Bankalar

Yapı Kredi Self Servis World Nedir ve Ne İşe Yarar?

KOBİ’ lere yönelik kampanyalarla küçük ve orta ölçekli işletmelerin kazançlarına kazanç katmalarına destek olan bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası’ dır. KOBİ’ lere yönelik oluşturduğu kampanya ile işletmelerin müşterilerine yönelik kampanya oluşturmalarına ve oluşturdukları kampanyaları müşterilerine çeşitli kanallar vasıtasıyla iletmelerine imkan vermektedir.

Yapı Kredi’nin KOBİ’ lere bu gibi imkan sunması sayesinde işletmeler hedef kitlelerine yönelik hazırlamış oldukları özel kampanyaları müşterilerine iletmekte güçlük çekmeyecekler ve işletmeye çekilen müşteri sayısında artış yaşanması ve KOBİ’ lerin yüzünün gülmesini sağlayacaktır.

Yapı Kredi Self Servis World Uygulaması
Yapı Kredi Self Servis World uygulamasından yararlanmakta olan KOBİ’ ler, kendi tasarladıkları kampanyaları kullanmakta olduğu Self Servis uygulaması sayesinde müşteri kitlesine SMS ve e-posta yoluyla bildirebilecek ve müşterilerin gerçekleşmekte olan indirim ve kampanyalardan haberdar olması sağlanacaktır. Oluşturulan kampanyalardan müşterilerin faydalanma süreleri 30 güne kadar olmaktadır ve müşterilere sunulabilecek olan ödül tutarı maksimum olarak 50 TL’ dir.

Self Servis World Uygulaması Kullanmaya Nasıl Başlanır?
Self Servis World uygulamasından yararlanmak isteyen Yapı Kredili KOBİ’ ler, bankanın resmi kurumsal internet şubesi altında yer alan “üye iş yeri menüsü” altından ulaşılabilmektedir. Sisteme giriş yapılması için KOBİ’ lerin kullanmakta oldukları giriş şifrelerini hatırlıyor olmaları ya da oluşturmaları gerekmektedir. Kurumsal internet bankacılığı şifresinin unutulması ya da kaybolması durumunda bu şifreler şubelerden yeniden oluşturulabilecektir. Kişilerin adına kayıtlı kredi kartları olması durumunda şifreler anında yenilenebilecektir.

Yapı Kredi Self Servis World Avantajları
KOBİ’ lerin müşteri kitlelerine ulaşmalarını kolaylaştırmak adına “aktif müşteri kampanyası” “potansiyel müşteri kampanyası” “eski müşteri geri kazanım kampanyası” gibi kampanya seçenekleri işletmelere sunulmaktadır. Bu kapsamlardan hangilerinin seçilerek kampanya oluşturulacağına kadar verdikten sonra aktif, potansiyel ve eski müşterilere yönelik kampanya bildirimleri iletilecektir.

Uygulamanın akıllı kitle seçimi seçeneği sayesinde KOBİ’ lerin müşterilerine ulaşmaları çok daha kolaylaştırılmıştır. Yapı Kredi kredi kartları kullanıcıları içerisinden oluşturulan kampanyalardan faydalanma oranları en yüksek olan kişilere kampanya hakkında SMS ve e-posta kanalıyla mesajlar iletilmektedir.

Hazırlanan kampanyalar dilendiği gibi SMS ya da e-posta formatında hedef kitleye iletilir. Hedef kitlelere yönelik hazırlanmış olan kampanyalar aynı zamanda worlcard.com.tr adresinde de kampanya detay kısmında duyurulabilmektedir. Düzenlenmiş olan kampanyalar hakkında gidişattan haberdar olmak amacıyla detaylı raporlara ulaşılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu