Kripto Para Kazanmak

The Abyss ICO Nedir? Nasıl Alınır?

Bugün sizlere dünyanın ilk DAICO’sundan bahsedeceğim. Daha doğrusu Steam’e rakip olabilecek bir sistemden. Rus vatandaşları tarafından yapılacak olan bu sistemin Ethereum’un kurucusu olan Vitalik tarafından desteklendiği söylenmektedir ve hatta fikir babasının Vitalik olduğu söylenmektedir. Bu coinin en büyük özelliği ise satın aldığımızda kilitli kalacak olması ve projenin tutmaması ya da rafa kaldırılması durumunda kilidin kaldırılarak coinlerin hesabımıza geri gelecek olması. Detayları alt kısımda inceleyebilirsiniz. Satışlar 7 Mart tarihinde başlayacak, 7 Mart tarihinden önce üye olanlara %3 indirim verilecek ve 7 Mart gününde en az 0.1 ETH gönderip Abyss coin satın alanlara %25 ekstra ödül verilecek. Erc20 destekli Myetherwallet cüzdanlarınızdan Ethereum göndererek Abyss coin satın alabileceksiniz. İşte detaylar.

Öncelikle Daico nedir kısaca anlatalım
Daico;
Günümüzde birçok yeni ico çıkıyor ve insanlar bu icolara yatırım yapıyor ancak çoğu ico geri dönüşlerde ya çok düşük kazandırıyor ya da piyasaya hiç çıkmadan ortadan kayboluyor. Binlerce ethereum ve bitcoin icoları satan kim oldukları belirsiz kişiler tarafından çalınıyor. Daico ise bu ihtimalleri ortadan kaldırıyor ve bizlerden almış olduğu ethereumları güvende tutuyor. Bu ethereumlar kilitli kalıyor. Proje de herhangi bir aksaklık olması ya da projenin başarısız olması sonucunda bu ethereumlar bize geri dönüyor. Böylece yatırımımız garantide oluyor. Ayrıca Daico aldığımız şirkette söz sahibi olabiliyoruz. Şirketin yapacağı yeniliklerde oy hakkımız oluyor. Çoğunluğun kararı geçerli oluyor ve böylece şirket, yatırımcılarının istemediği bir şeyi yapamıyor.

Hemen Üye Ol – İlk satışlar 7 Mart’ta; https://goo.gl/ShqvmC

The Abyss; The Abyss, dao ve daico sistemini kullanacak ilk coin olacak. Ethereum altyapısını kullanacak. Rus Destiny Games tarafından çıkarılmış olan oyun sektörünü hedef olarak belirlemiş. Oyun sektörünün her aşamasında bu coin kullanılacak. Şu an alacağınız coinler gelecekte kar bırakabilir ve oyun dünyasında yer alan kişiler için kullanışlı olabilir.

Dünyanın İlk Daico’usunu Kaçırmayın – 7 Mart
Ico token satışları 7 Mart tarihinde başlayacak firma. 1 ABYSS 0.24 USD üzerinden satılacak. Toplamda 600 milyon adet satılacak ve minimum alım miktarı 0.1 Ethereum olacak. Erc20 (myetherwallet.com üzerinden açılan cüzdandan gönderin Ethereumları) Ethereum cüzdanlarınızdan Eth karşılığı ya da BNB karşılığı satın alabileceksiniz. Fiyat bana çok uygun geldi, eğer ICO tutarsa ve hedeflerini tutturursa en az 10 katı olacaktır diye düşünüyorum. Ben çok fazla yatırım yaptığım için bu İco’ya 0.5 Eth yatırım yapmayı düşünüyorum. Her tanıttığımız ICO’ya az da olsa yatırım yapıyorum. Sonuçta burada sizlere tanıtıyorsam kendim de almalıyım, riskli ICO olsa zaten ne tanıtımını yaparım ne de kendim alırım.

