Krediler

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Masrafsız Kredi İmkanları 2017

Ziraat bankası 2017 yılında da müşterileri için memnuniyeti ön planda tutmaya devam ediyor. Emeklilere özel sunmuş olduğu kredi imkanları da bu hizmetler arasında önemli bir tanesi. Emeklilerin kendilerine özel tanınmış olan emekli kredisi hakkından faydalanabilmeleri için gerekli olan şart ise oldukça makul ve kolay uygulanabilir. Emekli kredisi alabilmek için yapılması gereken tek şey maaşlarını diğer bankalardan alan emekli bireylerin maaşlarını Ziraat Bankasına taşımaları. Bu taşıma işlemi yapıldığı durumda herhangi bir hesap işletim ücreti de ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Emekliye Özel Kredi; Bankaların emeklilere özel olarak çok farklı ve özel avantajları, kampanyaları olmaktadır. Emekliye özel kredi imkanı da bunlardan bir tanesi. Tahmin edebileceğiniz gibi kredi meselesi güvence gerektiren bir uygulama. Bunun için kredi verilecek kişinin güvenilirliği gereklidir. Emeklilerin de düzenli ve devlet tarafından ödenmekte olan bir maaşlarının olması bu açıdan oldukça güvenilirdir. Bu sayede bankaların emekliler için düzenlemiş olduğu uygulamalar diğer meslek gruplarından çok daha avantajlı olmaktadır.

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşımak
Maaşınızı Ziraat Bankasına taşımanız için herhangi bir kurumdan emekli olmuş olmanız yeterlidir. Ziraat Bankası, SSK, Bağkur ya da Emekli Sandığı fark etmeksizin tüm emekli müşterilerine aynı hizmeti sunmaktadır. Siz de maaşınızı Devlet Bankası güvencesi altına alın ve Ziraat Bankası emekli avantajlarından faydalanın. Ziraat Bankası üzerinden maaş alımına başlamanız durumunda maaş günleriniz de tekrar düzenlenecektir. Eskisi gibi her emekli için aynı gün uygulaması kaldırılarak artık belirli bir sıra çerçevesinde düzenli ve kolay bir maaş ödemesine kavuşacaksınız.

Ziraat Bankası emekli maaşlarını belirli bir düzene oturturken rastgele sıralama yapmaktan kaçınır. Daha çok emekli müşterilerinin doğum tarihlerine ve diğer bazı verilere bakarak bu verileri değerlendirmek sureti ile bir sıralama belirler ve maaşların dağıtımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Üç ayda bir verilen maaş ödemelerinde de benzer bir düzen söz konusudur. Maaş ödemeleri düzenli dağıtılır ve asla herhangi bir sarkma söz konusu olmaz.

Ziraat Bankasından Emeklilere Özel Düzenlenmiş Kredi İmkanları
Maaşınızı güvenli bir şekilde Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra siz de emeklilere özel düzenlenmiş olan kredi fırsatlarından yararlanmaya başlayabileceksiniz. Banka her emekli için kendine özel fırsatlar da sunabilir. Ziraat Bankasının kendisine bağlı olan tüm emekli müşterilerine sunmuş olduğu en özel fırsat düşük faiz imkanıdır. Bilindiği gibi kredi ödemelerindeki faizler çoğu zaman sıkıntı oluşturabilmektedir. Ancak Ziraat Bankası bu konuda müşterileri için imkanlar sunmaktadır.

Dosya Masrafsız Kredi İmkanı; Kredi alım süreçlerinde müşterileri en çok rahatsız eden durumlardan bir tanesi de dosya masrafı. Çok soyut bir ödeme olan bu masraf ödemeleri müşteriler için bir yük oluşturmaktadır. Ancak Ziraat Bankasının sunmakta olduğu imkanlarda dosya ödemesi gibi bir durum söz konusu değil. Gerek ihtiyaç kredisinde, gerekse konut ve araç kredilerinde olsun, bu imkanlar emekliler için diğer bankalarda elde edilmesi zor fırsatlardır. Tüm bu fırsatlar haricinde bazı uygulamalar da mevcut. Örneğin Ziraat Bankasının da kendine ait satılık daireleri mevcut. Eğer daha avantajlı bir alışveriş ve ödeme arzu ederseniz bu dairelerden bir tanesini satın alarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Türleri; Rakamlar ve imkanlar kredi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin konut kredisinde 120 aya kadar taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Bu derece uzun vadeli bir işlem için ise ödenmesi gereken dosya masrafı 1000 TL altında rakamlara halledilebilmektedir. Normalde vereceğiniz değerler bunun çok üstü iken Ziraat Bankası imkanları ile çok daha rahat ödemeler yapabilirsiniz. Ödeme takvimini de siz belirleme şansına sahipsiniz. İsterseniz ayda bir, isterseniz üç ayda bir ödeme yapma şansınız da var.

Ziraat Bankası Taşıt ve İhtiyaç Kredileri; Ziraat Bankası konut kredisi dışında da farklı alanlarda krediler vermektedir. Taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi de bunlardan bazıları. Bu kredi türlerinde de farklı imkanlar mevcut. Taşıt kredisi alarak istediğiniz periyotlarda ve istediğiniz miktarlarda ödeme yapabilir, normalde binemeyeceğiniz araçlara sahip olma imkanı elde edebilirsiniz. Aynı şekilde ihtiyaç kredisi de acil ya da düzenli her türlü ihtiyacınız için imdada koşmaktadır. İhtiyacınız olduğunda dilediğiniz miktarı seçerek ödeme takvimini tamamen siz belirleyeceksiniz. Bu imkanlar dahilinde Ziraat Bankası emekliler için en ideal banka seçimi olmaktadır. Ziraat Bankası kredi imkanları için buraya tıklayınız.

Sitemizde diğer bankaların kredi fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Sizlere güncel olarak bankaların yapmış olduğu kredi fırsatlarını sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederekte bu fırsatlardan an ve an haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu