Ücretsiz Kampanyalı Yazarkasa POS Veren Bankalar Hangileri?

İnsanların alışveriş yaparken kendilerine finansman olarak tercih ettikleri enstrümanların başında kredi kartları gelmektedir. Kredi kartlarının sağladığı ekstra avantajlar, alışveriş puanları ve taksit imkanı gibi alternatifler, alışveriş esnasında kişilere güven vermekte ve alışverişlerinde tek seferde peşin ödeyerek alamayacak oldukları ürünleri almalarında kendilerine güven sağlamaktadır. İşletmelerde kredi kartlarının kullanılabilmesi ve müşterilerin kredi kartlarının taksit imkanından faydalanabilmeleri için işletme sahiplerinin bankalarla ve mümkünse birden fazla banka ile anlaşma yaparak bankaların sunduğu POS hizmetlerinden faydalanmaları gerekmektedir.

Birden fazla banka ile anlaşma yapılması durumunda farklı bankalarla çalışan kişilerin işletmelerde daha avantajlı işlem yapmaları; ek taksit imkanından faydalanmaları, alışveriş puanı biriktirebilmeleri ve indirimli alışveriş yapabilmeleri mümkün olacaktır. İşletmelerin bankalarla anlaşma yoluna gideren POS cihazı almaları, müşteri kitlesinin genişlemesine, müşterilerinin ödeme güçlerinin artmasını, işletmelere olan bağlılıklarının artmasını sağlayacaktır.

Yazarkasalı Pos Cihazları
Bankalardan alınacak olan POS cihazları, yapılan yeni düzenleme ile birlikte yazarkasalı POS cihazları şeklinde alınmalıdır. Fakat çoğu işletmede hala daha eski tip POS cihazlarının kullanımına devam edilmektedir ki yeni cihazlara geçilmesi işletmelerin ekstra masraf altına girmelerine neden olacağı için eski POS cihazlarının da kullanımına devam edilmektedir.

POS cihazı alınacak olan banka ile iletişime geçerek bankanın sunmakta olduğu ürünlerden biri seçilir ve bankaların çoğunun yaptığı şekilde, 12 ay taksitle bu cihazlara sahip olunabilir. Yeni POS cihazlarının alınması ile eskiden POS cihazı kullanmayan işletmelerin müşteri kitlesi genişleyecek ve gelirlerinde hatırı sayılır bir artış yaşanacaktır. Yazının devamında bankaların sunmakta oldukları POS cihazları ve markaları, POS cihazlarının masrafları hakkında bilgi verilecektir.

Vakıfbank POS Cihazı Kampanyası
POS cihazı alma niyetinde olan kimseler Vakıfbank’ ın sunmakta olduğu POS cihazı kampanyalarından faydalanarak alacak oldukları POS cihazlarını taksitlendirerek alma seçeneğine sahiptirler. Banka çeşitli markaların POS cihazlarının sunumunda bulunmaktadır ve markalar arasında fiyat farkı bulunmaktadır. İşletme sahipleri, kendilerine en uygun olan markayı seçerek bu POS cihazlarını taksitli olarak alma imkanına sahip olacaklardır. Banka müşterilerinin taleplerine göre farklı tiplerde yazarkasa sunumunda bulunmaktadır. Bankanın sunmakta olduğu POS cihazlarının aylık ücretleri işletmenin cirosuna göre değişim göstermekte birlikte 1500 TL ile 10 bin TL arasında aylık cirosu olan işyerleri için aylık POS cihazı ücreti 55 TL ile 205 TL arasında değişmektedir.

Vakıfbank’ ın sunmakta olduğu “Hesaplı POS” kampanyalarından faydalanan işyerlerinden atıl POS ücreti ve WORLD aidatı alınmayacaktır. Bankanın sunmakta olduğu paketler arasında değişim gerçekleştirmek isteyen kimseler 100 TL ücret ödeyerek istedikleri pakete geçiş yapabileceklerdir. Hesaplı POS kampanyaları dahilinde faydalanılabilecek olan taksit sayısı ek taksitlerle birlikte maksimum 5 taksit olacaktır.

Vakıfbank’ ın sunmakta olduğu POS cihazları; MİKROSARAY PİDİON MT 360 E, BEKO 220 TR ile 300 TR, PROFİLO VERİFONE VX 680-E1, HUGİN VX675 ECR, INGENİCO İWE 280, INFOTEKS-FUSIONS410-G, INFORMATIK İNPOS M120, VERA DELTA. Bu modeller arasından seçilecek olan markada POS cihazı, banka tarafından taksitli şekilde sunumda bulunulacaktır.

Denizbank Yazarkasa POS Paketi
Yazarkasa ve POS cihazlarının bir arada tasarlanmış olduğu yazarkasa POS cihazları, güvenlik bakımından ve diğer kullanılmakta olan POS cihazlardan çok daha teknik özelliğe sahiptir. Denizbank’ ın sunmakta olduğu yazarkasa POS cihazlarının alımı için müşterilerine uygun fiyat avantajı sağlamaktadır. Vera Delta Yazarkasa POS cihazları için geçerli olan kampanya için banka iki farklı satın alma yöntemi sunmaktadır. Birinci şekilde 899 TL üzerinden alınacak olan yazarkasa POS cihazlarına Denizbank uygulaması yüklenmesi durumunda satın alma mümkün olurken işletme kartları ile 6 taksite kadar olacak şekilde taksitli şekilde satın alınacak yazarkasa POS’ larda bayi satış fiyatı geçerli olacaktır.

TEB Yazarkasa POS Cihazı Kampanyası
Yapılan yeni düzenlemeler ile birlikte 3100 sayılı kanun kapsamında olan tüm işletmelerin yazarkasa POS cihazı kullanmaları gerekmektedir. Bankanın sunmakta olduğu yazarkasa POS cihazları uygun ödeme koşulları ile müşterilerine sunulmakta, yazarkasa POS cihazlarının fiyatları aşağıda aktarılmaktadır.

Arçelik ve Beko 1.198 TL + %8 KDV
Hugin 830 USD +%8 KDV
Profilo Verifone 700 USD + %8 KDV
Vera 1.100 TL + %8 KDV

Yorum yapın