İNDİRİM: 7 Mart tarihinde ilk 48 saatte alırsanız %25, 3-7 gün arası %15, 8-14 gün arası %10 ve 15-21 gün arası %5 indirim olacak. Ayrıca 7 Mart’a kadar üye olanlara %3 indirim sağlanacak. O yüzden alttaki linkten üyeliğinizi başlatın ve 7 Mart tarihinde karar verdiğinizde yatırımınızı yapın. Hem %3 indirimden hem de %25 ekstra coinden faydalanabileceksiniz. Satın alımlarınızı Erc20 destekli Myetherwallet.com cüzdanınızdan yapın. Eğer hesabınıza yoksa myetherwallet.com üzerinden açabilir ve buraya ethereum gönderebilirsiniz. En az 0.1 ETH yatırım yapabileceğiniz için 0.11 ETH gönderin Myetherwallet’e. Ufak bir fee ücreti çıkabilir.

Hemen Üye Ol – İlk satışlar 7 Mart’ta; https://goo.gl/ShqvmC

Neden Abyss ICO?
– DaICO olacağı için. Gönderilen yatırımlar kilitli kalacak ve yatırımlarımız korunacak.
– Yapımcısının şu an zaten büyük bir oyun firması ve çalışanları var.
– Şimdiden 70.000 üyeyi geçti.
– Fiyatın oldukça uygun olması ve şirket değerinin gelecekte 10-20 katına çıkma ihtimali.
– Ethereum’un yapımcısı Vitalik tarafından desteklenmesi.
– BNB desteklemesi ve böylece Binance borsasına direk giriş yapması. Binance ile anlaşması bulunması.

ICO Güvenli mi?
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Daico olduğu için dolandırıcılık tamamen ortadan kalkıyor. Firmanın whitelist’i de zaten oldukça sağlam. Rus Destiny Games firması CEO’su tarafından kurulacak bir ICO olacağı için oldukça güvenli olarak görülüyor. Buraya tıklayarak Whitepaper’ini inceleyebilirsiniz.

Oyun Dünyasının Gelişimi ve İnternetten Alışveriş
Son yıllarda bilindiği üzere oyun piyasası milyar dolarlar kazanıyor. Sadece GTA, 3 milyar USD satış hasılatı elde etti. Bu oyunların birçoğu Steam ve benzer siteler üzerinden satılmaktadır. Steam ve benzer şirketler oyunların satışlarını üstlenerek belli bir yüzdelik pay almaktadırlar ve böylece her satış başına yüksek miktarlarda para kazanmaktadırlar. GTA, sadece yapımcı firmasına kazandırırken, Steam tüm oyunlardan belli bir yüzde alır ve çok daha fazlasını kazanabilir. Son yıllarda insanlarında artık CD ya da DVD alımını bırakıp oyunları internet üzerinden satın almaları ve direk olarak bilgisayarlarına indirmeleri de piyasadaki diğer yazılım şirketlerinin dikkatini çekti. Bu piyasayı Steam’a bırakmak istemeyen bu yazılım firmaları pastadan pay almak için harekete geçti. Buna örnek olarak “Origin” isimli Steam alternatifi şirketi örnek gösterebiliriz. Origin’de tıpkı Steam gibi oyunları kendi sitesi üzerinden pazarlıyor. Oyuncular Origin uygulamasını bilgisayarına indirerek oyunları satın alıyorlar ve bilgisayarlarına internet üzerinden indirip kuruyorlar. Tüm bu işlemleri Origin ile yapıyorlar. Tıpkı Steam’da olduğu gibi. Bizim bugün sizlere anlatmış olduğumuz Abyss sistemi de bu şekilde işleyecek. Rus vatandaşlarının yapmış olduğu bu sistem Steam’a rakip olacak ve aynı zamanda son yıllarda yükselişe geçen ve milyonlarca insan tarafından kullanılmaya başlayan kripto paraları destekleyecek. Şirketin satışa sunduğu Abyss Coinleri alarak dilerseniz oyunlar satın alabilecek, dilerseniz de Binance.com gibi borsalara göndererek bu coinleri al – sat yapabileceksiniz. Tabii ki cüzdanlarınızda da bu Abyss coinleri saklayabilir ve değerlenmesini bekleyebilirsiniz. Oldukça düşük fiyatlardan çıkacak olan Abyss Coinler gelecekte şu anki değerinden çok daha yüksek olabilecek.

