biri de promosyon günleri. Ayın ve haftanın belirli günlerinde Şok Market daha önceden yayınlamış olduğu kataloga göre farklı ürünlerde ciddi indirimler yapıyor. Normalde satışı olmayan ürünleri de çok uygun fiyatlara promosyon günlerinde Şok Marketlerden satın alabilirsiniz.

Şok Market Çalışanları
Şok Market kendi içerisinde de oldukça hassas ve düzenli bir yapıya sahip. Şok Market çalışanlarında genç ve dinamik bir kadro olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz siz de kariyerinizde Şok Market’e şans verebilir‚ hem profesyonel hem büyük bir kurumda çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Çalışanlarına sağlamış oldukları farklı kariyer olanakları da Şok Marketi personel adayları açısından oldukça cazip kılmakta.

Şok Marketlerde Kariyer Yapmak
Şok Market bünyesinde bölge sorumlusu‚ mağaza yöneticisi‚ yönetici adayı‚ genel merkez pozisyonları ya da mağaza görevlisi olarak yer alabilirsiniz. Başvurmak isteyenler için alternatiflerden ilki mağazalarda yönetici ile görüşerek talebini belirtmek olacaktır. Dilerseniz internet üzerinden de başvurabilirsiniz. Web sayfası üzerinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Herhangi bir pozisyon açığı ya da ihtiyaç olması durumunda yetkililer size iletişim bilgilerinizden ulaşacaktır. Gerek mağaza gerekse internet formu aracılığı ile ilk başvurunuzu yapmış olun‚ ayrıntılı bir görüşme için mutlaka bir randevu talebi olacaktır.

Şok Market İş Başvurusu
Alt kısımda vermiş olduğumuz linke tıklayarak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Şok Market insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Bu sayfada yer alan menüleri de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayfadaki menüler şu şekildedir; Mağaza elemanı olmak istiyorum, mağaza yöneticisi olmak istiyorum, bölge yöneticisi olmak istiyorum gibi menüler var. Kariyer hedefinize göre bu menüleri incelemenizi öneririz. Ayrıca bu sayfa üzerinden başvuru sürecinin nasıl işlediğini de görebilirsiniz.

Şok market iş başvuru formu doldur
Bu form aracılığıyla Şok Marketlere personel olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şok Marketler zinciri bünyesine mağaza elemanı, mağaza yöneticisi, bölge yöneticisi gibi branşlara personeller almaktadır ; Tıklayınız

Sizden Gelen Sorular
Elif Elmas; Merhaba, ben Şok’ta kasiyer olarak çalışmak istiyorum, nasıl başvuru yapabilirim?
Cevap; Merhaba Elif hanım. Üst kısımda vermiş olduğumuz linke tıklayarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçe gibi yerleri belirterek cv başvurunuzu gönderebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede personel ihtiyacı olursa size telefon numaranızdan ulaşılır ve Şok Market insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.

Serkan Yağcı; Web sitesi üzerinden iş başvurusu yeterli mi? Yani marketlere gidip başvuru yapmak daha mı mantıklı?
Cevap; Merhaba Serkan bey, internet üzerinden göndereceğiniz cv bilgileriniz zaten Şok Market insan kaynakları havuzunda birikmekte ve ihtiyaç halinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Marketten de başvuru yapsanız aynı şey, belki de sizi site üzerinden başvuru yapmanız konusunda uyarabilirler. Üst kısımda vermiş olduğumuz linkten Şok Market iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nevin D; Merhabalar. İstanbul Şok Market iş ilanlarını nerede bulabilirim? İstanbul Avrupa Yakasında oturuyorum ve Şok Marketlerde çalışmak istiyorum. Başvuruları yine internet üzerinden mi yapıyoruz?
Cevap; Merhaba Nevin hanım. Başvurularınızı genel olarak üst kısımda verdiğimiz link üzerinden yapabilirsiniz. İstanbul bölgesini başvuru esnasında seçebilirsiniz. Daha doğrusu İstanbul’un hangi bölgesinde yaşıyorsanız o bölgeyi seçerek başvuru yapın. Ayrıca çevrenizde bulunan Şok Marketlerden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Market personeline iş başvurusu için cv doldurmak istediğinizi belirtirseniz yardımcı olacaktır.

Yorum yapın