ABYSS Hakkında Sosyal Medya’da Yapılan Yorumlar

Okan K; Size başka bir ico tanıtmak üzere karşınızdayım. Hatta daha doğru ifade etmek gerekirse bir DAİCO tanıtacağım. Adı THE ABYSS.

Abyss, Steam gibi bir oyun dağıtım platformu olacak. Steam daha önceleri btc ile ödeme yapılan bir yerken aralık ayı itibariyle btc ödemelerini durdurdu. Bu anlamda Steam i geride bırakabilecek durumda. Kurucuları halihazırda Destiny.Games adında oyunları olan bir şirkete sahip. 10 yıldır bu sektörün içindeler.

Peki steam den farklı olarak ne gibi bir yenilik getiriyorlar? Oyun dağıtım platformu kurulduktan sonra oyun satın alan kişilerden elde ettikleri gelirin bir kısmını referanslarına aktarılacak. Oyun içi satılan uygulamalardan elde edilen gelirin bir kısmı da aynı şekilde referanslara aktarılacak.

Peki Daico olmasının ne avantajı var? Öncelikle Abyss in ilk daico olacağını hatırlatalım. Daico olması sayesinden tokenler satış sonuna kadar kilitli kalacak. Dolayısıyla kurucuları tokenları alıp kaçamayacak.

Gelelim yatırım kısmına.
1 Abyss= 0.24$ Toplam 603,75 milyon token olacak. Yatırım yapacaklar minimum 0,1 ETH yatırabilecek ve ilk 7 gün üst sınır olarak 10 ETH kotası koyulmuş durumda. Soft cap seviyesi 5000 ETH. Hard cap seviyesi 50000 ETH. Toplam tokenların %60 ı satılacaktır. Tokenlar hemen hesaba gönderilecektir. Smart contact sayesinde eğer bir şekilde sistem kurulamazsa yatırdığınız miktarı geri alabileceksiniz.

İlk satış 7 Martta olacak. 7 Marta kadar üye olanlara ilk yatırımınızın %3 ü kadar bonus verilecektir. Ayrıca satışın yapıldığı ilk 2 gün yatırım yapmanız halinde %25, 3-7 gün arası %15, 8-14 gün arası %10, 15-21arası %5 bonus verilecek. 40 günden sonra bonus yok. Satışlar 7 nisanda bitecek. Satılmayan tokenlar ise yakılacak. Şimdiden 72000 üye olduğunu da hatırlatalım. Bence 7 Nisana kalmaz.

Abyss tokenleri, platform çerçevesinde arkadaşlarınıza serbestçe aktarılabilir veya borsa hesabına çekilebilir. Platformun gelişmesiyle birlikte abyss tokenleri için daha fazla seçenek eklenecektir. Ayrıca, tüm token sahipleri için ek fırsatlar sunmayı planlıyorlar.

Platform 2019’un ilk çeyreğinde sürüme girecek. Kimileri 1 Abyss’in 10$ olacağı tahmininde bulunsa da ben hayata geçer geçmez 2-3$ seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Son olarak Ethereum un kurucu Vitalik de destekliyor ve hatta fikir babası olduğu söyleniyor.

Hemen Üye Ol – İlk satışlar 7 Mart’ta; https://goo.gl/ShqvmC

The Abyss Web Site: https://www.theabyss.com/tr
The Abyss Telegram: https://telegram.theabyss.com/
The Abyss Twitter: https://twitter.com/theabyss
Beyaz Liste (White Paper); https://theabyss.docsend.com/view/nff9r2c

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu